prezri.sk

platné k 06. 11. 2026

P & S, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 36468771aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
11. 10. 200026 rokov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
163 595 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
P & S, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
36468771
daňové identifikačné číslo
2021570463
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
1509, 06502 Vyšné Ružbachy, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
11. 10. 2000
V registri
26 rokov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č. 12392/P
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
632726
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
- maloobchod v rozsahu voľnej živnosti11. 10. 2000—
- veľkoobchod v rozsahu voľnej živnosti11. 10. 2000—
- sprostredkovanie obchodu11. 10. 2000—
- sprostredkovanie služieb v rozsahu voľnej živnosti11. 10. 2000—
- stáčanie prírodnej minerálnej a pitnej vody do fliaš11. 10. 2000—
- výroba ovocných nápojov11. 10. 2000—
- výroba zeleninových nápojov11. 10. 2000—
- výroba octu11. 10. 2000—
- výroba droždia11. 10. 2000—
- výroba vína11. 10. 2000—
- spracovanie ovocia a zeleniny11. 10. 2000—
- sprostredkovanie nákupu, predaja nehnuteľností11. 10. 2000—
- reklamná a propagačná činnosť11. 10. 2000—
správa registratúry13. 12. 2004—
pomocné stavebné práce13. 12. 2004—
maliarstvo a natieračské práce13. 12. 2004—
zváračské práce13. 12. 2004—
výkopové práce13. 12. 2004—
upratovacie práce13. 12. 2004—
búracie práce13. 12. 2004—
prenájom nehnuteľností13. 12. 2004—
montáž sadrokartónu13. 12. 2004—
výroba drevených obalov a paliet13. 12. 2004—
sprostredkovanie výroby13. 12. 2004—
inžinierska činnosť v stavebníctve13. 12. 2004—
podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľnej živnosti13. 12. 2004—
vedenie účtovníctva13. 12. 2004—
obkladačské práce13. 12. 2004—
štukatérstvo13. 12. 2004—
armovačské práce13. 12. 2004—
nákladná cestná doprava vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla13. 12. 2004—
činnosť organizačných a ekonomických poradcov13. 12. 2004—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2021570463: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2021570463Obdobia daňových registráciíDIČ 2021570463: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2021570463Obdobia daňových registráciíDIČ 2021570463: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2021570463
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202157046310. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený05. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 05. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 znížila zisk o ▼94 % na 321 € a zvýšila tržby o ▲78 % na 163,6 tisíc eur.

