prezri.sk

platné k 07. 11. 2026

FALAT Group, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 36471275aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
09. 02. 200125 rokov 8 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
22 218 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
FALAT Group, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
36471275
daňové identifikačné číslo
2020005141
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2020005141
Sídlo
17. novembra 57/B, 08301 Sabinov, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
09. 02. 2001
V registri
25 rokov 8 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č. 12642/P
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
718604
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
- oprava motorových vozidiel09. 02. 2001—
- maloobchod a veľkoobchod v rozsahu voľných živností09. 02. 2001—
- sprostredkovanie obchodu09. 02. 2001—
agroturistika - jazda na koni14. 04. 2003—
zasielateľstvo05. 06. 2007—
skladovanie a uskladňovanie05. 06. 2007—
manipulácia s nákladom05. 06. 2007—
vnútroštátna nákladná cestná doprava05. 06. 2007—
medzinárodná cestná nákladná doprava05. 06. 2007—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2020005141: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2020005141: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020005141IČ DPH SK2020005141Obdobia daňových registráciíDIČ 2020005141: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2020005141: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020005141IČ DPH SK2020005141Obdobia daňových registráciíDIČ 2020005141: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2020005141: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020005141IČ DPH SK2020005141
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202000514111. 09. 2026—06. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 03. 2001
daňové identifikačné číslo202000514110. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Sociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Sociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Sociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 sa zo straty dostalo na zisk 7 971 € a znížila tržby o ▼81 % na 22,2 tisíc eur.

