Súhrn
- Vznik
- 26. 01. 200620 rokov 9 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 0 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- SKI Čierne, s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 36439274
- daňové identifikačné číslo
- 2022123444
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- SNP 488/29, 903 01 Senec, Slovenská republika
- Územie
- Senecokres SenecBratislavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 26. 01. 2006
- V registri
- 20 rokov 9 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 176069/B - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 613841
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| prevádzkovanie lyžiarskych vlekov a zariadení | 26. 01. 2006 | — |
| prevádzkovanie telovýchovných a športových zariadení | 26. 01. 2006 | — |
| organizovanie športových a kultúrnych podujatí | 26. 01. 2006 | — |
| úschovňa | 26. 01. 2006 | — |
| opravy a servis lyžiarskej a inej športovej výstroje a výzbroje | 26. 01. 2006 | — |
| veľkoobchodná činnosť v rozsahu voľných živností | 26. 01. 2006 | — |
| maloobchodná činnosť v rozsahu voľných živností | 26. 01. 2006 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľných živností | 26. 01. 2006 | — |
| služby v rámci lesníctva a ťažby dreva | 26. 01. 2006 | — |
| pilčícke práce | 26. 01. 2006 | — |
| porez drevnej hmoty | 26. 01. 2006 | — |
| pílenie, sušenie, hobľovanie a impregnácia dreva | 26. 01. 2006 | — |
| približovanie drevnej hmoty | 26. 01. 2006 | — |
| služby súvisiace s pestovateľskou činnosťou v lese | 26. 01. 2006 | — |
| pestovanie dekoračných rastlín a drevín | 26. 01. 2006 | — |
| ubytovacie služby v ubytovacích zariadeniach bez prevádzkovania pohostinských činností | 26. 01. 2006 | — |
| predaj na priamu konzumáciu nealkoholických a priemyselne vyrábaných mliečnych nápojov, koktailov, piva, vína a destilátov | 26. 01. 2006 | — |
| predaj na priamu konzumáciu tepelne rýchlo upravovaných mäsových výrobkov a obvyklých príloh ako aj bezmäsitých jedál | 26. 01. 2006 | — |
| predaj na priamu klonzumáciu jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok | 26. 01. 2006 | — |
| oprava, údržba a servis lesníckych strojov a zariadení | 26. 01. 2006 | — |
| prenájom hnuteľných vecí, nehnuteľností a poskytovanie služieb spojených s prenájmom | 26. 01. 2006 | — |
| zimná a letná údržba komunikácií | 26. 01. 2006 | — |
| osobná cestná doprava vykonávaná cestnými osobnými vozidlami, ktorých celková obsaditeľnosť nepresahuje 9 osôb vrátane vodiča s výnimkou taxislužby | 26. 01. 2006 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2022123444 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 prehĺbila stratu na −369 € a bez tržieb.
Tržby
0 €
Výsledok hospodárenia
−369 €
▼ 8,5 %Aktíva
27 412 €
bez zmenyVlastné imanie
−145 923 €
▼ 0,3 %Zadlženosť
632,3 %
Hrubá marža
—
Čistá marža
—
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2019Závierka v registri účtovných závierok | 2020Závierka v registri účtovných závierok | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia | −663 | 1 tis. | −1,2 tis. | −340 | −369 |
| Aktíva | 27,4 tis. | 27,4 tis. | 27,4 tis. | 27,4 tis. | 27,4 tis. |
| Vlastné imanie | −145 tis. | −144 tis. | −145,2 tis. | −145,6 tis. | −145,9 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 0 | 0 | 340 | 340 |
| Zadlženosť | 628,9 % | 625,2 % | 629,7 % | 631,0 % | 632,3 % |
aj 2014–2018 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −369
- Aktíva
- 27,4 tis.
- Vlastné imanie
- −145,9 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 632,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −340
- Aktíva
- 27,4 tis.
- Vlastné imanie
- −145,6 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 631,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −1,2 tis.
- Aktíva
- 27,4 tis.
- Vlastné imanie
- −145,2 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 629,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2020
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- 1 tis.
- Aktíva
- 27,4 tis.
- Vlastné imanie
- −144 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 625,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2019
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −663
- Aktíva
- 27,4 tis.
- Vlastné imanie
- −145 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 628,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2018 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 02. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.