Súhrn
- Vznik
- 27. 02. 199729 rokov 8 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno5 zdrojov · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 138 047 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- M.V.KOV, s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 36444332
- daňové identifikačné číslo
- 2020026360
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2020026360
- Sídlo
- Priemyselná 5, 08501 Bardejov, Slovenská republika
- Územie
- Bardejovokres BardejovPrešovský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 27. 02. 1997
- V registri
- 29 rokov 8 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č. 10117/P - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 673729
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| - veľkoobchodná a maloobchodná činnosť - elektrické spotrebiče, stroje, zariadenia a technologie, obuv, výrobky z kože a usní, textil, domáce potreby, spotrebná elektrotechnika, hračky, drogériový tovar /mimo jedov a žieravín/, farby, laky, stavebný materiál, drevo a drevené výrobky, krmné zmesi, hnojivá, zemiaky, ovocie a zelenina, poľnohospodárske produkty, mäso, mäsové výrobky, hydina, hydinové výrobky, potraviny, nápoje | 27. 02. 1997 | — |
| - sprostredkovanie obchodu | 27. 02. 1997 | — |
| - nakladanie s odpadmi | 04. 03. 1998 | — |
| - servis a oprava strojov a technologických zariadení | 04. 03. 1998 | — |
| - vykonávanie odborných prehliadok a odborných skúšok v prevádzke tlakových zariadení v rozsahu: tlakové nádoby stabilné I.,II.,III.,IV. trieda | 14. 01. 1999 | — |
| nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 21. 01. 2015 | — |
| výroba jednoduchých výrobkov z kovu | 17. 06. 2015 | — |
| opracovanie kovu jednoduchým spôsobom | 17. 06. 2015 | — |
| poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidla | 17. 06. 2015 | — |
| výkon povolania prevádzkovateľa nákladnej cestnej dopravy s počtom vozidiel 2 | 30. 06. 2016 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2020026360 | 11. 09. 2026 | — | 04. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 26. 05. 1997 |
| daňové identifikačné číslo | 2020026360 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Union zdravotná poisťovňa Pohľadávky štátu Všeobecná zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Union zdravotná poisťovňa | od 25. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 04. 11. 2026 |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | od 13. 09. 2026 otvorený | 31. 10. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 04. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 prehĺbila stratu na −162 201 € a znížila tržby o ▼76 % na 138 tisíc eur.
Tržby
138 047 €
▼ 75,8 %Výsledok hospodárenia
−162 201 €
▼ 4 635,8 %Aktíva
167 747 €
▼ 63,3 %Vlastné imanie
−39 182 €
▼ 113,8 %Zadlženosť
123,4 %
Hrubá marža
−116,8 %
Čistá marža
−117,5 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 2,32 mil. | 2,18 mil. | 1,11 mil. | 570 tis. | 138 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 195,8 tis. | 80,9 tis. | 3,6 tis. | −3,4 tis. | −162,2 tis. |
| Aktíva | 510,7 tis. | 568,1 tis. | 542,1 tis. | 457,2 tis. | 167,7 tis. |
| Vlastné imanie | 280 tis. | 360,4 tis. | 337,2 tis. | 284 tis. | −39,2 tis. |
| Daň z príjmu | 51,9 tis. | 21,7 tis. | 2,3 tis. | 3,8 tis. | 960 |
| Zadlženosť | 45,2 % | 36,6 % | 37,8 % | 37,9 % | 123,4 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 138 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −162,2 tis.
- Aktíva
- 167,7 tis.
- Vlastné imanie
- −39,2 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 123,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 570 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −3,4 tis.
- Aktíva
- 457,2 tis.
- Vlastné imanie
- 284 tis.
- Daň z príjmu
- 3,8 tis.
- Zadlženosť
- 37,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 1,11 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 3,6 tis.
- Aktíva
- 542,1 tis.
- Vlastné imanie
- 337,2 tis.
- Daň z príjmu
- 2,3 tis.
- Zadlženosť
- 37,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 2,18 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 80,9 tis.
- Aktíva
- 568,1 tis.
- Vlastné imanie
- 360,4 tis.
- Daň z príjmu
- 21,7 tis.
- Zadlženosť
- 36,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 2,32 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 195,8 tis.
- Aktíva
- 510,7 tis.
- Vlastné imanie
- 280 tis.
- Daň z príjmu
- 51,9 tis.
- Zadlženosť
- 45,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 05. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Union zdravotná poisťovňa | Dlhy | § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. povinná atribúcia | union.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | Dlhy | Ekosystém Slovensko.Digital povinná atribúcia | ekosystem.slovensko.digital |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 04. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).