Súhrn
- Vznik
- 18. 08. 199927 rokov 2 mesiace v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno2 zdroje · od 13. 09. 2026
- Tržby
- 1 200 €2022
- Oznámenia
- 2020 oznámení vo Vestníku
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- H.M. SYSTEM spol. s r.o. v konkurze
- identifikačné číslo organizácie
- 36462560
- daňové identifikačné číslo
- 2020000939
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Topľanská 15, 09301 Vranov nad Topľou, Slovenská republika
- Územie
- Vranov nad Topľouokres Vranov nad TopľouPrešovský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 18. 08. 1999
- V registri
- 27 rokov 2 mesiace
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č. 11787/P - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 649749
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| - služby colnej deklarácie | 18. 08. 1999 | — |
| - výkladka a nakládka tovarov | 18. 08. 1999 | — |
| - skladovanie tovarov | 18. 08. 1999 | — |
| - jednoduchá drevovýroba | 18. 08. 1999 | — |
| - jednoduchá kovovýroba | 18. 08. 1999 | — |
| - sprostredkovanie obchodu a služieb | 18. 08. 1999 | — |
| - prenájom strojov, prístrojov, strojných zariadení, automobilov, nehnuteľností | 18. 08. 1999 | — |
| vnútroštátna cestná nákladná doprava | 24. 07. 2004 | — |
| konzultačná a poradenská činnosť v oblasti obchodu, marketingu a reklamy | 24. 07. 2004 | — |
| vedenie účtovníctva | 24. 07. 2004 | — |
| prevádzkovanie colného skladu | 24. 07. 2004 | — |
| sprostredkovanie v oblasti dopravy - služby dopravnej agentúry | 24. 07. 2004 | — |
| sušenie a konzervovanie dreva | 24. 07. 2004 | — |
| piliarska výroba | 24. 07. 2004 | — |
| výroba drevených obalov | 24. 07. 2004 | — |
| obkladanie stien a kladenie dlážkových krytín | 24. 07. 2004 | — |
| maloobchod v rozsahu voľných živností | 24. 07. 2004 | — |
| veľkoobchod v rozsahu voľných živností | 24. 07. 2004 | — |
| medzinárodná cestná nákladná doprava v počte motorových vozidiel: 8 | 24. 07. 2004 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2020000939 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Union zdravotná poisťovňa Všeobecná zdravotná poisťovňa dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Union zdravotná poisťovňa | od 25. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | od 13. 09. 2026 otvorený | 31. 10. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2022 sa zo straty dostalo na zisk 1 020 € a zvýšila tržby z nuly na 1,2 tisíc eur.
Tržby
1 200 €
Výsledok hospodárenia
1 020 €
▲ 110,2 %Aktíva
1 216 096 €
▲ 0,1 %Vlastné imanie
−2 266 854 €
bez zmenyZadlženosť
286,4 %
Hrubá marža
100,0 %
Čistá marža
85,0 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2019Závierka v registri účtovných závierok | 2020Závierka v registri účtovných závierok | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|
| Tržby | — | — | 0 | 1,2 tis. |
| Výsledok hospodárenia | — | — | −10 tis. | 1 tis. |
| Aktíva | 1,21 mil. | 1,21 mil. | 1,21 mil. | 1,22 mil. |
| Vlastné imanie | −2,26 mil. | −2,26 mil. | −2,27 mil. | −2,27 mil. |
| Daň z príjmu | — | — | 0 | 180 |
| Zadlženosť | 285,8 % | 285,8 % | 286,7 % | 286,4 % |
2022
- Tržby
- 1,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1 tis.
- Aktíva
- 1,22 mil.
- Vlastné imanie
- −2,27 mil.
- Daň z príjmu
- 180
- Zadlženosť
- 286,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −10 tis.
- Aktíva
- 1,21 mil.
- Vlastné imanie
- −2,27 mil.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 286,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2020
- Tržby
- —
- Výsledok hospodárenia
- —
- Aktíva
- 1,21 mil.
- Vlastné imanie
- −2,26 mil.
- Daň z príjmu
- —
- Zadlženosť
- 285,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2019
- Tržby
- —
- Výsledok hospodárenia
- —
- Aktíva
- 1,21 mil.
- Vlastné imanie
- −2,26 mil.
- Daň z príjmu
- —
- Zadlženosť
- 285,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Obchodný vestník
20 oznámení
16. 05. 2025
Doplnenie súpisu oddelenej podstaty konkurz
11. 05. 2023
Vylúčenie súpisovej zložky majetku zo súpisu konkurz
03. 05. 2023
Zápisnica zo zasadnutia veriteľského výboru konkurz
31. 03. 2023
Iné zverejnenie konkurz
28. 03. 2023
Oznámenie súvisiace s dražbou majetku podliehajúceho konkurzu konkurz
30. 01. 2023
Oznámenie súvisiace s dražbou majetku podliehajúceho konkurzu konkurz
23. 01. 2023
Oznámenie súvisiace s dražbou majetku podliehajúceho konkurzu konkurz
09. 12. 2022
Oznámenie súvisiace s dražbou majetku podliehajúceho konkurzu konkurz
02. 11. 2022
Oznámenie súvisiace s dražbou majetku podliehajúceho konkurzu konkurz
31. 10. 2022
Súpis oddelenej podstaty konkurz
13. 12. 2021
Oznam o tom, kde a kedy možno nahliadať do spisu konkurz
07. 09. 2016
Oznam súdu konkurz
08. 08. 2016
Uznesenie konkurz
14. 06. 2013
Oznam súdu konkurz
18. 04. 2013
Uznesenie konkurz
11. 01. 2013
Iné zverejnenie konkurz
12. 12. 2012
Uznesenie konkurz
15. 10. 2012
Oznam o zvolaní schôdze veriteľov konkurz
31. 08. 2012
Návrh čiastkového rozvrhu výťažku zo všeobecnej podstaty konkurz
14. 08. 2012
Iné zverejnenie konkurz
Oznámenia sú prevzaté z Obchodného vestníka bez úpravy. Stav konania z nich nevyplýva — overte ho v zdroji.
povinná doložkaTexty zverejnené v Obchodnom vestníku majú informatívny charakter a nie sú právne záväzné. Autoritatívnym zdrojom je Obchodný vestník na justice.gov.sk.
06
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
07
Prepojenia
08
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
09
Zdroje a platnosť dát
platné k 04. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Union zdravotná poisťovňa | Dlhy | § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. povinná atribúcia | union.sk |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | Dlhy | Ekosystém Slovensko.Digital povinná atribúcia | ekosystem.slovensko.digital |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
| Obchodný vestník | Obchodný vestník | Podmienky Obchodného vestníka povinná doložka | justice.gov.sk/ov |
Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).
povinná doložkaTexty zverejnené v Obchodnom vestníku majú informatívny charakter a nie sú právne záväzné. Autoritatívnym zdrojom je Obchodný vestník na justice.gov.sk.