Súhrn
- Vznik
- 19. 12. 200025 rokov 10 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 0 €2017
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- SOPIMAX, s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 36470040
- daňové identifikačné číslo
- 2020008518
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Pri mlyne 3, 08001 Prešov, Slovenská republika
- Územie
- Prešovokres PrešovPrešovský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 19. 12. 2000
- V registri
- 25 rokov 10 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č. 12517/P - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 642490
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| - poradenská činnosť v stavebníctve | 19. 12. 2000 | — |
| - inžinierska činnosť v stavebníctve (okrem vybraných činností vo výstavbe) | 19. 12. 2000 | — |
| - manažérska činnosť | 19. 12. 2000 | — |
| - uskutočňovanie pozemných stavieb a ich zmien, stavebných úprav a udržiavacích prác | 19. 12. 2000 | — |
| - činnosť stavbyvedúceho pozemné stavby dopravné stavby - pozemné komunikácie (bez letísk), lesné komunikácie inžinierske konštrukcie a mosty - inžinierske konštrukcie, mosty vodohospodárske stavby - hydrotechnické stavby, hydromelioračné stavby, zdravotno-vodohospodárske stavby, skládky odpadov | 19. 12. 2000 | — |
| - staviteľ - vykonávanie jednoduchých stavieb a poddodávok | 19. 12. 2000 | — |
| - stavebné izolácie | 19. 12. 2000 | — |
| - štukatérske práce | 19. 12. 2000 | — |
| - stavba strešných konštrukcií a pokrývačské práce | 19. 12. 2000 | — |
| - maliarske, natieračské a sklenárske práce | 19. 12. 2000 | — |
| - píliarska výroba, porez dreva a výroba drevených obalov | 19. 12. 2000 | — |
| - obchodná činnosť s drevom a stavebnými materiálmi, s výrobkami z kameňa, cementu, sadry, azbestu, sľudy | 19. 12. 2000 | — |
| - obchodná činnosť s výrobkami drevospracujúceho priemyslu, korkom, výrobkami zo slamy, košikárskymi výrobkami, vlákninami z dreva, celulózou, papierom | 19. 12. 2000 | — |
| - obchodná činnosť s motorovými vozidlami, náhradnými dielmi a príslušenstvom | 19. 12. 2000 | — |
| - obchodná činnosť s elektronikou a elektronickým zariadením, strojmi a prístrojmi | 19. 12. 2000 | — |
| - kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) | 19. 12. 2000 | — |
| - kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 19. 12. 2000 | — |
| - sprostredkovanie obchodu, služieb, výroby a dopravy | 19. 12. 2000 | — |
| - sprostredkovanie kúpy a predaja nehnuteľností | 19. 12. 2000 | — |
| - prenájom hnuteľných vecí; prenájom nehnuteľností (pokiaľ sa popri prenájme poskytujú aj iné než základné služby spojené s prenájmom) | 19. 12. 2000 | — |
| - finančný leasing | 19. 12. 2000 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2020008518 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 16. 09. 2017 (rok porušenia 2017).
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2017 strata bez zmeny na −960 € a bez tržieb.
Tržby
0 €
Výsledok hospodárenia
−960 €
bez zmenyAktíva
96 800 €
bez zmenyVlastné imanie
−57 629 €
▼ 1,7 %Zadlženosť
159,5 %
Hrubá marža
—
Čistá marža
—
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2014Závierka v registri účtovných závierok | 2015Závierka v registri účtovných závierok | 2016Závierka v registri účtovných závierok | 2017Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|
| Tržby | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia | −1 tis. | −960 | −960 | −960 |
| Aktíva | 96,8 tis. | 96,8 tis. | 96,8 tis. | 96,8 tis. |
| Vlastné imanie | −54,7 tis. | −55,7 tis. | −56,7 tis. | −57,6 tis. |
| Daň z príjmu | 960 | 960 | 960 | 960 |
| Zadlženosť | 156,6 % | 157,6 % | 158,5 % | 159,5 % |
2017
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −960
- Aktíva
- 96,8 tis.
- Vlastné imanie
- −57,6 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 159,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2016
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −960
- Aktíva
- 96,8 tis.
- Vlastné imanie
- −56,7 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 158,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2015
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −960
- Aktíva
- 96,8 tis.
- Vlastné imanie
- −55,7 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 157,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2014
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −1 tis.
- Aktíva
- 96,8 tis.
- Vlastné imanie
- −54,7 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 156,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 02. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.