Súhrn
- Vznik
- 31. 03. 199927 rokov 7 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno4 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 330 252 €2018
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- EURODOM - SK s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 36460133
- daňové identifikačné číslo
- 2020018077
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Levočská 866, 05801 Poprad, Slovenská republika
- Územie
- Popradokres PopradPrešovský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 31. 03. 1999
- V registri
- 27 rokov 7 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č. 11585/P - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 692024
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| - vykonávanie bytových a občianskych stavieb | 31. 03. 1999 | — |
| - vykonávanie inžinierskych a priemyselných stavieb | 31. 03. 1999 | — |
| - inžinierska činnosť v rozsahu voľných živností | 31. 03. 1999 | — |
| - staviteľ -- vykonávanie jednoduchých stavieb a poddodávok | 31. 03. 1999 | — |
| - sprostredkovanie obchodu, služieb a dopravy | 31. 03. 1999 | — |
| - prenájom strojov a zariadení | 31. 03. 1999 | — |
| - reklamné činnosti | 31. 03. 1999 | — |
| - poradenstvo v stavebnej činnosti | 31. 03. 1999 | — |
| - činnosť stavbyvedúceho -- pozemné stavby | 31. 03. 1999 | — |
| - činnosť stavebného dozoru -- pozemné stavby | 31. 03. 1999 | — |
| - prenájom hnuteľného majetku | 31. 03. 1999 | — |
| - maloobchod v rozsahu voľných živností | 31. 03. 1999 | — |
| - veľkoobchod v rozsahu voľných živností | 31. 03. 1999 | — |
| - sprostredkovanie nákupu, predaja a prenájmu nehnuteľností | 31. 03. 1999 | — |
| - správa nehnuteľností na základe honoráru alebo kontraktu | 31. 03. 1999 | — |
- Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
- partner verejného sektora · zapísaný od 20. 09. 2019
- Oprávnená osoba
- Beňo & partners advokátska kancelária, s.r.o. · od 20. 09. 2019
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2020018077 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Pohľadávky štátu Všeobecná zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 03. 11. 2026 |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | od 13. 09. 2026 otvorený | 31. 10. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 03. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2018 sa zo straty dostalo na zisk 29 932 € a zvýšila tržby o ▲10 093 % na 330,3 tisíc eur.
Tržby
330 252 €
▲ 10 093,0 %Výsledok hospodárenia
29 932 €
▲ 2 065,3 %Aktíva
218 735 €
▲ 2 220,5 %Vlastné imanie
38 398 €
▲ 353,6 %Zadlženosť
82,4 %
Hrubá marža
10,5 %
Čistá marža
9,1 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2015Závierka v registri účtovných závierok | 2016Závierka v registri účtovných závierok | 2017Závierka v registri účtovných závierok | 2018Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|
| Tržby | 239,6 tis. | 5 tis. | 3,2 tis. | 330,3 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −737 | −3,7 tis. | −1,5 tis. | 29,9 tis. |
| Aktíva | 22,8 tis. | 11,6 tis. | 9,4 tis. | 218,7 tis. |
| Vlastné imanie | 13,7 tis. | 10 tis. | 8,5 tis. | 38,4 tis. |
| Daň z príjmu | 1,9 tis. | 960 | 960 | 4,7 tis. |
| Zadlženosť | 39,9 % | 13,8 % | 10,2 % | 82,4 % |
2018
- Tržby
- 330,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 29,9 tis.
- Aktíva
- 218,7 tis.
- Vlastné imanie
- 38,4 tis.
- Daň z príjmu
- 4,7 tis.
- Zadlženosť
- 82,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2017
- Tržby
- 3,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −1,5 tis.
- Aktíva
- 9,4 tis.
- Vlastné imanie
- 8,5 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 10,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2016
- Tržby
- 5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −3,7 tis.
- Aktíva
- 11,6 tis.
- Vlastné imanie
- 10 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 13,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2015
- Tržby
- 239,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −737
- Aktíva
- 22,8 tis.
- Vlastné imanie
- 13,7 tis.
- Daň z príjmu
- 1,9 tis.
- Zadlženosť
- 39,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | Dlhy | Ekosystém Slovensko.Digital povinná atribúcia | ekosystem.slovensko.digital |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 03. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).