prezri.sk

platné k 05. 11. 2026

Poľnohospodárske družstvo Poľana Jarabina

identifikačné číslo organizácie 36473961aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
11. 07. 200125 rokov 3 mesiace v registri
Právna forma
Družstvokód 205
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
−400 €2020

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Poľnohospodárske družstvo Poľana Jarabina
identifikačné číslo organizácie
36473961
daňové identifikačné číslo
2021585346
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
06531 Jarabina, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Družstvo (205)
Vznik
11. 07. 2001
V registri
25 rokov 3 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Dr, vložka č. 10098/P
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
785256
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
- poľnohospodárska výroba vrátane predaja nespracovaných poľnohospodárskych výrobkov za účelom spracovania alebo ďalšieho predaja11. 07. 2001—
- maloobchod v rozsahu voľnej živnosti11. 07. 2001—
- veľkoobchod v rozsahu voľnej živnosti11. 07. 2001—
- sprostredkovanie obchodu11. 07. 2001—
- šitie zvrškov11. 07. 2001—
- ťažba, triedenie a úprava štrkopieskov11. 07. 2001—
- zámočníctvo11. 07. 2001—
- kovoobrábanie11. 07. 2001—
- staviteľ - vykonávanie jednoduchých stavieb a poddodávok11. 07. 2001—
- výroba a spracovanie kameňa11. 07. 2001—
- výroba betónových zmesí11. 07. 2001—
pohostinská činnosť10. 09. 2001—
vykonávanie trhacích prác10. 09. 2001—
nákladná cestná doprava10. 09. 2001—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2021585346: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2021585346Obdobia daňových registráciíDIČ 2021585346: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2021585346Obdobia daňových registráciíDIČ 2021585346: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2021585346
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202158534610. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2020 znížila stratu na −838 € a znížila tržby o ▼101 % na −400 €.

Tržby

−400 €

▼ 100,9 %

Výsledok hospodárenia

−838 €

▲ 83,6 %

Aktíva

353 €

▼ 88,8 %

Vlastné imanie

6 206 €

▼ 11,9 %

Zadlženosť

−1 658,1 %

Hrubá marža

—

Čistá marža

—

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2016: tržby 931 621 €. 2017: tržby 1 092 937 €. 2018: tržby 284 717 €. 2019: tržby 45 392 €. 2020: tržby −400 €.2 mil.0−500931,6 tis.1,09 mil.284,7 tis.45,4 tis.−40020162017201820192020Tržby2016: tržby 931 621 €. 2017: tržby 1 092 937 €. 2018: tržby 284 717 €. 2019: tržby 45 392 €. 2020: tržby −400 €.2 mil.0−500931,6 tis.1,09 mil.284,7 tis.45,4 tis.−40020162017201820192020Tržby2016: tržby 931 621 €. 2017: tržby 1 092 937 €. 2018: tržby 284 717 €. 2019: tržby 45 392 €. 2020: tržby −400 €.2 mil.0−500−400201620182020

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2016: výsledok hospodárenia 16 952 €. 2017: výsledok hospodárenia 15 131 €. 2018: výsledok hospodárenia −22 609 €. 2019: výsledok hospodárenia −5 100 €. 2020: výsledok hospodárenia −838 €.20 tis.0−25 tis.+17 tis.+15,1 tis.−22,6 tis.−5,1 tis.−83820162017201820192020Výsledok hospodárenia2016: výsledok hospodárenia 16 952 €. 2017: výsledok hospodárenia 15 131 €. 2018: výsledok hospodárenia −22 609 €. 2019: výsledok hospodárenia −5 100 €. 2020: výsledok hospodárenia −838 €.20 tis.0−25 tis.+17 tis.+15,1 tis.−22,6 tis.−5,1 tis.−83820162017201820192020Výsledok hospodárenia2016: výsledok hospodárenia 16 952 €. 2017: výsledok hospodárenia 15 131 €. 2018: výsledok hospodárenia −22 609 €. 2019: výsledok hospodárenia −5 100 €. 2020: výsledok hospodárenia −838 €.20 tis.0−25 tis.−838201620182020

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2016: aktíva 136 980 €, vlastné imanie 27 429 €. 2017: aktíva 124 630 €, vlastné imanie 34 561 €. 2018: aktíva 10 632 €, vlastné imanie 11 953 €. 2019: aktíva 3 151 €, vlastné imanie 7 044 €. 2020: aktíva 353 €, vlastné imanie 6 206 €.200 tis.100 tis.020162017201820192020Aktíva a vlastné imanie2016: aktíva 136 980 €, vlastné imanie 27 429 €. 2017: aktíva 124 630 €, vlastné imanie 34 561 €. 2018: aktíva 10 632 €, vlastné imanie 11 953 €. 2019: aktíva 3 151 €, vlastné imanie 7 044 €. 2020: aktíva 353 €, vlastné imanie 6 206 €.200 tis.100 tis.020162017201820192020Aktíva a vlastné imanie2016: aktíva 136 980 €, vlastné imanie 27 429 €. 2017: aktíva 124 630 €, vlastné imanie 34 561 €. 2018: aktíva 10 632 €, vlastné imanie 11 953 €. 2019: aktíva 3 151 €, vlastné imanie 7 044 €. 2020: aktíva 353 €, vlastné imanie 6 206 €.200 tis.100 tis.020162017201820192020

