prezri.sk

platné k 06. 11. 2026

MK CAR, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 36438821aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
14. 01. 200620 rokov 9 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno3 zdroje · od 11. 09. 2026
Tržby
965 367 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
MK CAR, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
36438821
daňové identifikačné číslo
2022121332
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2022121332
Sídlo
301, 01004 Bitarová, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
14. 01. 2006
V registri
20 rokov 9 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 17071/L
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
556984
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
predaj náhradných dielov na motorové vozidlá14. 01. 2006—
čistenie interiéru automobilov14. 01. 2006—
prevádzkovanie autoumyvárne14. 01. 2006—
cestná nákladná doprava vozidlami do 3,5 t celkovej hmotnosti vrátane prípojného vozidla14. 01. 2006—
sprostredkovanie dopravy14. 01. 2006—
organizovanie kultúrnych a spoločenských podujatí14. 01. 2006—
predaj nápojov na priamu konzumáciu14. 01. 2006—
vydavateľské činnosti14. 01. 2006—
sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľných živností14. 01. 2006—
maloobchod v rozsahu voľných živností14. 01. 2006—
veľkoobchod v rozsahu voľných živností14. 01. 2006—
podnikateľské poradenstvo14. 01. 2006—
maliarske, natieračské a lešenárske práce14. 01. 2006—
demolácie, zemné práce a prípravné práce pre stavbu14. 01. 2006—
upratovacie práce a čistenie budov14. 01. 2006—
omietkárske práce14. 01. 2006—
obklad stien a kladenie dlážkových krytín14. 01. 2006—
reklamná a propagačná činnosť14. 01. 2006—
prenájom motorových vozidiel14. 01. 2006—
prenájom strojov, zariadení a prístrojov14. 01. 2006—
prenájom stavebných zariadení a strojov14. 01. 2006—
montáž sadrokartónov14. 01. 2006—
skladovanie14. 01. 2006—
zabezpečenie služieb potrebných na prevádzku objektov, zariadení a budov14. 01. 2006—
prieskum trhu a verejnej mienky14. 01. 2006—
inžinierska činnosť a súvisiace technické poradenstvo14. 01. 2006—
faktoring a forfaiting14. 01. 2006—
vykonávanie taxislužby, v územnom obvode žilinského kraja v počte motorových vozidiel 2 (dve), EČ: ZA152FF, ZA438EZ21. 12. 2013—
vykonávanie činnosti agentúry dočasného zamestnávania17. 03. 2015—
výroba piva a sladu26. 09. 2015—
výroba nealkoholických nápojov26. 09. 2015—
Sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľnosti (realitná činnosť)11. 01. 2022—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien11. 01. 2022—
Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení11. 01. 2022—
Informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly11. 01. 2022—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom11. 01. 2022—
Administratívne služby11. 01. 2022—
Výroba motorových vozidiel, motorov, dopravných prostriedkov, dielov a príslušenstva pre motorové vozidlá a iné dopravné prostriedky04. 05. 2024—
Výroba a hutnícke spracovanie kovov, výroba a opracovanie jednoduchých kovových výrobkov04. 05. 2024—
Výroba počítačových, elektronických, optických výrobkov a elektrických zariadení a súčiastok04. 05. 2024—
Výroba výrobkov z gumy a plastov04. 05. 2024—
Skladové, pomocné a prepravné služby v doprave04. 05. 2024—
Čistiace a upratovacie služby04. 05. 2024—
Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
partner verejného sektora · zapísaný od 20. 07. 2017
Oprávnená osoba
Advokátska kancelária M Kojtalová, s.r.o. · od 20. 07. 2017

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2022121332: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022121332: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022121332IČ DPH SK2022121332Obdobia daňových registráciíDIČ 2022121332: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022121332: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022121332IČ DPH SK2022121332Obdobia daňových registráciíDIČ 2022121332: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2022121332: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2022121332IČ DPH SK2022121332
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202212133211. 09. 2026—06. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 15. 02. 2006
daňové identifikačné číslo202212133210. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 07. 2025 (rok porušenia 2017).

