Súhrn
- Vznik
- 19. 02. 200125 rokov 8 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno4 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 127 155 €2024
- Oznámenia
- 1616 oznámení vo Vestníku
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Pilsberg, s.r.o. v konkurze
- identifikačné číslo organizácie
- 36471453
- daňové identifikačné číslo
- 2020008628
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2020008628
- Sídlo
- Murgašova 1, 05880 Poprad, Slovenská republika
- Územie
- Popradokres PopradPrešovský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 19. 02. 2001
- V registri
- 25 rokov 8 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č. 12658/P - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 671853
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| - kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) | 19. 02. 2001 | — |
| - kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 19. 02. 2001 | — |
| - reklamné činnosti | 19. 02. 2001 | — |
| - inžinierska činnosť v stavebníctve (okrem vybraných činností vo výstavbe) a strojárstve | 19. 02. 2001 | — |
| - sprostredkovanie obchodu, služieb a výroby | 19. 02. 2001 | — |
| výroba nealkoholických nápojov a sirupov v rozsahu voľných živností | 26. 03. 2004 | — |
| činnosť organizačných a ekonomických poradcov | 26. 03. 2004 | — |
| vedenie účtovníctva | 26. 03. 2004 | — |
| podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom | 26. 03. 2004 | — |
| administratívne práce | 26. 03. 2004 | — |
| propagačná činnosť | 26. 03. 2004 | — |
| organizovanie školení, seminárov a výstav | 26. 03. 2004 | — |
| vydavateľská činnosť | 26. 03. 2004 | — |
| faktoring a forfaiting | 26. 03. 2004 | — |
| poradenská činnosť v oblasti marketingu | 26. 03. 2004 | — |
| prenájom nehnuteľností s poskytovaním aj iných ako základných služieb spojených s prenájmom | 26. 03. 2004 | — |
| obstarávateľské služby so správou bytového alebo nebytového fondu | 26. 03. 2004 | — |
| čistiace práce v rozsahu voľných živností | 26. 03. 2004 | — |
| upratovacie práce | 26. 03. 2004 | — |
| výroba kŕmnych zmesí | 06. 04. 2007 | — |
| plnenie nealkoholických nápojov do plechovíc | 06. 04. 2007 | — |
| baliace činnosti | 06. 04. 2007 | — |
| finančný leasing | 06. 04. 2007 | — |
| poskytovanie záruk na zabezpečenie colného dlhu | 06. 04. 2007 | — |
| záložne | 06. 04. 2007 | — |
| poskytovanie úverov nebankovým spôsobom z vlastných zdrojov | 06. 04. 2007 | — |
| osobná cestná doprava vykonávaná cestnými osobnými vozidlami, ktorých celková obsaditeľnosť nepresahuje deväť osôb vrátane vodiča s výnimkou vozidiel taxislužby | 06. 04. 2007 | — |
| nákladná cestná doprava vykonávaná cestnými nákladnými vozidlami, ktorých celková hmotnosť vrátane prípojného vozidla nepresahuje 3,5t | 06. 04. 2007 | — |
| stáčanie prírodnej minerálnej vody a výroba nealkoholických nápojov | 06. 04. 2007 | — |
| príprava a predaj na priamu konzumáciu nealkoholických a priemyselne vyrábaných mliečnych nápojov, koktailov, piva, vína a destilátov | 06. 04. 2007 | — |
| príprava a predaj na priamu konzumáciu zmrzliny, ak sa na jej prípravu použijú priemyselne vyrábané koncentráty a mrazené krémy | 06. 04. 2007 | — |
| príprava a predaj na priamu konzumáciu tepelne rýchlo upravovaných mäsových výrobkov a obvyklých príloh, ako aj bezmäsitých jedál | 06. 04. 2007 | — |
| príprava a predaj na priamu konzumáciu jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok | 06. 04. 2007 | — |
| skladovanie | 06. 04. 2007 | — |
| prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu | 06. 04. 2007 | — |
| ubytovacie služby v rozsahu voľných živností | 06. 04. 2007 | — |
| prenájom hnuteľných vecí v rozsahu voľných živností | 06. 04. 2007 | — |
| vnútroštátna nákladná cestná doprava | 06. 04. 2007 | — |
| výroba piva a sladu | 26. 08. 2015 | — |
| prípravné práce k realizácii stavby | 08. 11. 2017 | — |
| dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 08. 11. 2017 | — |
- Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
- už nie je partnerom · bol zapísaný od 03. 05. 2017 do 07. 06. 2021 · na vlastnú žiadosť
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2020008628 | 11. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 03. 05. 2004 |
| daňové identifikačné číslo | 2020008628 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Finančná správa uvádza dôvody na zrušenie registrácie DPH (zverejnené 03. 01. 2026, rok porušenia 2025).