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2016: dlhodobý majetok 13 541 €, zásoby 58 €, pohľadávky 74 885 €, finančné účty 48 496 €. 2017: dlhodobý majetok 5 886 €, zásoby 113 €, pohľadávky 96 442 €, finančné účty 22 189 €. 2018: dlhodobý majetok 1 961 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 620 €, finančné účty 7 051 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 614 €, finančné účty 2 537 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 €, finančné účty 348 €.200 tis.100 tis.020162017201820192020Štruktúra aktív2016: dlhodobý majetok 13 541 €, zásoby 58 €, pohľadávky 74 885 €, finančné účty 48 496 €. 2017: dlhodobý majetok 5 886 €, zásoby 113 €, pohľadávky 96 442 €, finančné účty 22 189 €. 2018: dlhodobý majetok 1 961 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 620 €, finančné účty 7 051 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 614 €, finančné účty 2 537 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 €, finančné účty 348 €.200 tis.100 tis.020162017201820192020Štruktúra aktív2016: dlhodobý majetok 13 541 €, zásoby 58 €, pohľadávky 74 885 €, finančné účty 48 496 €. 2017: dlhodobý majetok 5 886 €, zásoby 113 €, pohľadávky 96 442 €, finančné účty 22 189 €. 2018: dlhodobý majetok 1 961 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 620 €, finančné účty 7 051 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 614 €, finančné účty 2 537 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 €, finančné účty 348 €.200 tis.100 tis.020162017201820192020
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2016: vlastné imanie 27 429 €, dlhodobé záväzky 4 456 €, krátkodobé záväzky 105 095 €. 2017: vlastné imanie 34 561 €, dlhodobé záväzky 3 573 €, krátkodobé záväzky 86 496 €. 2018: vlastné imanie 11 953 €, dlhodobé záväzky 3 973 €, krátkodobé záväzky −5 294 €. 2019: vlastné imanie 7 044 €, dlhodobé záväzky 3 992 €, krátkodobé záväzky −7 885 €. 2020: vlastné imanie 6 206 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky −5 853 €.200 tis.0−10 tis.20162017201820192020Štruktúra pasív2016: vlastné imanie 27 429 €, dlhodobé záväzky 4 456 €, krátkodobé záväzky 105 095 €. 2017: vlastné imanie 34 561 €, dlhodobé záväzky 3 573 €, krátkodobé záväzky 86 496 €. 2018: vlastné imanie 11 953 €, dlhodobé záväzky 3 973 €, krátkodobé záväzky −5 294 €. 2019: vlastné imanie 7 044 €, dlhodobé záväzky 3 992 €, krátkodobé záväzky −7 885 €. 2020: vlastné imanie 6 206 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky −5 853 €.200 tis.0−10 tis.20162017201820192020Štruktúra pasív2016: vlastné imanie 27 429 €, dlhodobé záväzky 4 456 €, krátkodobé záväzky 105 095 €. 2017: vlastné imanie 34 561 €, dlhodobé záväzky 3 573 €, krátkodobé záväzky 86 496 €. 2018: vlastné imanie 11 953 €, dlhodobé záväzky 3 973 €, krátkodobé záväzky −5 294 €. 2019: vlastné imanie 7 044 €, dlhodobé záväzky 3 992 €, krátkodobé záväzky −7 885 €. 2020: vlastné imanie 6 206 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky −5 853 €.200 tis.0−10 tis.20162017201820192020
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2016: daň z príjmu 4 420 €. 2017: daň z príjmu 4 025 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €.5 tis.2,5 tis.04,4 tis.4 tis.00020162017201820192020Daň z príjmu2016: daň z príjmu 4 420 €. 2017: daň z príjmu 4 025 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €.5 tis.2,5 tis.04,4 tis.4 tis.00020162017201820192020Daň z príjmu2016: daň z príjmu 4 420 €. 2017: daň z príjmu 4 025 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €.5 tis.2,5 tis.000201620182020
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2016Závierka v registri účtovných závierok2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok
Tržby931,6 tis.1,09 mil.284,7 tis.45,4 tis.−400
Výsledok hospodárenia17 tis.15,1 tis.−22,6 tis.−5,1 tis.−838
Aktíva137 tis.124,6 tis.10,6 tis.3,2 tis.353
Vlastné imanie27,4 tis.34,6 tis.12 tis.7 tis.6,2 tis.
Daň z príjmu4,4 tis.4 tis.000
Zadlženosť80,0 %72,3 %−12,4 %−123,5 %−1 658,1 %

aj 2014–2015 — v pláne Štandard

2020

Tržby
−400
Výsledok hospodárenia
−838
Aktíva
353
Vlastné imanie
6,2 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
−1 658,1 %

2019

Tržby
45,4 tis.
Výsledok hospodárenia
−5,1 tis.
Aktíva
3,2 tis.
Vlastné imanie
7 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
−123,5 %

2018

Tržby
284,7 tis.
Výsledok hospodárenia
−22,6 tis.
Aktíva
10,6 tis.
Vlastné imanie
12 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
−12,4 %

2017

Tržby
1,09 mil.
Výsledok hospodárenia
15,1 tis.
Aktíva
124,6 tis.
Vlastné imanie
34,6 tis.
Daň z príjmu
4 tis.
Zadlženosť
72,3 %

2016

Tržby
931,6 tis.
Výsledok hospodárenia
17 tis.
Aktíva
137 tis.
Vlastné imanie
27,4 tis.
Daň z príjmu
4,4 tis.
Zadlženosť
80,0 %

aj 2014–2015 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 05. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API