Finančná správa uvádza dôvody na zrušenie registrácie DPH (zverejnené 28. 07. 2026, rok porušenia 2026).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Union zdravotná poisťovňa Pohľadávky štátu Sociálna poisťovňa Všeobecná zdravotná poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026 do 29. 09. 2026, naposledy v zozname 28. 09. 2026; od 26. 10. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026. Pohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026 do 24. 10. 2026, naposledy v zozname 17. 10. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026 do 30. 09. 2026, naposledy v zozname 31. 08. 2026.Union zdravotná poisťovňaPohľadávky štátuSociálna poisťovňaVšeobecná zdravotná poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026 do 29. 09. 2026, naposledy v zozname 28. 09. 2026; od 26. 10. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026. Pohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026 do 24. 10. 2026, naposledy v zozname 17. 10. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026 do 30. 09. 2026, naposledy v zozname 31. 08. 2026.Union zdravotná poisťovňaPohľadávky štátuSociálna poisťovňaVšeobecná zdravotná poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026 do 29. 09. 2026, naposledy v zozname 28. 09. 2026; od 26. 10. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026. Pohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026 do 24. 10. 2026, naposledy v zozname 17. 10. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026 do 30. 09. 2026, naposledy v zozname 31. 08. 2026.Union zdravotná poisťovňaPohľadávky štátuSociálna poisťovňaVšeobecná zdravotná poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Union zdravotná poisťovňaod 26. 10. 2026 otvorený03. 11. 2026
Union zdravotná poisťovňa25. 09. 2026 – 29. 09. 2026 ukončené28. 09. 2026
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený05. 11. 2026
Všeobecná zdravotná poisťovňa13. 09. 2026 – 24. 10. 2026 ukončené17. 10. 2026
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026
Finančná správa SR31. 07. 2026 – 30. 09. 2026 ukončené31. 08. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 05. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 prepadlo do straty −133 913 € a znížila tržby o ▼20 % na 965,4 tisíc eur.

