Súhrn
- Vznik
- 07. 09. 200125 rokov 1 mesiac v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 964 819 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- DREVOINTERIER KEŽMAROK s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 36475173
- daňové identifikačné číslo
- 2020021927
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2020021927
- Sídlo
- Slavkovská 2386/27A, 06001 Kežmarok, Slovenská republika
- Územie
- Kežmarokokres KežmarokPrešovský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 07. 09. 2001
- V registri
- 25 rokov 1 mesiac
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č. 13028/P - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 656760
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| návrhy a realizácia interiérov | 07. 09. 2001 | — |
| stolárstvo | 07. 09. 2001 | — |
| čalúnnictvo | 07. 09. 2001 | — |
| sušenie dreva | 07. 09. 2001 | — |
| výroba piliarska a imregnácia dreva | 07. 09. 2001 | — |
| sprostredkovanie obchodu a služieb v rozsahu voľných živností | 07. 09. 2001 | — |
| maloobchodná a veľkoobchodná činnosť v rozsahu voľných živností | 07. 09. 2001 | — |
| maloobchodný predaj počítačov a kancelárskej techniky | 07. 09. 2001 | — |
| poskytovanie software - predaj hotových programov na základe zmluvy s autorom | 07. 09. 2001 | — |
| reklamná činnosť | 07. 09. 2001 | — |
| vedenie účtovníctva | 07. 09. 2001 | — |
| výroba drevených brikiet | 12. 12. 2007 | — |
| nakladanie s odpadom nie nebezpečným | 12. 12. 2007 | — |
- Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
- partner verejného sektora · zapísaný od 03. 08. 2017
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2020021927 | 11. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 04. 11. 2002 |
| daňové identifikačné číslo | 2020021927 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Všeobecná zdravotná poisťovňa Finančná správa SR Sociálna poisťovňa dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | od 24. 10. 2026 otvorený | 31. 10. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | 11. 09. 2026 – 26. 10. 2026 ukončené | 22. 10. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 31. 10. 2026.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 zvýšila zisk o ▲30 % na 478 € a znížila tržby o ▼26 % na 964,8 tisíc eur.
Tržby
964 819 €
▼ 26,4 %Výsledok hospodárenia
478 €
▲ 30,2 %Aktíva
1 108 937 €
▲ 3,0 %Vlastné imanie
450 887 €
▼ 4,8 %Zadlženosť
51,7 %
Hrubá marža
0,4 %
Čistá marža
0,0 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 1,01 mil. | 1,52 mil. | 1,64 mil. | 1,31 mil. | 964,8 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 3 | 1,1 tis. | 1,8 tis. | 367 | 478 |
| Aktíva | 1,33 mil. | 1,47 mil. | 1,15 mil. | 1,08 mil. | 1,11 mil. |
| Vlastné imanie | 539,8 tis. | 522,6 tis. | 504,2 tis. | 473,8 tis. | 450,9 tis. |
| Daň z príjmu | 1,6 tis. | 3,8 tis. | 936 | 4,7 tis. | 3,7 tis. |
| Zadlženosť | 59,0 % | 54,6 % | 43,3 % | 45,3 % | 51,7 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 964,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 478
- Aktíva
- 1,11 mil.
- Vlastné imanie
- 450,9 tis.
- Daň z príjmu
- 3,7 tis.
- Zadlženosť
- 51,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 1,31 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 367
- Aktíva
- 1,08 mil.
- Vlastné imanie
- 473,8 tis.
- Daň z príjmu
- 4,7 tis.
- Zadlženosť
- 45,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 1,64 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 1,8 tis.
- Aktíva
- 1,15 mil.
- Vlastné imanie
- 504,2 tis.
- Daň z príjmu
- 936
- Zadlženosť
- 43,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 1,52 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 1,1 tis.
- Aktíva
- 1,47 mil.
- Vlastné imanie
- 522,6 tis.
- Daň z príjmu
- 3,8 tis.
- Zadlženosť
- 54,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 1,01 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 3
- Aktíva
- 1,33 mil.
- Vlastné imanie
- 539,8 tis.
- Daň z príjmu
- 1,6 tis.
- Zadlženosť
- 59,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 02. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | Dlhy | Ekosystém Slovensko.Digital povinná atribúcia | ekosystem.slovensko.digital |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 31. 10. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).