Súhrn
- Vznik
- 18. 06. 200521 rokov 4 mesiace v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno3 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 21 336 €01/2019 — 08/2019
- Oznámenia
- 2020 oznámení vo Vestníku
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- MG Logistic s.r.o. „v konkurze“
- identifikačné číslo organizácie
- 36431621
- daňové identifikačné číslo
- 2022020517
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2022020517
- Sídlo
- Unionka 9351/54, 960 01 Zvolen, Slovenská republika
- Územie
- Zvolenokres ZvolenBanskobystrický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 18. 06. 2005
- V registri
- 21 rokov 4 mesiace
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 29783/S - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 667564
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| prenájom nehnuteľností s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 18. 06. 2005 | — |
| kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti | 18. 06. 2005 | — |
| kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti | 18. 06. 2005 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti | 18. 06. 2005 | — |
| obchodné a podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľnej živnosti | 18. 06. 2005 | — |
| faktoring a forfaiting | 18. 06. 2005 | — |
| prieskum trhu a verejnej mienky | 18. 06. 2005 | — |
| výroba, úprava a predaj rafinérskych ropných produktov | 02. 04. 2008 | — |
| vedenie účtovníctva | 02. 07. 2014 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2022020517 | 11. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 01. 07. 2005 |
| daňové identifikačné číslo | 2022020517 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Finančná správa uvádza dôvody na zrušenie registrácie DPH (zverejnené 01. 08. 2014, rok porušenia 2014).
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Pohľadávky štátu Všeobecná zdravotná poisťovňa Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | od 13. 09. 2026 otvorený | 31. 10. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 01/2019 — 08/2019 prehĺbila stratu na −1 660 275 € a znížila tržby o ▼71 % na 21,3 tisíc eur.
Tržby
21 336 €
▼ 71,3 %Výsledok hospodárenia
−1 660 275 €
▼ 905,4 %Aktíva
6 091 508 €
▼ 4,2 %Vlastné imanie
−61 974 €
▼ 103,9 %Zadlženosť
101,0 %
Hrubá marža
−7 811,2 %
Čistá marža
−7 781,6 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2015Závierka v registri účtovných závierok | 2016Závierka v registri účtovných závierok | 2017Závierka v registri účtovných závierok | 2018Závierka v registri účtovných závierok | 01/2019 — 08/2019Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 4,41 mil. | 336,2 tis. | 189,2 tis. | 74,3 tis. | 21,3 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −1,2 mil. | −188,3 tis. | 1,45 mil. | −165,1 tis. | −1,66 mil. |
| Aktíva | 6,83 mil. | 6,88 mil. | 6,83 mil. | 6,36 mil. | 6,09 mil. |
| Vlastné imanie | 503,9 tis. | 315,6 tis. | 1,76 mil. | 1,6 mil. | −62 tis. |
| Daň z príjmu | −24,6 tis. | 960 | 2,9 tis. | 0 | −6,3 tis. |
| Zadlženosť | 92,5 % | 95,4 % | 74,2 % | 74,9 % | 101,0 % |
aj 2014 — v pláne Štandard
01/2019 — 08/2019
- Tržby
- 21,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −1,66 mil.
- Aktíva
- 6,09 mil.
- Vlastné imanie
- −62 tis.
- Daň z príjmu
- −6,3 tis.
- Zadlženosť
- 101,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2018
- Tržby
- 74,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −165,1 tis.
- Aktíva
- 6,36 mil.
- Vlastné imanie
- 1,6 mil.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 74,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2017
- Tržby
- 189,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1,45 mil.
- Aktíva
- 6,83 mil.
- Vlastné imanie
- 1,76 mil.
- Daň z príjmu
- 2,9 tis.
- Zadlženosť
- 74,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2016
- Tržby
- 336,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −188,3 tis.
- Aktíva
- 6,88 mil.
- Vlastné imanie
- 315,6 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 95,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2015
- Tržby
- 4,41 mil.
- Výsledok hospodárenia
- −1,2 mil.
- Aktíva
- 6,83 mil.
- Vlastné imanie
- 503,9 tis.
- Daň z príjmu
- −24,6 tis.
- Zadlženosť
- 92,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014 — v pláne Štandard
05
Obchodný vestník
20 oznámení
22. 10. 2026
Návrh čiastkového rozvrhu výťažku z oddelenej podstaty konkurz
19. 12. 2023
Uznesenie konkurz
27. 09. 2023
Doplnenie súpisu oddelenej podstaty konkurz
12. 05. 2023
Doplnenie súpisu oddelenej podstaty konkurz
12. 05. 2023
Preradenie súpisovej zložky konkurz
12. 05. 2023
Iné zverejnenie konkurz
04. 04. 2023
Pripísanie poznámky o spornom zápise konkurz
06. 03. 2023
Oznámenie o zostavení zoznamu pohľadávok proti podstate a zámere zostaviť rozvrh z oddelenej podstaty konkurz
09. 11. 2022
Oznam o zvolaní schôdze veriteľov konkurz
02. 11. 2022
Oznam o zvolaní schôdze veriteľov konkurz
27. 05. 2022
Doplnenie súpisu všeobecnej podstaty konkurz
14. 02. 2022
Doplnenie súpisu všeobecnej podstaty konkurz
25. 03. 2021
Oznámenie o doručení prihlášky po uplynutí základnej prihlasovacej lehoty konkurz
21. 11. 2019
Zápisnica zo zasadnutia veriteľského výboru konkurz
14. 11. 2019
Iné zverejnenie konkurz
08. 11. 2019
Iné zverejnenie konkurz
14. 10. 2019
Doplnenie súpisu oddelenej podstaty konkurz
09. 10. 2019
Súpis všeobecnej podstaty konkurz
28. 04. 2017
Rozhodnutie reštrukturalizácia
04. 11. 2016
Zápisnica zo zasadnutia veriteľského výboru reštrukturalizácia
Oznámenia sú prevzaté z Obchodného vestníka bez úpravy. Stav konania z nich nevyplýva — overte ho v zdroji.
povinná doložkaTexty zverejnené v Obchodnom vestníku majú informatívny charakter a nie sú právne záväzné. Autoritatívnym zdrojom je Obchodný vestník na justice.gov.sk.
06
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
07
Prepojenia
08
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
09
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | Dlhy | Ekosystém Slovensko.Digital povinná atribúcia | ekosystem.slovensko.digital |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
| Obchodný vestník | Obchodný vestník | Podmienky Obchodného vestníka povinná doložka | justice.gov.sk/ov |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).
povinná doložkaTexty zverejnené v Obchodnom vestníku majú informatívny charakter a nie sú právne záväzné. Autoritatívnym zdrojom je Obchodný vestník na justice.gov.sk.