Tržby

163 595 €

▲ 78,1 %

Výsledok hospodárenia

321 €

▼ 94,5 %

Aktíva

35 666 €

▲ 1,4 %

Vlastné imanie

19 483 €

▲ 1,7 %

Zadlženosť

45,4 %

Hrubá marža

0,9 %

Čistá marža

0,2 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 0 €. 2022: tržby 75 988 €. 2023: tržby 310 868 €. 2024: tržby 91 830 €. 2025: tržby 163 595 €.500 tis.250 tis.0076 tis.310,9 tis.91,8 tis.163,6 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 0 €. 2022: tržby 75 988 €. 2023: tržby 310 868 €. 2024: tržby 91 830 €. 2025: tržby 163 595 €.500 tis.250 tis.0076 tis.310,9 tis.91,8 tis.163,6 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 0 €. 2022: tržby 75 988 €. 2023: tržby 310 868 €. 2024: tržby 91 830 €. 2025: tržby 163 595 €.500 tis.250 tis.00202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −5 €. 2022: výsledok hospodárenia −3 924 €. 2023: výsledok hospodárenia 5 711 €. 2024: výsledok hospodárenia 5 807 €. 2025: výsledok hospodárenia 321 €.10 tis.0−5 tis.−5−3,9 tis.+5,7 tis.+5,8 tis.+32120212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −5 €. 2022: výsledok hospodárenia −3 924 €. 2023: výsledok hospodárenia 5 711 €. 2024: výsledok hospodárenia 5 807 €. 2025: výsledok hospodárenia 321 €.10 tis.0−5 tis.−5−3,9 tis.+5,7 tis.+5,8 tis.+32120212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −5 €. 2022: výsledok hospodárenia −3 924 €. 2023: výsledok hospodárenia 5 711 €. 2024: výsledok hospodárenia 5 807 €. 2025: výsledok hospodárenia 321 €.10 tis.0−5 tis.−5+321202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 25 573 €, vlastné imanie 11 568 €. 2022: aktíva 26 953 €, vlastné imanie 7 644 €. 2023: aktíva 31 029 €, vlastné imanie 13 355 €. 2024: aktíva 35 166 €, vlastné imanie 19 162 €. 2025: aktíva 35 666 €, vlastné imanie 19 483 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 25 573 €, vlastné imanie 11 568 €. 2022: aktíva 26 953 €, vlastné imanie 7 644 €. 2023: aktíva 31 029 €, vlastné imanie 13 355 €. 2024: aktíva 35 166 €, vlastné imanie 19 162 €. 2025: aktíva 35 666 €, vlastné imanie 19 483 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 25 573 €, vlastné imanie 11 568 €. 2022: aktíva 26 953 €, vlastné imanie 7 644 €. 2023: aktíva 31 029 €, vlastné imanie 13 355 €. 2024: aktíva 35 166 €, vlastné imanie 19 162 €. 2025: aktíva 35 666 €, vlastné imanie 19 483 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 1 991 €, zásoby 0 €, pohľadávky 23 582 €, finančné účty 0 €. 2022: dlhodobý majetok 1 991 €, zásoby 0 €, pohľadávky 22 416 €, finančné účty 2 546 €. 2023: dlhodobý majetok 1 991 €, zásoby 0 €, pohľadávky 28 182 €, finančné účty 856 €. 2024: dlhodobý majetok 1 991 €, zásoby 0 €, pohľadávky 18 711 €, finančné účty 14 464 €. 2025: dlhodobý majetok 1 991 €, zásoby 0 €, pohľadávky 27 216 €, finančné účty 6 459 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 1 991 €, zásoby 0 €, pohľadávky 23 582 €, finančné účty 0 €. 2022: dlhodobý majetok 1 991 €, zásoby 0 €, pohľadávky 22 416 €, finančné účty 2 546 €. 2023: dlhodobý majetok 1 991 €, zásoby 0 €, pohľadávky 28 182 €, finančné účty 856 €. 2024: dlhodobý majetok 1 991 €, zásoby 0 €, pohľadávky 18 711 €, finančné účty 14 464 €. 2025: dlhodobý majetok 1 991 €, zásoby 0 €, pohľadávky 27 216 €, finančné účty 6 459 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 1 991 €, zásoby 0 €, pohľadávky 23 582 €, finančné účty 0 €. 2022: dlhodobý majetok 1 991 €, zásoby 0 €, pohľadávky 22 416 €, finančné účty 2 546 €. 2023: dlhodobý majetok 1 991 €, zásoby 0 €, pohľadávky 28 182 €, finančné účty 856 €. 2024: dlhodobý majetok 1 991 €, zásoby 0 €, pohľadávky 18 711 €, finančné účty 14 464 €. 2025: dlhodobý majetok 1 991 €, zásoby 0 €, pohľadávky 27 216 €, finančné účty 6 459 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 11 568 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 14 005 €. 2022: vlastné imanie 7 644 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 19 309 €. 2023: vlastné imanie 13 355 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 17 674 €. 2024: vlastné imanie 19 162 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 16 004 €. 2025: vlastné imanie 19 483 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 16 183 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 11 568 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 14 005 €. 2022: vlastné imanie 7 644 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 19 309 €. 2023: vlastné imanie 13 355 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 17 674 €. 2024: vlastné imanie 19 162 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 16 004 €. 2025: vlastné imanie 19 483 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 16 183 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 11 568 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 14 005 €. 2022: vlastné imanie 7 644 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 19 309 €. 2023: vlastné imanie 13 355 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 17 674 €. 2024: vlastné imanie 19 162 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 16 004 €. 2025: vlastné imanie 19 483 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 16 183 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 1 012 €. 2024: daň z príjmu 1 915 €. 2025: daň z príjmu 1 173 €.2 tis.1 tis.0001 tis.1,9 tis.1,2 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 1 012 €. 2024: daň z príjmu 1 915 €. 2025: daň z príjmu 1 173 €.2 tis.1 tis.0001 tis.1,9 tis.1,2 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 1 012 €. 2024: daň z príjmu 1 915 €. 2025: daň z príjmu 1 173 €.2 tis.1 tis.00202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby076 tis.310,9 tis.91,8 tis.163,6 tis.
Výsledok hospodárenia−5−3,9 tis.5,7 tis.5,8 tis.321
Aktíva25,6 tis.27 tis.31 tis.35,2 tis.35,7 tis.
Vlastné imanie11,6 tis.7,6 tis.13,4 tis.19,2 tis.19,5 tis.
Daň z príjmu001 tis.1,9 tis.1,2 tis.
Zadlženosť54,8 %71,6 %57,0 %45,5 %45,4 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
163,6 tis.
Výsledok hospodárenia
321
Aktíva
35,7 tis.
Vlastné imanie
19,5 tis.
Daň z príjmu
1,2 tis.
Zadlženosť
45,4 %

2024

Tržby
91,8 tis.
Výsledok hospodárenia
5,8 tis.
Aktíva
35,2 tis.
Vlastné imanie
19,2 tis.
Daň z príjmu
1,9 tis.
Zadlženosť
45,5 %

2023

Tržby
310,9 tis.
Výsledok hospodárenia
5,7 tis.
Aktíva
31 tis.
Vlastné imanie
13,4 tis.
Daň z príjmu
1 tis.
Zadlženosť
57,0 %

2022

Tržby
76 tis.
Výsledok hospodárenia
−3,9 tis.
Aktíva
27 tis.
Vlastné imanie
7,6 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
71,6 %

2021

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−5
Aktíva
25,6 tis.
Vlastné imanie
11,6 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
54,8 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 06. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 05. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API