prezri.sk

platné k 05. 11. 2026

KOMAS s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 36465429aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
07. 03. 200026 rokov 7 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno4 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
610 876 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
KOMAS s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
36465429
daňové identifikačné číslo
2020026184
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2020026184
Sídlo
Bardejovská 241/27, 08701 Giraltovce, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
07. 03. 2000
V registri
26 rokov 7 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č. 12049/P
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
678155
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
- výroba obuvi, výroba galantérie a výrobkov z prírodných a umelých materiálov, kože a textilu a to: aktovky, kabelky, vaky, topánky, ochranné pracovné prostriedky, rukavice, odevy, opasky, nosné traky07. 03. 2000—
- nákup a predaj strojov na uvedenú výrobu07. 03. 2000—
- maloobchodná a veľkoobchodná činnosť predovšetkým s výrobkami realizovanými vlastnou výrobou aj kúpou týchto výrobkov za účelom ďalšieho predaja07. 03. 2000—
- čistenie kanalizácie07. 03. 2000—
- búracie práce07. 03. 2000—
- reklamná a vydavateľská činnosť07. 03. 2000—
- služby realitnej kancelárie, predaj a prenájom nehnuteľností, sekretárske práce07. 03. 2000—
- sprostredkovanie obchodu a služieb07. 03. 2000—
- výskum trhu07. 03. 2000—
- skladovanie a odbyt výrobkov07. 03. 2000—
- nákladná cestná doprava v tuzemsku a v zahraničí najviac s piatimi vozidlami, z ktorých má každé vozidlo užitočnú hmotnosť najviac 3,5 t a celkovú 6 t26. 08. 2002—
Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
už nie je partnerom · bol zapísaný od 21. 11. 2018 do 15. 02. 2021 · na vlastnú žiadosť

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2020026184: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2020026184: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020026184IČ DPH SK2020026184Obdobia daňových registráciíDIČ 2020026184: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2020026184: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020026184IČ DPH SK2020026184Obdobia daňových registráciíDIČ 2020026184: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2020026184: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020026184IČ DPH SK2020026184
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202002618411. 09. 2026—05. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 17. 03. 2000
daňové identifikačné číslo202002618410. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Union zdravotná poisťovňa Všeobecná zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 01. 10. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Union zdravotná poisťovňaVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 01. 10. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Union zdravotná poisťovňaVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 01. 10. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Union zdravotná poisťovňaVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Union zdravotná poisťovňaod 01. 10. 2026 otvorený02. 11. 2026
Všeobecná zdravotná poisťovňaod 13. 09. 2026 otvorený31. 10. 2026
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.

povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 prepadlo do straty −48 458 € a znížila tržby o ▼8 % na 610,9 tisíc eur.

