Súhrn
- Vznik
- 14. 12. 200520 rokov 10 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 18 069 €2024
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- GM FIN, s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 36437271
- daňové identifikačné číslo
- 2022107098
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2022107098
- Sídlo
- Hany Meličkovej 41, 84105 Bratislava, Slovenská republika
- Územie
- okres Bratislava IVBratislavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 14. 12. 2005
- V registri
- 20 rokov 10 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 46670/B - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 214337
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| poradenská a konzultačná činnosť v oblasti obchodu, výroby a služieb v rozsahu voľnej živnosti | 14. 12. 2005 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti | 14. 12. 2005 | — |
| faktoring a forfaiting v rozsahu voľnej živnoati | 14. 12. 2005 | — |
| sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností | 14. 12. 2005 | — |
| prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním doplnkových služieb - obstarávateľské služby spojené s prenájmom | 14. 12. 2005 | — |
| správa nehnuteľností - obstarávateľské služby spojené so správou nehnuteľností | 14. 12. 2005 | — |
| prenájom strojov, prístrojov a zariadení | 14. 12. 2005 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 14. 12. 2005 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) | 14. 12. 2005 | — |
| reklamná a propagačná činnosť v rozsahu voľnej živnosti | 14. 12. 2005 | — |
| automatizované spracovanie dát | 14. 12. 2005 | — |
| organizovanie kurzov, školení a seminárov | 14. 12. 2005 | — |
| Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 20. 11. 2025 | — |
| Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov | 20. 11. 2025 | — |
| Marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky | 20. 11. 2025 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2022107098 | 11. 09. 2026 | — | 05. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 01. 07. 2007 |
| daňové identifikačné číslo | 2022107098 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2024 sa zo straty dostalo na zisk 158 € a zvýšila tržby z nuly na 18,1 tisíc eur.
Tržby
18 069 €
Výsledok hospodárenia
158 €
▲ 100,9 %Aktíva
275 973 €
▲ 1,7 %Vlastné imanie
−224 836 €
▲ 0,1 %Zadlženosť
181,5 %
Hrubá marža
2,8 %
Čistá marža
0,9 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2020Závierka v registri účtovných závierok | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 0 | 0 | 0 | 0 | 18,1 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −23,9 tis. | −34,4 tis. | −41,2 tis. | −18,1 tis. | 158 |
| Aktíva | 240,8 tis. | 253,7 tis. | 263,7 tis. | 271,5 tis. | 276 tis. |
| Vlastné imanie | −131,2 tis. | −165,7 tis. | −206,9 tis. | −225 tis. | −224,8 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 0 | 0 | 0 | 340 |
| Zadlženosť | 154,5 % | 165,3 % | 178,5 % | 182,9 % | 181,5 % |
aj 2014–2019 — v pláne Štandard
2024
- Tržby
- 18,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 158
- Aktíva
- 276 tis.
- Vlastné imanie
- −224,8 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 181,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −18,1 tis.
- Aktíva
- 271,5 tis.
- Vlastné imanie
- −225 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 182,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −41,2 tis.
- Aktíva
- 263,7 tis.
- Vlastné imanie
- −206,9 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 178,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −34,4 tis.
- Aktíva
- 253,7 tis.
- Vlastné imanie
- −165,7 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 165,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2020
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −23,9 tis.
- Aktíva
- 240,8 tis.
- Vlastné imanie
- −131,2 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 154,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2019 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 05. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.