Súhrn
- Vznik
- 10. 07. 200125 rokov 3 mesiace v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 36 025 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- TATRYWOOD, s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 36473910
- daňové identifikačné číslo
- —
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Alžbetina 421/18, 05801 Poprad, Slovenská republika
- Územie
- Popradokres PopradPrešovský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 10. 07. 2001
- Zánik
- 15. 10. 2026
- V registri
- 25 rokov 3 mesiace
- Stav
- zaniknutý 15. 10. 2026
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č. 12906/P - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 712711
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2020019683 | 11. 09. 2026 | 18. 10. 2026 | 17. 10. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 01. 01. 2002 |
| daňové identifikačné číslo | 2020019683 | 10. 09. 2026 | 17. 10. 2026 | 16. 10. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 18. 10. 2026 (rok porušenia 2024).
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR Sociálna poisťovňa dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Sociálna poisťovňa | 11. 09. 2026 – 28. 09. 2026 ukončené | 25. 09. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 znížila stratu na −827 € a zvýšila tržby o ▲28 % na 36 tisíc eur.
Tržby
36 025 €
▲ 28,4 %Výsledok hospodárenia
−827 €
▲ 92,8 %Aktíva
349 365 €
▲ 0,6 %Vlastné imanie
−119 304 €
▼ 0,7 %Zadlženosť
134,1 %
Hrubá marža
−1,4 %
Čistá marža
−2,3 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 35,9 tis. | 18,5 tis. | 5,9 tis. | 28,1 tis. | 36 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −2,7 tis. | −24,3 tis. | −11 tis. | −11,5 tis. | −827 |
| Aktíva | 303,5 tis. | 306,1 tis. | 317,1 tis. | 347,1 tis. | 349,4 tis. |
| Vlastné imanie | −71,7 tis. | −96 tis. | −107 tis. | −118,5 tis. | −119,3 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 0 | 0 | 340 | 340 |
| Zadlženosť | 123,6 % | 131,4 % | 133,7 % | 134,1 % | 134,1 % |
aj 2013–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 36 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −827
- Aktíva
- 349,4 tis.
- Vlastné imanie
- −119,3 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 134,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 28,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −11,5 tis.
- Aktíva
- 347,1 tis.
- Vlastné imanie
- −118,5 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 134,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 5,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −11 tis.
- Aktíva
- 317,1 tis.
- Vlastné imanie
- −107 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 133,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 18,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −24,3 tis.
- Aktíva
- 306,1 tis.
- Vlastné imanie
- −96 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 131,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 35,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −2,7 tis.
- Aktíva
- 303,5 tis.
- Vlastné imanie
- −71,7 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 123,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2013–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.