Tržby

965 367 €

▼ 20,3 %

Výsledok hospodárenia

−133 913 €

▼ 16 923,2 %

Aktíva

4 622 566 €

▲ 24,6 %

Vlastné imanie

2 162 271 €

▲ 15,2 %

Zadlženosť

53,2 %

Hrubá marža

−13,5 %

Čistá marža

−13,9 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 2 326 411 €. 2022: tržby 1 651 235 €. 2023: tržby 1 803 435 €. 2024: tržby 1 211 077 €. 2025: tržby 965 367 €.2,5 mil.1,25 mil.02,33 mil.1,65 mil.1,8 mil.1,21 mil.965,4 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 2 326 411 €. 2022: tržby 1 651 235 €. 2023: tržby 1 803 435 €. 2024: tržby 1 211 077 €. 2025: tržby 965 367 €.2,5 mil.1,25 mil.02,33 mil.1,65 mil.1,8 mil.1,21 mil.965,4 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 2 326 411 €. 2022: tržby 1 651 235 €. 2023: tržby 1 803 435 €. 2024: tržby 1 211 077 €. 2025: tržby 965 367 €.2,5 mil.1,25 mil.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −46 133 €. 2022: výsledok hospodárenia −103 051 €. 2023: výsledok hospodárenia −31 387 €. 2024: výsledok hospodárenia 796 €. 2025: výsledok hospodárenia −133 913 €.1 tis.0−200 tis.−46,1 tis.−103,1 tis.−31,4 tis.+796−133,9 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −46 133 €. 2022: výsledok hospodárenia −103 051 €. 2023: výsledok hospodárenia −31 387 €. 2024: výsledok hospodárenia 796 €. 2025: výsledok hospodárenia −133 913 €.1 tis.0−200 tis.−46,1 tis.−31,4 tis.202120232025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −46 133 €. 2022: výsledok hospodárenia −103 051 €. 2023: výsledok hospodárenia −31 387 €. 2024: výsledok hospodárenia 796 €. 2025: výsledok hospodárenia −133 913 €.1 tis.0−200 tis.20222025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 2 157 227 €, vlastné imanie 1 458 325 €. 2022: aktíva 2 486 057 €, vlastné imanie 1 299 776 €. 2023: aktíva 2 758 822 €, vlastné imanie 1 567 388 €. 2024: aktíva 3 709 081 €, vlastné imanie 1 876 184 €. 2025: aktíva 4 622 566 €, vlastné imanie 2 162 271 €.5 mil.2,5 mil.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 2 157 227 €, vlastné imanie 1 458 325 €. 2022: aktíva 2 486 057 €, vlastné imanie 1 299 776 €. 2023: aktíva 2 758 822 €, vlastné imanie 1 567 388 €. 2024: aktíva 3 709 081 €, vlastné imanie 1 876 184 €. 2025: aktíva 4 622 566 €, vlastné imanie 2 162 271 €.5 mil.2,5 mil.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 2 157 227 €, vlastné imanie 1 458 325 €. 2022: aktíva 2 486 057 €, vlastné imanie 1 299 776 €. 2023: aktíva 2 758 822 €, vlastné imanie 1 567 388 €. 2024: aktíva 3 709 081 €, vlastné imanie 1 876 184 €. 2025: aktíva 4 622 566 €, vlastné imanie 2 162 271 €.5 mil.2,5 mil.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 1 494 582 €, zásoby 201 836 €, pohľadávky 450 233 €, finančné účty 10 026 €. 2022: dlhodobý majetok 1 990 664 €, zásoby 0 €, pohľadávky 482 023 €, finančné účty 7 532 €. 2023: dlhodobý majetok 2 408 072 €, zásoby 0 €, pohľadávky 300 002 €, finančné účty 44 679 €. 2024: dlhodobý majetok 3 002 894 €, zásoby 0 €, pohľadávky 610 223 €, finančné účty 86 101 €. 2025: dlhodobý majetok 3 685 234 €, zásoby 0 €, pohľadávky 725 131 €, finančné účty 202 093 €.5 mil.2,5 mil.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 1 494 582 €, zásoby 201 836 €, pohľadávky 450 233 €, finančné účty 10 026 €. 2022: dlhodobý majetok 1 990 664 €, zásoby 0 €, pohľadávky 482 023 €, finančné účty 7 532 €. 2023: dlhodobý majetok 2 408 072 €, zásoby 0 €, pohľadávky 300 002 €, finančné účty 44 679 €. 2024: dlhodobý majetok 3 002 894 €, zásoby 0 €, pohľadávky 610 223 €, finančné účty 86 101 €. 2025: dlhodobý majetok 3 685 234 €, zásoby 0 €, pohľadávky 725 131 €, finančné účty 202 093 €.5 mil.2,5 mil.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 1 494 582 €, zásoby 201 836 €, pohľadávky 450 233 €, finančné účty 10 026 €. 2022: dlhodobý majetok 1 990 664 €, zásoby 0 €, pohľadávky 482 023 €, finančné účty 7 532 €. 2023: dlhodobý majetok 2 408 072 €, zásoby 0 €, pohľadávky 300 002 €, finančné účty 44 679 €. 