Súhrn
- Vznik
- 13. 01. 200026 rokov 9 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 12. 10. 2026
- Tržby
- 288 514 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- IPM SLOVAKIA, spol. s r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 36464490
- daňové identifikačné číslo
- 2020018583
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2020018583
- Sídlo
- Námestie sv. Egídia 62/48, 05801 Poprad, Slovenská republika
- Územie
- Popradokres PopradPrešovský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 13. 01. 2000
- V registri
- 26 rokov 9 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č. 11963/P - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 675786
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| - pomocné stavebné práce | 13. 01. 2000 | — |
| - demolácia, zemné a kopačské práce | 13. 01. 2000 | — |
| - podnikateľské poradenstvo | 13. 01. 2000 | — |
| - inžinierska činnosť v rozsahu voľných živností | 13. 01. 2000 | — |
| - hydroizolácie | 13. 01. 2000 | — |
| - maloobchod a veľkoobchod v rozsahu voľných živností | 13. 01. 2000 | — |
| - sprostredkovanie obchodu, služieb dopravy a výroby | 13. 01. 2000 | — |
| - prenájom hnuteľných vecí vrátane strojov, prístrojov a zariadení stavebnej výroby | 13. 01. 2000 | — |
| - prenájom automobilov, lodí a lietadiel | 13. 01. 2000 | — |
| - ubytovacie služby | 13. 01. 2000 | — |
| - reklamná, inzertná a propagačná činnosť | 13. 01. 2000 | — |
| - projektovanie pozemných stavieb | 13. 01. 2000 | — |
| - sprostredkovanie nákupu a predaja nehnuteľností | 13. 01. 2000 | — |
| - činnosť interiérových dekoratérov | 13. 01. 2000 | — |
| - dizajnérska činnosť | 13. 01. 2000 | — |
| - rpzpočtové práce v stavebníctve -- kalkulácia stavieb | 13. 01. 2000 | — |
| - prenájom nehnuteľností, bytových a nebytových priestorov s poskytovaním aj iných než základných služieb spojených s prenájmom | 13. 01. 2000 | — |
| - upratovacie služby | 13. 01. 2000 | — |
| vedenie účtovníctva | 26. 04. 2008 | — |
| činnosť organizačných a ekonomických poradcov | 26. 04. 2008 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2020018583 | 11. 09. 2026 | — | 07. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 09. 02. 2000 |
| daňové identifikačné číslo | 2020018583 | 10. 09. 2026 | — | 05. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Sociálna poisťovňa dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Sociálna poisťovňa | od 12. 10. 2026 otvorený | 06. 11. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 06. 11. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 zvýšila zisk o ▲91 % na 41 972 € a zvýšila tržby o ▲12 % na 288,5 tisíc eur.
Tržby
288 514 €
▲ 11,6 %Výsledok hospodárenia
41 972 €
▲ 91,2 %Aktíva
756 556 €
▼ 2,5 %Vlastné imanie
245 087 €
▲ 20,7 %Zadlženosť
67,6 %
Hrubá marža
15,2 %
Čistá marža
14,5 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 29,3 tis. | 12,8 tis. | 76,6 tis. | 258,6 tis. | 288,5 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −39,2 tis. | −60,6 tis. | 199,2 tis. | 21,9 tis. | 42 tis. |
| Aktíva | 571,3 tis. | 371,9 tis. | 360,2 tis. | 775,9 tis. | 756,6 tis. |
| Vlastné imanie | 42,7 tis. | −18 tis. | 181,2 tis. | 203,1 tis. | 245,1 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 0 | 0 | 1,9 tis. | 1,9 tis. |
| Zadlženosť | 92,5 % | 104,8 % | 49,7 % | 73,8 % | 67,6 % |
aj 2015–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 288,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 42 tis.
- Aktíva
- 756,6 tis.
- Vlastné imanie
- 245,1 tis.
- Daň z príjmu
- 1,9 tis.
- Zadlženosť
- 67,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 258,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 21,9 tis.
- Aktíva
- 775,9 tis.
- Vlastné imanie
- 203,1 tis.
- Daň z príjmu
- 1,9 tis.
- Zadlženosť
- 73,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 76,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 199,2 tis.
- Aktíva
- 360,2 tis.
- Vlastné imanie
- 181,2 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 49,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 12,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −60,6 tis.
- Aktíva
- 371,9 tis.
- Vlastné imanie
- −18 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 104,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 29,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −39,2 tis.
- Aktíva
- 571,3 tis.
- Vlastné imanie
- 42,7 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 92,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2015–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 08. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 08. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 06. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.