Tržby

610 876 €

▼ 8,4 %

Výsledok hospodárenia

−48 458 €

▼ 903,1 %

Aktíva

1 185 717 €

▼ 2,4 %

Vlastné imanie

307 268 €

▼ 13,6 %

Zadlženosť

62,9 %

Hrubá marža

−7,3 %

Čistá marža

−7,9 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 716 163 €. 2022: tržby 1 043 007 €. 2023: tržby 1 136 503 €. 2024: tržby 667 242 €. 2025: tržby 610 876 €.2 mil.1 mil.0716,2 tis.1,04 mil.1,14 mil.667,2 tis.610,9 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 716 163 €. 2022: tržby 1 043 007 €. 2023: tržby 1 136 503 €. 2024: tržby 667 242 €. 2025: tržby 610 876 €.2 mil.1 mil.0716,2 tis.1,04 mil.1,14 mil.667,2 tis.610,9 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 716 163 €. 2022: tržby 1 043 007 €. 2023: tržby 1 136 503 €. 2024: tržby 667 242 €. 2025: tržby 610 876 €.2 mil.1 mil.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 11 064 €. 2022: výsledok hospodárenia 41 190 €. 2023: výsledok hospodárenia 43 130 €. 2024: výsledok hospodárenia 6 034 €. 2025: výsledok hospodárenia −48 458 €.50 tis.0−50 tis.+11,1 tis.+41,2 tis.+43,1 tis.+6 tis.−48,5 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 11 064 €. 2022: výsledok hospodárenia 41 190 €. 2023: výsledok hospodárenia 43 130 €. 2024: výsledok hospodárenia 6 034 €. 2025: výsledok hospodárenia −48 458 €.50 tis.0−50 tis.+11,1 tis.+41,2 tis.+43,1 tis.+6 tis.−48,5 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 11 064 €. 2022: výsledok hospodárenia 41 190 €. 2023: výsledok hospodárenia 43 130 €. 2024: výsledok hospodárenia 6 034 €. 2025: výsledok hospodárenia −48 458 €.50 tis.0−50 tis.202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 886 581 €, vlastné imanie 265 371 €. 2022: aktíva 1 046 043 €, vlastné imanie 306 560 €. 2023: aktíva 1 219 055 €, vlastné imanie 349 690 €. 2024: aktíva 1 215 422 €, vlastné imanie 355 724 €. 2025: aktíva 1 185 717 €, vlastné imanie 307 268 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 886 581 €, vlastné imanie 265 371 €. 2022: aktíva 1 046 043 €, vlastné imanie 306 560 €. 2023: aktíva 1 219 055 €, vlastné imanie 349 690 €. 2024: aktíva 1 215 422 €, vlastné imanie 355 724 €. 2025: aktíva 1 185 717 €, vlastné imanie 307 268 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 886 581 €, vlastné imanie 265 371 €. 2022: aktíva 1 046 043 €, vlastné imanie 306 560 €. 2023: aktíva 1 219 055 €, vlastné imanie 349 690 €. 2024: aktíva 1 215 422 €, vlastné imanie 355 724 €. 2025: aktíva 1 185 717 €, vlastné imanie 307 268 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 750 613 €, zásoby −46 500 €, pohľadávky 71 408 €, finančné účty 108 033 €. 2022: dlhodobý majetok 740 145 €, zásoby −59 582 €, pohľadávky 111 764 €, finančné účty 248 967 €. 2023: dlhodobý majetok 778 179 €, zásoby −45 147 €, pohľadávky 218 451 €, finančné účty 264 291 €. 2024: dlhodobý majetok 759 431 €, zásoby 0 €, pohľadávky 214 356 €, finančné účty 240 372 €. 2025: dlhodobý majetok 820 147 €, zásoby 0 €, pohľadávky 142 519 €, finančné účty 222 587 €.2 mil.0−100 tis.20212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 750 613 €, zásoby −46 500 €, pohľadávky 71 408 €, finančné účty 108 033 €. 2022: dlhodobý majetok 740 145 €, zásoby −59 582 €, pohľadávky 111 764 €, finančné účty 248 967 €. 2023: dlhodobý majetok 778 179 €, zásoby −45 147 €, pohľadávky 218 451 €, finančné účty 264 291 €. 2024: dlhodobý majetok 759 431 €, zásoby 0 €, pohľadávky 214 356 €, finančné účty 240 372 €. 2025: dlhodobý majetok 820 147 €, zásoby 0 €, pohľadávky 142 519 €, finančné účty 222 587 €.2 mil.0−100 tis.20212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 750 613 €, zásoby −46 500 €, pohľadávky 71 408 €, finančné účty 108 033 €. 2022: dlhodobý majetok 740 145 €, zásoby −59 582 €, pohľadávky 111 764 €, finančné účty 248 967 €. 2023: dlhodobý majetok 778 179 €, zásoby −45 147 €, pohľadávky 218 451 €, finančné účty 264 291 €. 