prezri.sk

platné k 05. 11. 2026

Mestský podnik služieb Giraltovce, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 36460559aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
26. 04. 199927 rokov 6 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
0 €2024

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Mestský podnik služieb Giraltovce, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
36460559
daňové identifikačné číslo
2020026063
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Tehelná 779, 08701 Giraltovce, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
26. 04. 1999
V registri
27 rokov 6 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č. 11626/P
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
667743
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
- staviteľ-vykonávanie jednoduchých stavieb a poddodávok26. 04. 1999—
- prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu26. 04. 1999—
- správa a údržba verejnej zelene, záhradnícke služby26. 04. 1999—
- správa a údržba komunikácií, inštalácia a údržba dopravného značenia (podľa schváleného projektu DI KU), čistenie komunikácií26. 04. 1999—
- výroba stavebných materiálov26. 04. 1999—
- maloobchodná, veľkoobchodná a sprostredkovateľská činnosť v odbore: potravinársky tovar, ovocie a zelenina, alkoholické a nealkoholické nápoje, tabakový tovar, osivá a krmivá, potravinárske stroje a zariadenia, drevo a drevárske výrobky, nábytok, stavebný materiál, textil, odevy, obuv, kožený tovar, papiernický tovar, oceľové konštrukcie, zlievarenské výrobky, žeriavy a iné zdvíhacie zariadenia, železiarsky tovar, poľnohospodárske stroje, kancelárske prístroje a zariadenia, prístroje pre domácnosť, motorové vozidlá a motocykle, pohonné hmoty, priemyselné oleje, kvety, okrasné dreviny, vence, stavebné materiály26. 04. 1999—
- správa a údržba verejného osvetlenia26. 04. 1999—
- správa a údržba mestského rozhlasu26. 04. 1999—
- pohrebná služba vrátane prepravy zosnulých26. 04. 1999—
- prevádzkovanie cintorínov26. 04. 1999—
- podnikanie v oblasti nakladania s odpadmi26. 04. 1999—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2020026063: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020026063Obdobia daňových registráciíDIČ 2020026063: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020026063Obdobia daňových registráciíDIČ 2020026063: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020026063
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202002606310. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 09. 2022 (rok porušenia 2020).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Všeobecná zdravotná poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osVšeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Všeobecná zdravotná poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osVšeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Všeobecná zdravotná poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osVšeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Všeobecná zdravotná poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Všeobecná zdravotná poisťovňaod 13. 09. 2026 otvorený31. 10. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 31. 10. 2026.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2024 znížila stratu na −340 € a znížila tržby o ▼100 % na 0 €.

Tržby

0 €

▼ 100,0 %

Výsledok hospodárenia

−340 €

▲ 97,8 %

Aktíva

7 120 €

▲ 36,2 %

Vlastné imanie

−60 181 €

▼ 31,7 %

Zadlženosť

945,2 %

Hrubá marža

—

Čistá marža

—

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2019: tržby 315 975 €. 2020: tržby 244 399 €. 2021: tržby 138 168 €. 2022: tržby 14 473 €. 2024: tržby 0 €.500 tis.250 tis.0316 tis.244,4 tis.138,2 tis.14,5 tis.020192020202120222024Tržby2019: tržby 315 975 €. 2020: tržby 244 399 €. 2021: tržby 138 168 €. 2022: tržby 14 473 €. 2024: tržby 0 €.500 tis.250 tis.0316 tis.244,4 tis.138,2 tis.14,5 tis.020192020202120222024Tržby2019: tržby 315 975 €. 2020: tržby 244 399 €. 2021: tržby 138 168 €. 2022: tržby 14 473 €. 2024: tržby 0 €.500 tis.250 tis.00201920212024

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia −19 221 €. 2020: výsledok hospodárenia −18 888 €. 2021: výsledok hospodárenia −29 787 €. 2022: výsledok hospodárenia −15 473 €. 2024: výsledok hospodárenia −340 €.0−50 tis.−19,2 tis.−18,9 tis.−29,8 tis.−15,5 tis.−34020192020202120222024Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia −19 221 €. 2020: výsledok hospodárenia −18 888 €. 2021: výsledok hospodárenia −29 787 €. 2022: výsledok hospodárenia −15 473 €. 2024: výsledok hospodárenia −340 €.0−50 tis.−19,2 tis.−18,9 tis.−29,8 tis.−15,5 tis.−34020192020202120222024Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia −19 221 €. 2020: výsledok hospodárenia −18 888 €. 2021: výsledok hospodárenia −29 787 €. 2022: výsledok hospodárenia −15 473 €. 2024: výsledok hospodárenia −340 €.0−50 tis.−340201920212024

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 148 993 €, vlastné imanie 18 447 €. 2020: aktíva 128 589 €, vlastné imanie −440 €. 2021: aktíva 60 247 €, vlastné imanie −30 226 €. 2022: aktíva 5 227 €, vlastné imanie −45 699 €. 2024: aktíva 7 120 €, vlastné imanie −60 181 €.200 tis.0−100 tis.20192020202120222024Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 148 993 €, vlastné imanie 18 447 €. 2020: aktíva 128 589 €, vlastné imanie −440 €. 2021: aktíva 60 247 €, vlastné imanie −30 226 €. 2022: aktíva 5 227 €, vlastné imanie −45 699 €. 2024: aktíva 7 120 €, vlastné imanie −60 181 €.200 tis.0−100 tis.20192020202120222024Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 148 993 €, vlastné imanie 18 447 €. 2020: aktíva 128 589 €, vlastné imanie −440 €. 2021: aktíva 60 247 €, vlastné imanie −30 226 €. 2022: aktíva 5 227 €, vlastné imanie −45 699 €. 2024: aktíva 7 120 €, vlastné imanie −60 181 €.200 tis.0−100 tis.20192020202120222024

