prezri.sk

platné k 03. 11. 2026

VANAPO, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 36455164aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
04. 05. 199828 rokov 5 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
961 468 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
VANAPO, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
36455164
daňové identifikačné číslo
2020002248
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2020002248
Sídlo
Festivalová 802/9, 08901 Svidník, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
04. 05. 1998
V registri
28 rokov 5 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č. 11137/P
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
669095
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
- sprostredkovanie obchodu a služieb04. 05. 1998—
- reklamné činnosti04. 05. 1998—
- kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)18. 11. 2002—
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod)18. 11. 2002—
výroba liehu a spracovanie liehu v liehovarníckom závode, a to: ovocný liehovar výrobňa liehovín03. 03. 2003—
činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov14. 06. 2017—
vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti14. 06. 2017—
organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí14. 06. 2017—
administratívne služby14. 06. 2017—
skladovanie a pomocné činnosti v doprave14. 06. 2017—
čistiace a upratovacie služby14. 06. 2017—
výroba potravinárskych výrobkov14. 06. 2017—
výroba nápojov14. 06. 2017—
prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom14. 06. 2017—
prenájom hnuteľných vecí14. 06. 2017—
poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu14. 06. 2017—
výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných vied14. 06. 2017—
vedenie účtovníctva14. 06. 2017—
poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlućne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt14. 06. 2017—
výroba chemikálií, chemických vlákien, plastov, kaučuku a prípravkov z týchto materiálov14. 06. 2017—
prípravné práce k realizácii stavby14. 06. 2017—
uskutočnovanie stavieb a ich zmien14. 06. 2017—
dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov14. 06. 2017—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby14. 06. 2017—
podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom14. 06. 2017—
Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
partner verejného sektora · zapísaný od 01. 02. 2017
Oprávnená osoba
BENČÍK & PARTNERS, s.r.o. · od 03. 09. 2020

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2020002248: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2020002248: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020002248IČ DPH SK2020002248Obdobia daňových registráciíDIČ 2020002248: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2020002248: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020002248IČ DPH SK2020002248Obdobia daňových registráciíDIČ 2020002248: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2020002248: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020002248IČ DPH SK2020002248
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202000224811. 09. 2026—03. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 10. 1998
daňové identifikačné číslo202000224810. 09. 2026—02. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Sociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Sociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Sociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 znížila zisk o ▼86 % na 2 324 € a znížila tržby o ▼17 % na 961,5 tisíc eur.