2024: dlhodobý majetok 759 431 €, zásoby 0 €, pohľadávky 214 356 €, finančné účty 240 372 €. 2025: dlhodobý majetok 820 147 €, zásoby 0 €, pohľadávky 142 519 €, finančné účty 222 587 €.2 mil.0−100 tis.20212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 265 371 €, dlhodobé záväzky 18 091 €, krátkodobé záväzky 509 308 €. 2022: vlastné imanie 306 560 €, dlhodobé záväzky 19 295 €, krátkodobé záväzky 586 754 €. 2023: vlastné imanie 349 690 €, dlhodobé záväzky 22 102 €, krátkodobé záväzky 719 957 €. 2024: vlastné imanie 355 724 €, dlhodobé záväzky 54 778 €, krátkodobé záväzky 655 060 €. 2025: vlastné imanie 307 268 €, dlhodobé záväzky 65 752 €, krátkodobé záväzky 680 586 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 265 371 €, dlhodobé záväzky 18 091 €, krátkodobé záväzky 509 308 €. 2022: vlastné imanie 306 560 €, dlhodobé záväzky 19 295 €, krátkodobé záväzky 586 754 €. 2023: vlastné imanie 349 690 €, dlhodobé záväzky 22 102 €, krátkodobé záväzky 719 957 €. 2024: vlastné imanie 355 724 €, dlhodobé záväzky 54 778 €, krátkodobé záväzky 655 060 €. 2025: vlastné imanie 307 268 €, dlhodobé záväzky 65 752 €, krátkodobé záväzky 680 586 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 265 371 €, dlhodobé záväzky 18 091 €, krátkodobé záväzky 509 308 €. 2022: vlastné imanie 306 560 €, dlhodobé záväzky 19 295 €, krátkodobé záväzky 586 754 €. 2023: vlastné imanie 349 690 €, dlhodobé záväzky 22 102 €, krátkodobé záväzky 719 957 €. 2024: vlastné imanie 355 724 €, dlhodobé záväzky 54 778 €, krátkodobé záväzky 655 060 €. 2025: vlastné imanie 307 268 €, dlhodobé záväzky 65 752 €, krátkodobé záväzky 680 586 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 3 911 €. 2022: daň z príjmu 11 819 €. 2023: daň z príjmu 12 453 €. 2024: daň z príjmu 3 840 €. 2025: daň z príjmu 3 840 €.20 tis.10 tis.03,9 tis.11,8 tis.12,5 tis.3,8 tis.3,8 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 3 911 €. 2022: daň z príjmu 11 819 €. 2023: daň z príjmu 12 453 €. 2024: daň z príjmu 3 840 €. 2025: daň z príjmu 3 840 €.20 tis.10 tis.03,9 tis.11,8 tis.12,5 tis.3,8 tis.3,8 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 3 911 €. 2022: daň z príjmu 11 819 €. 2023: daň z príjmu 12 453 €. 2024: daň z príjmu 3 840 €. 2025: daň z príjmu 3 840 €.20 tis.10 tis.0202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby716,2 tis.1,04 mil.1,14 mil.667,2 tis.610,9 tis.
Výsledok hospodárenia11,1 tis.41,2 tis.43,1 tis.6 tis.−48,5 tis.
Aktíva886,6 tis.1,05 mil.1,22 mil.1,22 mil.1,19 mil.
Vlastné imanie265,4 tis.306,6 tis.349,7 tis.355,7 tis.307,3 tis.
Daň z príjmu3,9 tis.11,8 tis.12,5 tis.3,8 tis.3,8 tis.
Zadlženosť59,5 %57,9 %60,9 %58,4 %62,9 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
610,9 tis.
Výsledok hospodárenia
−48,5 tis.
Aktíva
1,19 mil.
Vlastné imanie
307,3 tis.
Daň z príjmu
3,8 tis.
Zadlženosť
62,9 %

2024

Tržby
667,2 tis.
Výsledok hospodárenia
6 tis.
Aktíva
1,22 mil.
Vlastné imanie
355,7 tis.
Daň z príjmu
3,8 tis.
Zadlženosť
58,4 %

2023

Tržby
1,14 mil.
Výsledok hospodárenia
43,1 tis.
Aktíva
1,22 mil.
Vlastné imanie
349,7 tis.
Daň z príjmu
12,5 tis.
Zadlženosť
60,9 %

2022

Tržby
1,04 mil.
Výsledok hospodárenia
41,2 tis.
Aktíva
1,05 mil.
Vlastné imanie
306,6 tis.
Daň z príjmu
11,8 tis.
Zadlženosť
57,9 %

2021

Tržby
716,2 tis.
Výsledok hospodárenia
11,1 tis.
Aktíva
886,6 tis.
Vlastné imanie
265,4 tis.
Daň z príjmu
3,9 tis.
Zadlženosť
59,5 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 05. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Union zdravotná poisťovňaDlhy§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. povinná atribúciaunion.sk
Všeobecná zdravotná poisťovňaDlhyEkosystém Slovensko.Digital povinná atribúciaekosystem.slovensko.digital
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

Tento profil cez API