Súhrn
- Vznik
- 01. 03. 200620 rokov 8 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 4 679 297 €2018
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Kuopio Plus s.r.o., v likvidácii
- identifikačné číslo organizácie
- 36440540
- daňové identifikačné číslo
- 2022140978
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Sedmokráskova 6/1845, 82101 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
- Územie
- Bratislava - mestská časť Ružinovokres Bratislava IIBratislavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 01. 03. 2006
- V registri
- 20 rokov 8 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 140000/B - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 628797
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 01. 03. 2006 | — |
| sprostredkovateľská činnosť | 01. 03. 2006 | — |
| kadernícke služby - dámske, pánske a detské | 01. 03. 2006 | — |
| sekretárske a administratívne služby | 01. 03. 2006 | — |
| inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo | 01. 03. 2006 | — |
| reklamná činnosť | 01. 03. 2006 | — |
| upratovacie práce | 01. 03. 2006 | — |
| kancelárske a sekretárske práce (vrátane kopírovacích a rozmnožovacích služieb) | 01. 03. 2006 | — |
| prekladateľské a tlmočnícke služby | 01. 03. 2006 | — |
| správa trhových miest | 01. 03. 2006 | — |
| činnosť kultúrnych a umeleckých zariadení | 01. 03. 2006 | — |
| prevádzka športových zariadení | 01. 03. 2006 | — |
| prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu | 01. 03. 2006 | — |
| ozdobné tetovanie | 01. 03. 2006 | — |
| súkromné domácnosti s domácim personálom | 01. 03. 2006 | — |
| maloobchodný predaj pohonných látok | 01. 03. 2006 | — |
| maloobchod s použitým tovarom v predajniach | 01. 03. 2006 | — |
| obchod so starožitnosťami | 01. 03. 2006 | — |
| predaj v stánkoch na trhoch | 01. 03. 2006 | — |
| predaj na priamu konzumáciu nealkoholických a priemyselne vyrábaných mliečnych nápojov, koktailov, piva, vína a destilátov | 01. 03. 2006 | — |
| predaj na priamu konzumáciu tepelne rýchlo upravovaných mäsových výrobkov a obvyklých príloh ako aj bezmäsitých jedál | 01. 03. 2006 | — |
| predaj na priamu konzumáciu jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok | 01. 03. 2006 | — |
| prevádzkovanie záložne | 01. 03. 2006 | — |
| prenájom bytov, domov, obchodov | 01. 03. 2006 | — |
| činnosť organizačných a ekonomických poradcov | 01. 03. 2006 | — |
| prieskum trhu a verejnej mienky | 01. 03. 2006 | — |
| podnikateľské poradenstvo | 01. 03. 2006 | — |
| prevádzkovanie cukrárne | 01. 03. 2006 | — |
| ubytovacie služby bez prevádzkovania pohostinských činností | 01. 03. 2006 | — |
| sprostredkovanie v oblasti dopravy - služby dopravných agentúr | 01. 03. 2006 | — |
- Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
- už nie je partnerom · bol zapísaný od 16. 08. 2017 do 18. 07. 2018 · na vlastnú žiadosť
- Oprávnená osoba
- Slovenská sporiteľňa, a.s. · od 16. 08. 2017
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2022140978 | 10. 09. 2026 | — | 07. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2018 prepadlo do straty −194 430 € a znížila tržby o ▼74 % na 4,68 mil. €.
Tržby
4 679 297 €
▼ 74,0 %Výsledok hospodárenia
−194 430 €
▼ 313,2 %Aktíva
701 596 €
▼ 66,5 %Vlastné imanie
667 615 €
▼ 45,5 %Zadlženosť
4,8 %
Hrubá marža
−4,2 %
Čistá marža
−4,2 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2014Závierka v registri účtovných závierok | 2015Závierka v registri účtovných závierok | 2016Závierka v registri účtovných závierok | 2017Závierka v registri účtovných závierok | 2018Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 6,79 mil. | 6,01 mil. | 7,39 mil. | 17,96 mil. | 4,68 mil. |
| Výsledok hospodárenia | 43 tis. | 96,3 tis. | −24,2 tis. | 91,2 tis. | −194,4 tis. |
| Aktíva | 2,25 mil. | 2,01 mil. | 1,99 mil. | 2,1 mil. | 701,6 tis. |
| Vlastné imanie | 1,7 mil. | 1,7 mil. | 1,32 mil. | 1,23 mil. | 667,6 tis. |
| Daň z príjmu | 32,9 tis. | 34,8 tis. | 2,9 tis. | 24,7 tis. | 0 |
| Zadlženosť | 24,5 % | 15,5 % | 33,5 % | 41,6 % | 4,8 % |
2018
- Tržby
- 4,68 mil.
- Výsledok hospodárenia
- −194,4 tis.
- Aktíva
- 701,6 tis.
- Vlastné imanie
- 667,6 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 4,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2017
- Tržby
- 17,96 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 91,2 tis.
- Aktíva
- 2,1 mil.
- Vlastné imanie
- 1,23 mil.
- Daň z príjmu
- 24,7 tis.
- Zadlženosť
- 41,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2016
- Tržby
- 7,39 mil.
- Výsledok hospodárenia
- −24,2 tis.
- Aktíva
- 1,99 mil.
- Vlastné imanie
- 1,32 mil.
- Daň z príjmu
- 2,9 tis.
- Zadlženosť
- 33,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2015
- Tržby
- 6,01 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 96,3 tis.
- Aktíva
- 2,01 mil.
- Vlastné imanie
- 1,7 mil.
- Daň z príjmu
- 34,8 tis.
- Zadlženosť
- 15,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2014
- Tržby
- 6,79 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 43 tis.
- Aktíva
- 2,25 mil.
- Vlastné imanie
- 1,7 mil.
- Daň z príjmu
- 32,9 tis.
- Zadlženosť
- 24,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 08. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 08. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.