Tržby

961 468 €

▼ 17,4 %

Výsledok hospodárenia

2 324 €

▼ 85,8 %

Aktíva

1 885 993 €

▲ 9,2 %

Vlastné imanie

846 507 €

▲ 0,2 %

Zadlženosť

55,1 %

Hrubá marža

0,6 %

Čistá marža

0,2 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 1 311 394 €. 2022: tržby 1 428 306 €. 2023: tržby 1 396 830 €. 2024: tržby 1 163 909 €. 2025: tržby 961 468 €.2 mil.1 mil.01,31 mil.1,43 mil.1,4 mil.1,16 mil.961,5 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 1 311 394 €. 2022: tržby 1 428 306 €. 2023: tržby 1 396 830 €. 2024: tržby 1 163 909 €. 2025: tržby 961 468 €.2 mil.1 mil.01,31 mil.1,43 mil.1,4 mil.1,16 mil.961,5 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 1 311 394 €. 2022: tržby 1 428 306 €. 2023: tržby 1 396 830 €. 2024: tržby 1 163 909 €. 2025: tržby 961 468 €.2 mil.1 mil.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 133 €. 2022: výsledok hospodárenia 4 238 €. 2023: výsledok hospodárenia 2 248 €. 2024: výsledok hospodárenia 16 409 €. 2025: výsledok hospodárenia 2 324 €.20 tis.10 tis.0+133+4,2 tis.+2,2 tis.+16,4 tis.+2,3 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 133 €. 2022: výsledok hospodárenia 4 238 €. 2023: výsledok hospodárenia 2 248 €. 2024: výsledok hospodárenia 16 409 €. 2025: výsledok hospodárenia 2 324 €.20 tis.10 tis.0+133+4,2 tis.+2,2 tis.+16,4 tis.+2,3 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 133 €. 2022: výsledok hospodárenia 4 238 €. 2023: výsledok hospodárenia 2 248 €. 2024: výsledok hospodárenia 16 409 €. 2025: výsledok hospodárenia 2 324 €.20 tis.10 tis.0+133202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 2 857 379 €, vlastné imanie 821 788 €. 2022: aktíva 2 339 996 €, vlastné imanie 826 027 €. 2023: aktíva 2 850 896 €, vlastné imanie 828 274 €. 2024: aktíva 1 727 648 €, vlastné imanie 844 683 €. 2025: aktíva 1 885 993 €, vlastné imanie 846 507 €.5 mil.2,5 mil.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 2 857 379 €, vlastné imanie 821 788 €. 2022: aktíva 2 339 996 €, vlastné imanie 826 027 €. 2023: aktíva 2 850 896 €, vlastné imanie 828 274 €. 2024: aktíva 1 727 648 €, vlastné imanie 844 683 €. 2025: aktíva 1 885 993 €, vlastné imanie 846 507 €.5 mil.2,5 mil.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 2 857 379 €, vlastné imanie 821 788 €. 2022: aktíva 2 339 996 €, vlastné imanie 826 027 €. 2023: aktíva 2 850 896 €, vlastné imanie 828 274 €. 2024: aktíva 1 727 648 €, vlastné imanie 844 683 €. 2025: aktíva 1 885 993 €, vlastné imanie 846 507 €.5 mil.2,5 mil.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 1 912 528 €, zásoby 407 331 €, pohľadávky 382 251 €, finančné účty 143 756 €. 2022: dlhodobý majetok 1 373 194 €, zásoby 414 621 €, pohľadávky 250 401 €, finančné účty 287 176 €. 2023: dlhodobý majetok 1 838 894 €, zásoby 479 021 €, pohľadávky 393 019 €, finančné účty 134 089 €. 2024: dlhodobý majetok 310 837 €, zásoby 988 377 €, pohľadávky 165 931 €, finančné účty 253 725 €. 2025: dlhodobý majetok 44 088 €, zásoby 395 763 €, pohľadávky 782 326 €, finančné účty 657 942 €.5 mil.2,5 mil.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 1 912 528 €, zásoby 407 331 €, pohľadávky 382 251 €, finančné účty 143 756 €. 2022: dlhodobý majetok 1 373 194 €, zásoby 414 621 €, pohľadávky 250 401 €, finančné účty 287 176 €. 2023: dlhodobý majetok 1 838 894 €, zásoby 479 021 €, pohľadávky 393 019 €, finančné účty 134 089 €. 2024: dlhodobý majetok 310 837 €, zásoby 988 377 €, pohľadávky 165 931 €, finančné účty 253 725 €. 2025: dlhodobý majetok 44 088 €, zásoby 395 763 €, pohľadávky 782 326 €, finančné účty 657 942 €.5 mil.2,5 mil.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 1 912 528 €, zásoby 407 331 €, pohľadávky 382 251 €, finančné účty 143 756 €. 