Súhrn
- Vznik
- 07. 04. 199828 rokov 6 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 99 154 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- GOLF INTER s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 36454761
- daňové identifikačné číslo
- 2020017890
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2020017890
- Sídlo
- Tatranská 754, 05952 Veľká Lomnica, Slovenská republika
- Územie
- Veľká Lomnicaokres KežmarokPrešovský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 07. 04. 1998
- V registri
- 28 rokov 6 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č. 11101/P - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 719055
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| - maloobchod a veľkoobchod v rozsahu voľných živností | 07. 04. 1998 | — |
| - sprostredkovanie obchodu, služieb a dopravy | 07. 04. 1998 | — |
| - prenájom strojov a prístrojov bez obsluhujúceho personálu | 07. 04. 1998 | — |
| - prenájom tovaru osobnej potreby a potrieb pre domácnosť | 07. 04. 1998 | — |
| - podnikateľské poradenstvo | 07. 04. 1998 | — |
| - prenájom športových zariadení a ihrísk | 07. 04. 1998 | — |
| - činnosti v oblasti nehnuteľností s vlastným alebo prenajatým majetkom na základe honoráru alebo kontraktu | 07. 04. 1998 | — |
| - reklamné činnosti | 07. 04. 1998 | — |
| - leasingové operácie | 07. 04. 1998 | — |
| - prenájom nehnuteľností, bytových a nebytových priestorov s poskytovaním iných ako základných služieb | 01. 09. 2004 | — |
| - organizovanie športových podujatí | 01. 09. 2004 | — |
| - servis športového náradia a športových potrieb | 01. 09. 2004 | — |
| - prenájom športových potrieb | 01. 09. 2004 | — |
| - údržba a kosenie trávnatých plôch | 01. 09. 2004 | — |
| - prevádzkovanie odstavných plôch pre motorové vozidlá | 01. 09. 2004 | — |
| - ubytovacie služby v rozsahu voľných živností | 01. 09. 2004 | — |
| - úprevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu | 01. 09. 2004 | — |
| - organizovanie školení, prednášok a seminárov | 01. 09. 2004 | — |
| - prevádzkovanie športových zariadení | 01. 09. 2004 | — |
| - upratovacie práce | 01. 09. 2004 | — |
| - prevádzkovanie zábavných parkov a kúpalísk | 01. 09. 2004 | — |
| - prenájom hnuteľného majetku | 01. 09. 2004 | — |
| - prieskum trhu | 01. 09. 2004 | — |
| - marketingové služby | 01. 09. 2004 | — |
| - príprava a predaj nápojov na priamu konzumáciu | 01. 09. 2004 | — |
| - príprava a predaj tepelne rýchlo upravovaných mäsových výrobkov a obvyklých príloh, ako aj bezmäsitých jedál na priamu konzumáciu | 01. 09. 2004 | — |
| ubytovacie služby v ubytovacích zariadeniach s prevádzkovaním pohostinských činností v týchto zariadeniach | 29. 12. 2005 | — |
| prevádzkovanie sauny | 29. 12. 2005 | — |
| osobná cestná doprava vykonávaná cestnými osobnými vozidlami, ktorých celková obsaditeľnosť nepresahuje 9 osôb vrátane vodiča s výnimkou taxislužby | 29. 12. 2005 | — |
| sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť) | 29. 12. 2005 | — |
| vedenie účtovníctva | 29. 12. 2005 | — |
| Športová činnosť podľa § 3 písm. a) zákona č. 440/2015 Z.z. o športe a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov | 27. 11. 2020 | — |
| Prevádzkovanie výdajne stravy | 27. 11. 2020 | — |
| Výroba pekárskych a cukrárskych výrobkov | 27. 11. 2020 | — |
| Pohostinská činnosť a výroba hotových jedál pre výdajne | 27. 11. 2020 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2020017890 | 11. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 01. 01. 2000 |
| daňové identifikačné číslo | 2020017890 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 28. 06. 2026 (rok porušenia 2019).
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 prehĺbila stratu na −3 186 560 € a znížila tržby o ▼84 % na 99,2 tisíc eur.
Tržby
99 154 €
▼ 83,8 %Výsledok hospodárenia
−3 186 560 €
▼ 15,6 %Aktíva
8 567 467 €
▼ 3,8 %Vlastné imanie
−5 921 295 €
▼ 116,4 %Zadlženosť
165,2 %
Hrubá marža
−3 208,1 %
Čistá marža
−3 213,7 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 2,5 mil. | 2,44 mil. | 2,56 mil. | 611,1 tis. | 99,2 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 86,5 tis. | −436,2 tis. | −1,73 mil. | −2,76 mil. | −3,19 mil. |
| Aktíva | 10,55 mil. | 10,56 mil. | 9,71 mil. | 8,91 mil. | 8,57 mil. |
| Vlastné imanie | 181,7 tis. | 46 tis. | 18,5 tis. | −2,74 mil. | −5,92 mil. |
| Daň z príjmu | 4,6 tis. | 34,3 tis. | 23,1 tis. | 9,9 tis. | 5,6 tis. |
| Zadlženosť | 94,6 % | 96,1 % | 96,1 % | 126,8 % | 165,2 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 99,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −3,19 mil.
- Aktíva
- 8,57 mil.
- Vlastné imanie
- −5,92 mil.
- Daň z príjmu
- 5,6 tis.
- Zadlženosť
- 165,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 611,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −2,76 mil.
- Aktíva
- 8,91 mil.
- Vlastné imanie
- −2,74 mil.
- Daň z príjmu
- 9,9 tis.
- Zadlženosť
- 126,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 2,56 mil.
- Výsledok hospodárenia
- −1,73 mil.
- Aktíva
- 9,71 mil.
- Vlastné imanie
- 18,5 tis.
- Daň z príjmu
- 23,1 tis.
- Zadlženosť
- 96,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 2,44 mil.
- Výsledok hospodárenia
- −436,2 tis.
- Aktíva
- 10,56 mil.
- Vlastné imanie
- 46 tis.
- Daň z príjmu
- 34,3 tis.
- Zadlženosť
- 96,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 2,5 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 86,5 tis.
- Aktíva
- 10,55 mil.
- Vlastné imanie
- 181,7 tis.
- Daň z príjmu
- 4,6 tis.
- Zadlženosť
- 94,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 02. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.