Súhrn
- Vznik
- 26. 01. 200620 rokov 9 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
- Tržby
- 6 659 €01/2022 — 08/2022
- Oznámenia
- 2020 oznámení vo Vestníku
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- DAMA - STAV, s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 36439339
- daňové identifikačné číslo
- 2022122223
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Hlavná 201/53, 02801 Zábiedovo, Slovenská republika
- Územie
- Zábiedovookres TvrdošínŽilinský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 26. 01. 2006
- V registri
- 20 rokov 9 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 17123/L - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 503684
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti | 26. 01. 2006 | — |
| kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (malobchod) v rozsahu voľnej živnosti | 26. 01. 2006 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti | 26. 01. 2006 | — |
| uskutočňovanie jednoduchých stavieb, drobných stavieb a ich zmeny | 26. 01. 2006 | — |
| demolácie a zemné práce | 26. 01. 2006 | — |
| pomocné stavebné práce v rozsahu voľnej živnosti | 26. 01. 2006 | — |
| prípravné práce pre stavbu | 26. 01. 2006 | — |
| prenájom hnuteľných vecí s výnimkou tých, na ktoré sa vyžaduje zvláštne povolenie | 26. 01. 2006 | — |
| výroba strojov, prístrojov a zariadení | 26. 01. 2006 | — |
| zváranie | 26. 01. 2006 | — |
| obkladačské práce | 26. 01. 2006 | — |
| podlahárstvo | 26. 01. 2006 | — |
| montáž sadrokartónu | 26. 01. 2006 | — |
| murárstvo | 26. 01. 2006 | — |
| maliarske práce a natieračské práce | 26. 01. 2006 | — |
| montáž kovových konštrukcií | 26. 01. 2006 | — |
| nákladná cestná doprava vozidlami do celkovej hmotnosti 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 26. 01. 2006 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2022122223 | 10. 09. 2026 | — | 05. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Pohľadávky štátu dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 06. 11. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 06. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 01/2022 — 08/2022 znížila stratu na −359 € a znížila tržby o ▼84 % na 6,7 tisíc eur.
Tržby
6 659 €
▼ 83,7 %Výsledok hospodárenia
−359 €
▲ 98,1 %Aktíva
73 872 €
▼ 62,2 %Vlastné imanie
5 620 €
▼ 94,9 %Zadlženosť
92,4 %
Hrubá marža
−5,4 %
Čistá marža
−5,4 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2018Závierka v registri účtovných závierok | 2019Závierka v registri účtovných závierok | 2020Závierka v registri účtovných závierok | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 01/2022 — 08/2022Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 187,6 tis. | 123,4 tis. | 202,5 tis. | 40,8 tis. | 6,7 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 7,2 tis. | 15,9 tis. | 17,7 tis. | −19,4 tis. | −359 |
| Aktíva | 166,5 tis. | 197,6 tis. | 217,6 tis. | 195,2 tis. | 73,9 tis. |
| Vlastné imanie | 96 tis. | 111,9 tis. | 129,7 tis. | 110,3 tis. | 5,6 tis. |
| Daň z príjmu | 3 tis. | 5,5 tis. | 5,8 tis. | 0 | 0 |
| Zadlženosť | 42,3 % | 43,4 % | 40,4 % | 43,5 % | 92,4 % |
aj 2014–2017 — v pláne Štandard
01/2022 — 08/2022
- Tržby
- 6,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −359
- Aktíva
- 73,9 tis.
- Vlastné imanie
- 5,6 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 92,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 40,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −19,4 tis.
- Aktíva
- 195,2 tis.
- Vlastné imanie
- 110,3 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 43,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2020
- Tržby
- 202,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 17,7 tis.
- Aktíva
- 217,6 tis.
- Vlastné imanie
- 129,7 tis.
- Daň z príjmu
- 5,8 tis.
- Zadlženosť
- 40,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2019
- Tržby
- 123,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 15,9 tis.
- Aktíva
- 197,6 tis.
- Vlastné imanie
- 111,9 tis.
- Daň z príjmu
- 5,5 tis.
- Zadlženosť
- 43,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2018
- Tržby
- 187,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 7,2 tis.
- Aktíva
- 166,5 tis.
- Vlastné imanie
- 96 tis.
- Daň z príjmu
- 3 tis.
- Zadlženosť
- 42,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2017 — v pláne Štandard
05
Obchodný vestník
20 oznámení
02. 12. 2024
Uznesenie konkurz
29. 11. 2024
Vylúčenie súpisovej zložky majetku zo súpisu konkurz
01. 10. 2024
Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz
01. 10. 2024
Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz
27. 09. 2024
Uznesenie konkurz
27. 09. 2024
Uznesenie konkurz
06. 09. 2024
Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz
26. 08. 2024
Uznesenie konkurz
08. 08. 2024
Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz
02. 08. 2024
Uznesenie konkurz
01. 07. 2024
Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz
01. 07. 2024
Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz
24. 06. 2024
Uznesenie konkurz
24. 06. 2024
Uznesenie konkurz
09. 05. 2024
Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz
09. 05. 2024
Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz
26. 04. 2024
Uznesenie konkurz
26. 04. 2024
Uznesenie konkurz
13. 03. 2024
Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz
08. 03. 2024
Uznesenie konkurz
Oznámenia sú prevzaté z Obchodného vestníka bez úpravy. Stav konania z nich nevyplýva — overte ho v zdroji.
povinná doložkaTexty zverejnené v Obchodnom vestníku majú informatívny charakter a nie sú právne záväzné. Autoritatívnym zdrojom je Obchodný vestník na justice.gov.sk.
06
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
07
Prepojenia
08
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
09
Zdroje a platnosť dát
platné k 07. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
| Obchodný vestník | Obchodný vestník | Podmienky Obchodného vestníka povinná doložka | justice.gov.sk/ov |
Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 06. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
povinná doložkaTexty zverejnené v Obchodnom vestníku majú informatívny charakter a nie sú právne záväzné. Autoritatívnym zdrojom je Obchodný vestník na justice.gov.sk.