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Pohľadávky štátu Všeobecná zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | od 13. 09. 2026 otvorený | 31. 10. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 26. 10. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2024 prepadlo do straty −34 512 € a znížila tržby o ▼38 % na 127,2 tisíc eur.
Tržby
127 155 €
▼ 38,4 %Výsledok hospodárenia
−34 512 €
▼ 781,0 %Aktíva
974 781 €
▼ 8,8 %Vlastné imanie
97 977 €
▼ 26,0 %Zadlženosť
54,8 %
Hrubá marža
−26,4 %
Čistá marža
−27,1 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2020Závierka v registri účtovných závierok | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 163,5 tis. | 162,4 tis. | 189,1 tis. | 206,5 tis. | 127,2 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 3,2 tis. | 1,6 tis. | 4,9 tis. | 5,1 tis. | −34,5 tis. |
| Aktíva | 1,78 mil. | 1,54 mil. | 1,17 mil. | 1,07 mil. | 974,8 tis. |
| Vlastné imanie | 121 tis. | 122,6 tis. | 127,4 tis. | 132,5 tis. | 98 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 0 | 310 | 347 | 960 |
| Zadlženosť | 51,7 % | 51,1 % | 44,2 % | 48,7 % | 54,8 % |
aj 2015–2019 — v pláne Štandard
2024
- Tržby
- 127,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −34,5 tis.
- Aktíva
- 974,8 tis.
- Vlastné imanie
- 98 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 54,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 206,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 5,1 tis.
- Aktíva
- 1,07 mil.
- Vlastné imanie
- 132,5 tis.
- Daň z príjmu
- 347
- Zadlženosť
- 48,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 189,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 4,9 tis.
- Aktíva
- 1,17 mil.
- Vlastné imanie
- 127,4 tis.
- Daň z príjmu
- 310
- Zadlženosť
- 44,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 162,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1,6 tis.
- Aktíva
- 1,54 mil.
- Vlastné imanie
- 122,6 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 51,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2020
- Tržby
- 163,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 3,2 tis.
- Aktíva
- 1,78 mil.
- Vlastné imanie
- 121 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 51,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2015–2019 — v pláne Štandard
05
Obchodný vestník
16 oznámení
28. 10. 2026
Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz
22. 10. 2026
Zápisnica zo zasadnutia veriteľského výboru konkurz
07. 07. 2026
Ukončenie prieskumu pohľadávok konkurz
07. 07. 2026
Ukončenie prihlasovania pohľadávok konkurz
30. 06. 2026
Uznesenie o odvolaní správcu a ustanovení nového správcu na návrh schôdze veritelov konkurz
03. 06. 2026
Doplnenie súpisu všeobecnej podstaty konkurz
03. 06. 2026
Ukončenie prihlasovania pohľadávok konkurz
03. 06. 2026
Ukončenie prihlasovania pohľadávok konkurz
28. 04. 2026
Ukončenie prieskumu pohľadávok konkurz
28. 04. 2026
Ukončenie prihlasovania pohľadávok konkurz
06. 04. 2026
Oznam o zvolaní schôdze veriteľov konkurz
18. 03. 2026
Iné rozhodnutie súdu konkurz
22. 02. 2026
Oznámenie čísla účtu na popieranie pohľadávok konkurz
22. 02. 2026
Výzva zahraničným veriteľom na prihlásenie pohľadávok konkurz
09. 02. 2026
Uznesenie o vyhlásení konkurzu na návrh dlžníka konkurz
05. 02. 2026
Uznesenie o zacatí konkurzného konania na návrh dlžníka konkurz
Oznámenia sú prevzaté z Obchodného vestníka bez úpravy. Stav konania z nich nevyplýva — overte ho v zdroji.
povinná doložkaTexty zverejnené v Obchodnom vestníku majú informatívny charakter a nie sú právne záväzné. Autoritatívnym zdrojom je Obchodný vestník na justice.gov.sk.
06
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
07
Prepojenia
08
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
09
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | Dlhy | Ekosystém Slovensko.Digital povinná atribúcia | ekosystem.slovensko.digital |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
| Obchodný vestník | Obchodný vestník | Podmienky Obchodného vestníka povinná doložka | justice.gov.sk/ov |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).
povinná doložkaTexty zverejnené v Obchodnom vestníku majú informatívny charakter a nie sú právne záväzné. Autoritatívnym zdrojom je Obchodný vestník na justice.gov.sk.