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 73 476 €, zásoby 15 786 €, pohľadávky 57 660 €, finančné účty 2 071 €. 2020: dlhodobý majetok 68 435 €, zásoby 16 173 €, pohľadávky 42 598 €, finančné účty 1 383 €. 2021: dlhodobý majetok 25 011 €, zásoby 21 451 €, pohľadávky 13 288 €, finančné účty 497 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 21 451 €, pohľadávky 4 010 €, finančné účty −20 234 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 21 451 €, pohľadávky 5 920 €, finančné účty −20 251 €.200 tis.0−25 tis.20192020202120222024Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 73 476 €, zásoby 15 786 €, pohľadávky 57 660 €, finančné účty 2 071 €. 2020: dlhodobý majetok 68 435 €, zásoby 16 173 €, pohľadávky 42 598 €, finančné účty 1 383 €. 2021: dlhodobý majetok 25 011 €, zásoby 21 451 €, pohľadávky 13 288 €, finančné účty 497 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 21 451 €, pohľadávky 4 010 €, finančné účty −20 234 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 21 451 €, pohľadávky 5 920 €, finančné účty −20 251 €.200 tis.0−25 tis.20192020202120222024Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 73 476 €, zásoby 15 786 €, pohľadávky 57 660 €, finančné účty 2 071 €. 2020: dlhodobý majetok 68 435 €, zásoby 16 173 €, pohľadávky 42 598 €, finančné účty 1 383 €. 2021: dlhodobý majetok 25 011 €, zásoby 21 451 €, pohľadávky 13 288 €, finančné účty 497 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 21 451 €, pohľadávky 4 010 €, finančné účty −20 234 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 21 451 €, pohľadávky 5 920 €, finančné účty −20 251 €.200 tis.0−25 tis.20192020202120222024
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 18 447 €, dlhodobé záväzky 22 804 €, krátkodobé záväzky 107 742 €. 2020: vlastné imanie −440 €, dlhodobé záväzky 20 499 €, krátkodobé záväzky 108 530 €. 2021: vlastné imanie −30 226 €, dlhodobé záväzky 10 939 €, krátkodobé záväzky 79 534 €. 2022: vlastné imanie −45 699 €, dlhodobé záväzky 10 461 €, krátkodobé záväzky 40 465 €. 2024: vlastné imanie −60 181 €, dlhodobé záväzky 10 461 €, krátkodobé záväzky 56 840 €.200 tis.0−100 tis.20192020202120222024Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 18 447 €, dlhodobé záväzky 22 804 €, krátkodobé záväzky 107 742 €. 2020: vlastné imanie −440 €, dlhodobé záväzky 20 499 €, krátkodobé záväzky 108 530 €. 2021: vlastné imanie −30 226 €, dlhodobé záväzky 10 939 €, krátkodobé záväzky 79 534 €. 2022: vlastné imanie −45 699 €, dlhodobé záväzky 10 461 €, krátkodobé záväzky 40 465 €. 2024: vlastné imanie −60 181 €, dlhodobé záväzky 10 461 €, krátkodobé záväzky 56 840 €.200 tis.0−100 tis.20192020202120222024Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 18 447 €, dlhodobé záväzky 22 804 €, krátkodobé záväzky 107 742 €. 2020: vlastné imanie −440 €, dlhodobé záväzky 20 499 €, krátkodobé záväzky 108 530 €. 2021: vlastné imanie −30 226 €, dlhodobé záväzky 10 939 €, krátkodobé záväzky 79 534 €. 2022: vlastné imanie −45 699 €, dlhodobé záväzky 10 461 €, krátkodobé záväzky 40 465 €. 2024: vlastné imanie −60 181 €, dlhodobé záväzky 10 461 €, krátkodobé záväzky 56 840 €.200 tis.0−100 tis.20192020202120222024
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €.5002500000034020192020202120222024Daň z príjmu2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €.5002500000034020192020202120222024Daň z príjmu2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €.5002500000034020192020202120222024
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok
Tržby316 tis.244,4 tis.138,2 tis.14,5 tis.0
Výsledok hospodárenia−19,2 tis.−18,9 tis.−29,8 tis.−15,5 tis.−340
Aktíva149 tis.128,6 tis.60,2 tis.5,2 tis.7,1 tis.
Vlastné imanie18,4 tis.−440−30,2 tis.−45,7 tis.−60,2 tis.
Daň z príjmu0000340
Zadlženosť87,6 %100,3 %150,2 %974,3 %945,2 %

aj 2014–2018 — v pláne Štandard

2024

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−340
Aktíva
7,1 tis.
Vlastné imanie
−60,2 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
945,2 %

2022

Tržby
14,5 tis.
Výsledok hospodárenia
−15,5 tis.
Aktíva
5,2 tis.
Vlastné imanie
−45,7 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
974,3 %

2021

Tržby
138,2 tis.
Výsledok hospodárenia
−29,8 tis.
Aktíva
60,2 tis.
Vlastné imanie
−30,2 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
150,2 %

2020

Tržby
244,4 tis.
Výsledok hospodárenia
−18,9 tis.
Aktíva
128,6 tis.
Vlastné imanie
−440
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
100,3 %

2019

Tržby
316 tis.
Výsledok hospodárenia
−19,2 tis.
Aktíva
149 tis.
Vlastné imanie
18,4 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
87,6 %

aj 2014–2018 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 05. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Všeobecná zdravotná poisťovňaDlhyEkosystém Slovensko.Digital povinná atribúciaekosystem.slovensko.digital
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 31. 10. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

Tento profil cez API