Súhrn
- Vznik
- 30. 07. 200521 rokov 3 mesiace v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno2 zdroje · od 13. 09. 2026
- Tržby
- 355 572 €2017
- Oznámenia
- 2020 oznámení vo Vestníku
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- SK - METAL, s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 36433128
- daňové identifikačné číslo
- 2022048490
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Kukučínova 2790, 02401 Kysucké Nové Mesto, Slovenská republika
- Územie
- Kysucké Nové Mestookres Kysucké Nové MestoŽilinský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 30. 07. 2005
- V registri
- 21 rokov 3 mesiace
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 16492/L - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 614999
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živností | 30. 07. 2005 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živností (veľkoobchod) v rozsahu voľných živností | 30. 07. 2005 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľných živností | 30. 07. 2005 | — |
| výroba kovových konštrukcií a ich častí | 30. 07. 2005 | — |
| výroba nádrží, zásobníkov a kontajnerov z kovu | 30. 07. 2005 | — |
| spracovanie a povrchová úprava kovov | 30. 07. 2005 | — |
| výroba kovových prefabrikátov pre stavby | 30. 07. 2005 | — |
| výroba drobných obalov z ľahkých kovov | 30. 07. 2005 | — |
| nákladná cestná doprava vozidlami do celkovej hmotnosti 3,5t vrátane prípojného vozidla | 30. 07. 2005 | — |
| vedenie účtovníctva | 30. 07. 2005 | — |
| upratovacie práce | 30. 07. 2005 | — |
| prenájom nehnuteľností, bytových a nebytových priestorov s poskytovaním aj iných ako základných služieb spojených s prenájmom | 30. 07. 2005 | — |
| prieskum trhu a verejnej mienky | 30. 07. 2005 | — |
| zváračské práce | 30. 07. 2005 | — |
| demolácie, zemné práce a prípravné práce pre stavbu | 30. 07. 2005 | — |
| omietkárske práce | 30. 07. 2005 | — |
| obkladanie stien a kladenie dlážkových krytín | 30. 07. 2005 | — |
| manipulácia s nákladom | 30. 07. 2005 | — |
| skladovanie a uskladňovanie | 30. 07. 2005 | — |
| maliarske, natieračské a sklenárske práce | 30. 07. 2005 | — |
| montáž sadrokartónu | 30. 07. 2005 | — |
| mechanické úpravy na zákazku alebo na zmluvnom základe | 30. 07. 2005 | — |
| inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo | 30. 07. 2005 | — |
| reklamné činnosti | 30. 07. 2005 | — |
| podnikanie v oblasti nakladania s odpadmi | 28. 02. 2008 | — |
| činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 13. 02. 2013 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2022048490 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Pohľadávky štátu Všeobecná zdravotná poisťovňa dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 04. 11. 2026 |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | od 13. 09. 2026 otvorený | 31. 10. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 04. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2017 prehĺbila stratu na −447 001 € a znížila tržby o ▼63 % na 355,6 tisíc eur.
Tržby
355 572 €
▼ 62,7 %Výsledok hospodárenia
−447 001 €
▼ 718,4 %Aktíva
672 447 €
▼ 43,8 %Vlastné imanie
−88 336 €
▼ 124,5 %Zadlženosť
54,8 %
Hrubá marža
−125,4 %
Čistá marža
−125,7 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2014Závierka v registri účtovných závierok | 2015Závierka v registri účtovných závierok | 2016Závierka v registri účtovných závierok | 2017Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|
| Tržby | 1,28 mil. | 447,7 tis. | 954,6 tis. | 355,6 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 8,3 tis. | 31,7 tis. | −54,6 tis. | −447 tis. |
| Aktíva | 415,8 tis. | 502,4 tis. | 1,2 mil. | 672,4 tis. |
| Vlastné imanie | 393 tis. | 414,7 tis. | 360,1 tis. | −88,3 tis. |
| Daň z príjmu | 12 tis. | 17,3 tis. | 1,4 tis. | 960 |
| Zadlženosť | 5,5 % | 17,4 % | 29,5 % | 54,8 % |
2017
- Tržby
- 355,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −447 tis.
- Aktíva
- 672,4 tis.
- Vlastné imanie
- −88,3 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 54,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2016
- Tržby
- 954,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −54,6 tis.
- Aktíva
- 1,2 mil.
- Vlastné imanie
- 360,1 tis.
- Daň z príjmu
- 1,4 tis.
- Zadlženosť
- 29,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2015
- Tržby
- 447,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 31,7 tis.
- Aktíva
- 502,4 tis.
- Vlastné imanie
- 414,7 tis.
- Daň z príjmu
- 17,3 tis.
- Zadlženosť
- 17,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2014
- Tržby
- 1,28 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 8,3 tis.
- Aktíva
- 415,8 tis.
- Vlastné imanie
- 393 tis.
- Daň z príjmu
- 12 tis.
- Zadlženosť
- 5,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Obchodný vestník
20 oznámení
26. 06. 2023
Uznesenie konkurz
07. 06. 2022
Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz
08. 03. 2022
Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz
07. 01. 2022
Zápisnica zo zasadnutia veriteľského výboru konkurz
23. 12. 2021
Zápisnica zo zasadnutia veriteľského výboru konkurz
11. 11. 2021
Oznámenie o zostavení zoznamu pohľadávok proti podstate a zámere zostaviť rozvrh zo všeobecnej podstaty konkurz
20. 04. 2021
Zápisnica zo zasadnutia veriteľského výboru konkurz
19. 04. 2021
Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz
15. 02. 2021
Oznámenie o doručení prihlášky po uplynutí základnej prihlasovacej lehoty konkurz
25. 01. 2021
Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz
21. 10. 2020
Oznámenie o doručení prihlášky po uplynutí základnej prihlasovacej lehoty konkurz
17. 07. 2020
Oznámenie o doručení prihlášky po uplynutí základnej prihlasovacej lehoty konkurz
03. 07. 2020
Zápisnica zo zasadnutia veriteľského výboru konkurz
22. 06. 2020
Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz
25. 05. 2020
Doplnenie súpisu všeobecnej podstaty konkurz
29. 04. 2020
Oznámenie o doručení prihlášky po uplynutí základnej prihlasovacej lehoty konkurz
21. 01. 2020
Zápisnica zo zasadnutia veriteľského výboru konkurz
09. 01. 2020
Oznámenie o doručení prihlášky po uplynutí základnej prihlasovacej lehoty konkurz
29. 11. 2019
Oznam o zvolaní schôdze veriteľov konkurz
16. 10. 2019
Oznámenie čísla účtu na popieranie pohľadávok konkurz
Oznámenia sú prevzaté z Obchodného vestníka bez úpravy. Stav konania z nich nevyplýva — overte ho v zdroji.
povinná doložkaTexty zverejnené v Obchodnom vestníku majú informatívny charakter a nie sú právne záväzné. Autoritatívnym zdrojom je Obchodný vestník na justice.gov.sk.
06
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
07
Prepojenia
08
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
09
Zdroje a platnosť dát
platné k 05. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | Dlhy | Ekosystém Slovensko.Digital povinná atribúcia | ekosystem.slovensko.digital |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
| Obchodný vestník | Obchodný vestník | Podmienky Obchodného vestníka povinná doložka | justice.gov.sk/ov |
Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 04. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).
povinná doložkaTexty zverejnené v Obchodnom vestníku majú informatívny charakter a nie sú právne záväzné. Autoritatívnym zdrojom je Obchodný vestník na justice.gov.sk.