2022: dlhodobý majetok 1 373 194 €, zásoby 414 621 €, pohľadávky 250 401 €, finančné účty 287 176 €. 2023: dlhodobý majetok 1 838 894 €, zásoby 479 021 €, pohľadávky 393 019 €, finančné účty 134 089 €. 2024: dlhodobý majetok 310 837 €, zásoby 988 377 €, pohľadávky 165 931 €, finančné účty 253 725 €. 2025: dlhodobý majetok 44 088 €, zásoby 395 763 €, pohľadávky 782 326 €, finančné účty 657 942 €.5 mil.2,5 mil.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 821 788 €, dlhodobé záväzky 641 €, krátkodobé záväzky 1 057 959 €. 2022: vlastné imanie 826 027 €, dlhodobé záväzky 284 834 €, krátkodobé záväzky 532 629 €. 2023: vlastné imanie 828 274 €, dlhodobé záväzky 944 512 €, krátkodobé záväzky 662 089 €. 2024: vlastné imanie 844 683 €, dlhodobé záväzky 315 595 €, krátkodobé záväzky 431 834 €. 2025: vlastné imanie 846 507 €, dlhodobé záväzky 194 681 €, krátkodobé záväzky 844 805 €.2,5 mil.1,25 mil.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 821 788 €, dlhodobé záväzky 641 €, krátkodobé záväzky 1 057 959 €. 2022: vlastné imanie 826 027 €, dlhodobé záväzky 284 834 €, krátkodobé záväzky 532 629 €. 2023: vlastné imanie 828 274 €, dlhodobé záväzky 944 512 €, krátkodobé záväzky 662 089 €. 2024: vlastné imanie 844 683 €, dlhodobé záväzky 315 595 €, krátkodobé záväzky 431 834 €. 2025: vlastné imanie 846 507 €, dlhodobé záväzky 194 681 €, krátkodobé záväzky 844 805 €.2,5 mil.1,25 mil.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 821 788 €, dlhodobé záväzky 641 €, krátkodobé záväzky 1 057 959 €. 2022: vlastné imanie 826 027 €, dlhodobé záväzky 284 834 €, krátkodobé záväzky 532 629 €. 2023: vlastné imanie 828 274 €, dlhodobé záväzky 944 512 €, krátkodobé záväzky 662 089 €. 2024: vlastné imanie 844 683 €, dlhodobé záväzky 315 595 €, krátkodobé záväzky 431 834 €. 2025: vlastné imanie 846 507 €, dlhodobé záväzky 194 681 €, krátkodobé záväzky 844 805 €.2,5 mil.1,25 mil.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 7 884 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 808 €. 2024: daň z príjmu 3 840 €. 2025: daň z príjmu 3 840 €.10 tis.5 tis.07,9 tis.08083,8 tis.3,8 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 7 884 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 808 €. 2024: daň z príjmu 3 840 €. 2025: daň z príjmu 3 840 €.10 tis.5 tis.07,9 tis.08083,8 tis.3,8 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 7 884 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 808 €. 2024: daň z príjmu 3 840 €. 2025: daň z príjmu 3 840 €.10 tis.5 tis.0808202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby1,31 mil.1,43 mil.1,4 mil.1,16 mil.961,5 tis.
Výsledok hospodárenia1334,2 tis.2,2 tis.16,4 tis.2,3 tis.
Aktíva2,86 mil.2,34 mil.2,85 mil.1,73 mil.1,89 mil.
Vlastné imanie821,8 tis.826 tis.828,3 tis.844,7 tis.846,5 tis.
Daň z príjmu7,9 tis.08083,8 tis.3,8 tis.
Zadlženosť37,0 %34,9 %56,4 %43,3 %55,1 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
961,5 tis.
Výsledok hospodárenia
2,3 tis.
Aktíva
1,89 mil.
Vlastné imanie
846,5 tis.
Daň z príjmu
3,8 tis.
Zadlženosť
55,1 %

2024

Tržby
1,16 mil.
Výsledok hospodárenia
16,4 tis.
Aktíva
1,73 mil.
Vlastné imanie
844,7 tis.
Daň z príjmu
3,8 tis.
Zadlženosť
43,3 %

2023

Tržby
1,4 mil.
Výsledok hospodárenia
2,2 tis.
Aktíva
2,85 mil.
Vlastné imanie
828,3 tis.
Daň z príjmu
808
Zadlženosť
56,4 %

2022

Tržby
1,43 mil.
Výsledok hospodárenia
4,2 tis.
Aktíva
2,34 mil.
Vlastné imanie
826 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
34,9 %

2021

Tržby
1,31 mil.
Výsledok hospodárenia
133
Aktíva
2,86 mil.
Vlastné imanie
821,8 tis.
Daň z príjmu
7,9 tis.
Zadlženosť
37,0 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 03. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API