Súhrn
- Vznik
- 17. 01. 200026 rokov 9 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 0 €2021
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- BI&BI, spol. s r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 36464538
- daňové identifikačné číslo
- 2020012511
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Jarková 14, 080 01 Prešov, Slovenská republika
- Územie
- Prešovokres PrešovPrešovský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 17. 01. 2000
- V registri
- 26 rokov 9 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č. 11968/P - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 699326
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| - oprava motorových vozidiel | 17. 01. 2000 | — |
| - zámočníctvo | 17. 01. 2000 | — |
| - oprava strojov a zariadení (mechanické časti) | 17. 01. 2000 | — |
| - kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 17. 01. 2000 | — |
| - sprostredkovanie obchodu, služieb, výroby, dopravy | 17. 01. 2000 | — |
| - výroba výrobkov z papiera a plastov | 17. 01. 2000 | — |
| - výroba drevených obalov | 17. 01. 2000 | — |
| - výroba kožených odevov a kožených doplnkov | 17. 01. 2000 | — |
| - ťažba dreva a služby v rámci lesníctva | 17. 01. 2000 | — |
| - píliarska výroba a pilčícke práce | 17. 01. 2000 | — |
| - spracovanie zemiakov, ovocia, zeleniny | 17. 01. 2000 | — |
| - výroba krmív | 17. 01. 2000 | — |
| - výroba cestovín | 17. 01. 2000 | — |
| - tkanie textílií | 17. 01. 2000 | — |
| - výroba obuvi | 17. 01. 2000 | — |
| - vydavateľská činnosť | 17. 01. 2000 | — |
| - rozmnožovanie nahraných nosičov záznamu obrazu a zvuku | 17. 01. 2000 | — |
| - výroba, požičiavanie a distribúcia videa | 17. 01. 2000 | — |
| - brúsenie nožov, nožníc a jednoduchých nástrojov | 17. 01. 2000 | — |
| - výroba nožiarskeho tovaru, zámkov a kovaní | 17. 01. 2000 | — |
| - výroba a oprava bicyklov a športového tovaru | 17. 01. 2000 | — |
| - výroba hier a hračiek, bižutérie | 17. 01. 2000 | — |
| - pomocné stavebné práce, zemné práce a demolácie | 17. 01. 2000 | — |
| - maliarske, natieračské a sklenárske práce | 17. 01. 2000 | — |
| - predaj na priamu konzumáciu: nealkoholických a priemyselne vyrábaných mliečnych nápojov, koktailov, vína, destilátov, piva; zmrzliny, ak sa na jej prípravu použijú priemyselne vyrábané koncentráty a mrazené krémy; tepelne rýchlo upravovaných mäsových výrobkov a obvyklých príloh, ako aj bezmäsitých jedál, ak k ich priamej konzumácii nie je k dispozícii viac ako 8 miest; jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok | 17. 01. 2000 | — |
| - prenájom strojov a technických zariadení | 17. 01. 2000 | — |
| - prenájom motorových vozidiel | 17. 01. 2000 | — |
| - prevádzkovanie, prenájom hracích nevýherných automatov, biliardových stolov, MUSIC BOXY, VIDEO AUTOMATY | 17. 01. 2000 | — |
| - reklamná a propagačná činnosť | 17. 01. 2000 | — |
| - čistenie budov | 17. 01. 2000 | — |
| - upratovacie práce | 17. 01. 2000 | — |
| - fotografické služby | 17. 01. 2000 | — |
| - neverejná cestná osobná doprava | 17. 01. 2000 | — |
| - podnikateľské poradenstvo | 17. 01. 2000 | — |
| - organizovanie a usporadúvanie kultúrnych, športových a spoločenských podujatí | 17. 01. 2000 | — |
| - výuka ľudových a spoločenských tancov | 17. 01. 2000 | — |
| - poľnohospodárske práce vykonávané strojnými mechanizmami | 17. 01. 2000 | — |
| - výroba drobných výrobkov z dreva | 17. 01. 2000 | — |
| - výroba kovových konštrukcií | 17. 01. 2000 | — |
| - kovoobrábanie | 17. 01. 2000 | — |
| - mechanické úpravy na zakázku alebo na zmluvnom základe | 17. 01. 2000 | — |
| - výroba drobných kovových obalov | 17. 01. 2000 | — |
| - výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely (okrem elektro častí) | 17. 01. 2000 | — |
| - prípravné práce pre stavbu | 17. 01. 2000 | — |
| - prenájom stavebných a demolačných strojov a zariadení | 17. 01. 2000 | — |
| - čalunníctvo | 17. 01. 2000 | — |
| - ubytovanie | 17. 01. 2000 | — |
| - sprostredkovanie kúpy a predaja nehnuteľností | 17. 01. 2000 | — |
| - prenájom nehnuteľností (pokiaľ sa popri prenájme poskytujú aj iné než základné služby spojené s prenájmom) | 17. 01. 2000 | — |
| - montáž a servis zábavnej techniky (okrem elektra) | 17. 01. 2000 | — |
| - poskytovanie služieb cez internet | 17. 01. 2000 | — |
| - poskytovanie úverov z vlastných zdrojov | 17. 01. 2000 | — |
| - zabezpečovanie služieb pre domácnosť | 17. 01. 2000 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2020012511 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 04. 2024 (rok porušenia 2017).
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2021 zisk bez zmeny na 0 € a bez tržieb.
Tržby
0 €
Výsledok hospodárenia
0 €
Aktíva
31 257 €
bez zmenyVlastné imanie
−16 501 €
bez zmenyZadlženosť
152,8 %
Hrubá marža
—
Čistá marža
—
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2017Závierka v registri účtovných závierok | 2018Závierka v registri účtovných závierok | 2019Závierka v registri účtovných závierok | 2020Závierka v registri účtovných závierok | 2021Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 300 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia | −3,7 tis. | −2,2 tis. | −1,1 tis. | 0 | 0 |
| Aktíva | 34,6 tis. | 32,4 tis. | 31,3 tis. | 31,3 tis. | 31,3 tis. |
| Vlastné imanie | −13,2 tis. | −15,4 tis. | −16,5 tis. | −16,5 tis. | −16,5 tis. |
| Daň z príjmu | 960 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Zadlženosť | 138,1 % | 147,4 % | 152,8 % | 152,8 % | 152,8 % |
aj 2014–2016 — v pláne Štandard
2021
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- 0
- Aktíva
- 31,3 tis.
- Vlastné imanie
- −16,5 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 152,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2020
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- 0
- Aktíva
- 31,3 tis.
- Vlastné imanie
- −16,5 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 152,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2019
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −1,1 tis.
- Aktíva
- 31,3 tis.
- Vlastné imanie
- −16,5 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 152,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2018
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −2,2 tis.
- Aktíva
- 32,4 tis.
- Vlastné imanie
- −15,4 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 147,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2017
- Tržby
- 300
- Výsledok hospodárenia
- −3,7 tis.
- Aktíva
- 34,6 tis.
- Vlastné imanie
- −13,2 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 138,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2016 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.