2024: dlhodobý majetok 3 002 894 €, zásoby 0 €, pohľadávky 610 223 €, finančné účty 86 101 €. 2025: dlhodobý majetok 3 685 234 €, zásoby 0 €, pohľadávky 725 131 €, finančné účty 202 093 €.5 mil.2,5 mil.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 1 458 325 €, dlhodobé záväzky 22 336 €, krátkodobé záväzky 676 566 €. 2022: vlastné imanie 1 299 776 €, dlhodobé záväzky 25 718 €, krátkodobé záväzky 1 160 563 €. 2023: vlastné imanie 1 567 388 €, dlhodobé záväzky 28 767 €, krátkodobé záväzky 1 162 667 €. 2024: vlastné imanie 1 876 184 €, dlhodobé záväzky 30 682 €, krátkodobé záväzky 1 802 215 €. 2025: vlastné imanie 2 162 271 €, dlhodobé záväzky 31 697 €, krátkodobé záväzky 2 428 598 €.5 mil.2,5 mil.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 1 458 325 €, dlhodobé záväzky 22 336 €, krátkodobé záväzky 676 566 €. 2022: vlastné imanie 1 299 776 €, dlhodobé záväzky 25 718 €, krátkodobé záväzky 1 160 563 €. 2023: vlastné imanie 1 567 388 €, dlhodobé záväzky 28 767 €, krátkodobé záväzky 1 162 667 €. 2024: vlastné imanie 1 876 184 €, dlhodobé záväzky 30 682 €, krátkodobé záväzky 1 802 215 €. 2025: vlastné imanie 2 162 271 €, dlhodobé záväzky 31 697 €, krátkodobé záväzky 2 428 598 €.5 mil.2,5 mil.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 1 458 325 €, dlhodobé záväzky 22 336 €, krátkodobé záväzky 676 566 €. 2022: vlastné imanie 1 299 776 €, dlhodobé záväzky 25 718 €, krátkodobé záväzky 1 160 563 €. 2023: vlastné imanie 1 567 388 €, dlhodobé záväzky 28 767 €, krátkodobé záväzky 1 162 667 €. 2024: vlastné imanie 1 876 184 €, dlhodobé záväzky 30 682 €, krátkodobé záväzky 1 802 215 €. 2025: vlastné imanie 2 162 271 €, dlhodobé záväzky 31 697 €, krátkodobé záväzky 2 428 598 €.5 mil.2,5 mil.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 1 319 €. 2022: daň z príjmu 4 470 €. 2023: daň z príjmu 5 079 €. 2024: daň z príjmu 8 770 €. 2025: daň z príjmu 3 840 €.10 tis.5 tis.01,3 tis.4,5 tis.5,1 tis.8,8 tis.3,8 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 1 319 €. 2022: daň z príjmu 4 470 €. 2023: daň z príjmu 5 079 €. 2024: daň z príjmu 8 770 €. 2025: daň z príjmu 3 840 €.10 tis.5 tis.01,3 tis.4,5 tis.5,1 tis.8,8 tis.3,8 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 1 319 €. 2022: daň z príjmu 4 470 €. 2023: daň z príjmu 5 079 €. 2024: daň z príjmu 8 770 €. 2025: daň z príjmu 3 840 €.10 tis.5 tis.0202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby2,33 mil.1,65 mil.1,8 mil.1,21 mil.965,4 tis.
Výsledok hospodárenia−46,1 tis.−103,1 tis.−31,4 tis.796−133,9 tis.
Aktíva2,16 mil.2,49 mil.2,76 mil.3,71 mil.4,62 mil.
Vlastné imanie1,46 mil.1,3 mil.1,57 mil.1,88 mil.2,16 mil.
Daň z príjmu1,3 tis.4,5 tis.5,1 tis.8,8 tis.3,8 tis.
Zadlženosť32,4 %47,7 %43,2 %49,4 %53,2 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
965,4 tis.
Výsledok hospodárenia
−133,9 tis.
Aktíva
4,62 mil.
Vlastné imanie
2,16 mil.
Daň z príjmu
3,8 tis.
Zadlženosť
53,2 %

2024

Tržby
1,21 mil.
Výsledok hospodárenia
796
Aktíva
3,71 mil.
Vlastné imanie
1,88 mil.
Daň z príjmu
8,8 tis.
Zadlženosť
49,4 %

2023

Tržby
1,8 mil.
Výsledok hospodárenia
−31,4 tis.
Aktíva
2,76 mil.
Vlastné imanie
1,57 mil.
Daň z príjmu
5,1 tis.
Zadlženosť
43,2 %

2022

Tržby
1,65 mil.
Výsledok hospodárenia
−103,1 tis.
Aktíva
2,49 mil.
Vlastné imanie
1,3 mil.
Daň z príjmu
4,5 tis.
Zadlženosť
47,7 %

2021

Tržby
2,33 mil.
Výsledok hospodárenia
−46,1 tis.
Aktíva
2,16 mil.
Vlastné imanie
1,46 mil.
Daň z príjmu
1,3 tis.
Zadlženosť
32,4 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 06. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Union zdravotná poisťovňaDlhy§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. povinná atribúciaunion.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Všeobecná zdravotná poisťovňaDlhyEkosystém Slovensko.Digital povinná atribúciaekosystem.slovensko.digital
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 05. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

Tento profil cez API