Tržby

22 218 €

▼ 80,6 %

Výsledok hospodárenia

7 971 €

▲ 127,5 %

Aktíva

2 012 627 €

▲ 0,6 %

Vlastné imanie

226 005 €

▲ 3,7 %

Zadlženosť

88,8 %

Hrubá marža

37,4 %

Čistá marža

35,9 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 1 173 230 €. 2022: tržby 2 078 315 €. 2023: tržby 164 373 €. 2024: tržby 114 254 €. 2025: tržby 22 218 €.2,5 mil.1,25 mil.01,17 mil.2,08 mil.164,4 tis.114,3 tis.22,2 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 1 173 230 €. 2022: tržby 2 078 315 €. 2023: tržby 164 373 €. 2024: tržby 114 254 €. 2025: tržby 22 218 €.2,5 mil.1,25 mil.01,17 mil.2,08 mil.164,4 tis.114,3 tis.22,2 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 1 173 230 €. 2022: tržby 2 078 315 €. 2023: tržby 164 373 €. 2024: tržby 114 254 €. 2025: tržby 22 218 €.2,5 mil.1,25 mil.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 8 082 €. 2022: výsledok hospodárenia 14 829 €. 2023: výsledok hospodárenia 9 495 €. 2024: výsledok hospodárenia −29 009 €. 2025: výsledok hospodárenia 7 971 €.20 tis.0−50 tis.+8,1 tis.+14,8 tis.+9,5 tis.−29 tis.+8 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 8 082 €. 2022: výsledok hospodárenia 14 829 €. 2023: výsledok hospodárenia 9 495 €. 2024: výsledok hospodárenia −29 009 €. 2025: výsledok hospodárenia 7 971 €.20 tis.0−50 tis.+8,1 tis.+14,8 tis.+9,5 tis.−29 tis.+8 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 8 082 €. 2022: výsledok hospodárenia 14 829 €. 2023: výsledok hospodárenia 9 495 €. 2024: výsledok hospodárenia −29 009 €. 2025: výsledok hospodárenia 7 971 €.20 tis.0−50 tis.202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 488 038 €, vlastné imanie 223 969 €. 2022: aktíva 1 759 457 €, vlastné imanie 237 548 €. 2023: aktíva 1 892 249 €, vlastné imanie 247 043 €. 2024: aktíva 2 001 423 €, vlastné imanie 218 034 €. 2025: aktíva 2 012 627 €, vlastné imanie 226 005 €.2,5 mil.1,25 mil.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 488 038 €, vlastné imanie 223 969 €. 2022: aktíva 1 759 457 €, vlastné imanie 237 548 €. 2023: aktíva 1 892 249 €, vlastné imanie 247 043 €. 2024: aktíva 2 001 423 €, vlastné imanie 218 034 €. 2025: aktíva 2 012 627 €, vlastné imanie 226 005 €.2,5 mil.1,25 mil.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 488 038 €, vlastné imanie 223 969 €. 2022: aktíva 1 759 457 €, vlastné imanie 237 548 €. 2023: aktíva 1 892 249 €, vlastné imanie 247 043 €. 2024: aktíva 2 001 423 €, vlastné imanie 218 034 €. 2025: aktíva 2 012 627 €, vlastné imanie 226 005 €.2,5 mil.1,25 mil.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 58 934 €, zásoby 29 €, pohľadávky 367 562 €, finančné účty 60 649 €. 2022: dlhodobý majetok 59 415 €, zásoby 39 €, pohľadávky 1 698 141 €, finančné účty 1 099 €. 2023: dlhodobý majetok 59 415 €, zásoby 6 €, pohľadávky 1 832 828 €, finančné účty 0 €. 2024: dlhodobý majetok 59 415 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 942 008 €, finančné účty 0 €. 2025: dlhodobý majetok 59 415 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 952 771 €, finančné účty 441 €.2,5 mil.1,25 mil.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 58 934 €, zásoby 29 €, pohľadávky 367 562 €, finančné účty 60 649 €. 2022: dlhodobý majetok 59 415 €, zásoby 39 €, pohľadávky 1 698 141 €, finančné účty 1 099 €. 2023: dlhodobý majetok 59 415 €, zásoby 6 €, pohľadávky 1 832 828 €, finančné účty 0 €. 2024: dlhodobý majetok 59 415 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 942 008 €, finančné účty 0 €. 2025: dlhodobý majetok 59 415 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 952 771 €, finančné účty 441 €.2,5 mil.1,25 mil.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 58 934 €, zásoby 29 €, pohľadávky 367 562 €, finančné účty 60 649 €. 2022: dlhodobý majetok 59 415 €, zásoby 39 €, pohľadávky 1 698 141 €, finančné účty 1 099 €. 2023: dlhodobý majetok 59 415 €, zásoby 6 €, pohľadávky 1 832 828 €, finančné účty 0 €. 2024: dlhodobý majetok 59 415 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 942 008 €, finančné účty 0 €. 2025: dlhodobý majetok 59 415 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 952 771 €, finančné účty 441 €.2,5 mil.1,25 mil.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 223 969 €, dlhodobé záväzky 85 €, krátkodobé záväzky 263 984 €. 2022: vlastné imanie 237 548 €, dlhodobé záväzky 48 €, krátkodobé záväzky 1 521 861 €. 2023: vlastné imanie 247 043 €, dlhodobé záväzky 46 883 €, krátkodobé záväzky 1 598 323 €. 2024: vlastné imanie 218 034 €, dlhodobé záväzky 65 888 €, krátkodobé záväzky 1 717 501 €. 2025: vlastné imanie 226 005 €, dlhodobé záväzky 65 883 €, krátkodobé záväzky 1 720 739 €.2,5 mil.1,25 mil.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 223 969 €, dlhodobé záväzky 85 €, krátkodobé záväzky 263 984 €. 2022: vlastné imanie 237 548 €, dlhodobé záväzky 48 €, krátkodobé záväzky 1 521 861 €. 2023: vlastné imanie 247 043 €, dlhodobé záväzky 46 883 €, krátkodobé záväzky 1 598 323 €. 2024: vlastné imanie 218 034 €, dlhodobé záväzky 65 888 €, krátkodobé záväzky 1 717 501 €. 2025: vlastné imanie 226 005 €, dlhodobé záväzky 65 883 €, krátkodobé záväzky 1 720 739 €.2,5 mil.1,25 mil.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 223 969 €, dlhodobé záväzky 85 €, krátkodobé záväzky 263 984 €. 2022: vlastné imanie 237 548 €, dlhodobé záväzky 48 €, krátkodobé záväzky 1 521 861 €. 2023: vlastné imanie 247 043 €, dlhodobé záväzky 46 883 €, krátkodobé záväzky 1 598 323 €. 2024: vlastné imanie 218 034 €, dlhodobé záväzky 65 888 €, krátkodobé záväzky 1 717 501 €. 2025: vlastné imanie 226 005 €, dlhodobé záväzky 65 883 €, krátkodobé záväzky 1 720 739 €.2,5 mil.1,25 mil.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 2 554 €. 2022: daň z príjmu 4 580 €. 2023: daň z príjmu 3 521 €. 2024: daň z príjmu 960 €. 2025: daň z príjmu 340 €.5 tis.2,5 tis.02,6 tis.4,6 tis.3,5 tis.96034020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 2 554 €. 2022: daň z príjmu 4 580 €. 2023: daň z príjmu 3 521 €. 2024: daň z príjmu 960 €. 2025: daň z príjmu 340 €.5 tis.2,5 tis.02,6 tis.4,6 tis.3,5 tis.96034020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 2 554 €. 2022: daň z príjmu 4 580 €. 2023: daň z príjmu 3 521 €. 2024: daň z príjmu 960 €. 2025: daň z príjmu 340 €.5 tis.2,5 tis.0340202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby1,17 mil.2,08 mil.164,4 tis.114,3 tis.22,2 tis.
Výsledok hospodárenia8,1 tis.14,8 tis.9,5 tis.−29 tis.8 tis.
Aktíva488 tis.1,76 mil.1,89 mil.2 mil.2,01 mil.
Vlastné imanie224 tis.237,5 tis.247 tis.218 tis.226 tis.
Daň z príjmu2,6 tis.4,6 tis.3,5 tis.960340
Zadlženosť54,1 %86,5 %86,9 %89,1 %88,8 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
22,2 tis.
Výsledok hospodárenia
8 tis.
Aktíva
2,01 mil.
Vlastné imanie
226 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
88,8 %

2024

Tržby
114,3 tis.
Výsledok hospodárenia
−29 tis.
Aktíva
2 mil.
Vlastné imanie
218 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
89,1 %

2023

Tržby
164,4 tis.
Výsledok hospodárenia
9,5 tis.
Aktíva
1,89 mil.
Vlastné imanie
247 tis.
Daň z príjmu
3,5 tis.
Zadlženosť
86,9 %

2022

Tržby
2,08 mil.
Výsledok hospodárenia
14,8 tis.
Aktíva
1,76 mil.
Vlastné imanie
237,5 tis.
Daň z príjmu
4,6 tis.
Zadlženosť
86,5 %

2021

Tržby
1,17 mil.
Výsledok hospodárenia
8,1 tis.
Aktíva
488 tis.
Vlastné imanie
224 tis.
Daň z príjmu
2,6 tis.
Zadlženosť
54,1 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 07. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API