prezri.sk

platné k 05. 11. 2026

EXPRESS COM, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 36430111aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
28. 04. 200521 rokov 6 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
138 143 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
EXPRESS COM, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
36430111
daňové identifikačné číslo
2021993248
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2021993248
Sídlo
9. mája 1185/8, 02404 Kysucké Nové Mesto, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
28. 04. 2005
V registri
21 rokov 6 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 16171/L
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
600952
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod)28. 04. 2005—
kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti ( veľkoobchod)28. 04. 2005—
sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti28. 04. 2005—
reklamné činnosti28. 04. 2005—
vedenie účtovníctva28. 04. 2005—
organizovanie športových podujatí28. 04. 2005—
prenájom nehnuteľností, bytových a nebytových priestorov s poskytovaním aj iných ako základných služieb spojených s prenájmom28. 04. 2005—
poradenská služba k technickému vybaveniu počítačov (hardware)28. 04. 2005—
poradenská služba a dodávanie programového vybavenia počítačov (software)28. 04. 2005—
spracovanie údajov28. 04. 2005—
poskytovanie dátových služieb - internetová čitáreň28. 04. 2005—
služby súvisiace s databázami28. 04. 2005—
údržba a oprava mechanických častí kancelárskych strojov a počítačov28. 04. 2005—
kancelárske a sekretárske služby (vrátane kopírovacích a rozmnožovacích služieb)28. 04. 2005—
Prenájom motorových vozidiel26. 08. 2014—
čistenie a umývanie motorových vozidiel26. 08. 2014—
Kuriérske služby26. 08. 2014—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla26. 08. 2014—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2021993248: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2021993248: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2021993248IČ DPH SK2021993248Obdobia daňových registráciíDIČ 2021993248: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2021993248: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2021993248IČ DPH SK2021993248Obdobia daňových registráciíDIČ 2021993248: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2021993248: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2021993248IČ DPH SK2021993248
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202199324811. 09. 2026—05. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 02. 05. 2005
daňové identifikačné číslo202199324810. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený05. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 05. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 zvýšila zisk o ▲145 % na 12 923 € a zvýšila tržby o ▲3 % na 138,1 tisíc eur.

Tržby

138 143 €

▲ 2,7 %

Výsledok hospodárenia

12 923 €

▲ 145,2 %

Aktíva

167 156 €

▲ 10,3 %

Vlastné imanie

150 772 €

▲ 9,4 %

Zadlženosť

9,8 %

Hrubá marža

12,8 %

Čistá marža

9,4 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 110 592 €. 2022: tržby 132 825 €. 2023: tržby 141 296 €. 2024: tržby 134 571 €. 2025: tržby 138 143 €.200 tis.100 tis.0110,6 tis.132,8 tis.141,3 tis.134,6 tis.138,1 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 110 592 €. 2022: tržby 132 825 €. 2023: tržby 141 296 €. 2024: tržby 134 571 €. 2025: tržby 138 143 €.200 tis.100 tis.0110,6 tis.132,8 tis.141,3 tis.134,6 tis.138,1 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 110 592 €. 2022: tržby 132 825 €. 2023: tržby 141 296 €. 2024: tržby 134 571 €. 2025: tržby 138 143 €.200 tis.100 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 21 016 €. 2022: výsledok hospodárenia 15 807 €. 2023: výsledok hospodárenia 12 037 €. 2024: výsledok hospodárenia 5 270 €. 2025: výsledok hospodárenia 12 923 €.25 tis.12,5 tis.0+21 tis.+15,8 tis.+12 tis.+5,3 tis.+12,9 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 21 016 €. 2022: výsledok hospodárenia 15 807 €. 2023: výsledok hospodárenia 12 037 €. 2024: výsledok hospodárenia 5 270 €. 2025: výsledok hospodárenia 12 923 €.25 tis.12,5 tis.0+21 tis.+15,8 tis.+12 tis.+5,3 tis.+12,9 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 21 016 €. 2022: výsledok hospodárenia 15 807 €. 2023: výsledok hospodárenia 12 037 €. 2024: výsledok hospodárenia 5 270 €. 2025: výsledok hospodárenia 12 923 €.25 tis.12,5 tis.0202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 117 247 €, vlastné imanie 104 735 €. 2022: aktíva 141 511 €, vlastné imanie 120 543 €. 2023: aktíva 148 883 €, vlastné imanie 132 579 €. 2024: aktíva 151 501 €, vlastné imanie 137 849 €. 2025: aktíva 167 156 €, vlastné imanie 150 772 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 117 247 €, vlastné imanie 104 735 €. 2022: aktíva 141 511 €, vlastné imanie 120 543 €. 2023: aktíva 148 883 €, vlastné imanie 132 579 €. 2024: aktíva 151 501 €, vlastné imanie 137 849 €. 2025: aktíva 167 156 €, vlastné imanie 150 772 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 117 247 €, vlastné imanie 104 735 €. 2022: aktíva 141 511 €, vlastné imanie 120 543 €. 2023: aktíva 148 883 €, vlastné imanie 132 579 €. 2024: aktíva 151 501 €, vlastné imanie 137 849 €. 2025: aktíva 167 156 €, vlastné imanie 150 772 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 41 981 €, zásoby 0 €, pohľadávky 31 307 €, finančné účty 43 128 €. 2022: dlhodobý majetok 32 722 €, zásoby 438 €, pohľadávky 39 630 €, finančné účty 67 863 €. 2023: dlhodobý majetok 71 148 €, zásoby 129 €, pohľadávky 16 263 €, finančné účty 60 037 €. 2024: dlhodobý majetok 48 719 €, zásoby 0 €, pohľadávky 39 769 €, finančné účty 60 828 €. 2025: dlhodobý majetok 29 389 €, zásoby 0 €, pohľadávky 16 871 €, finančné účty 118 598 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 41 981 €, zásoby 0 €, pohľadávky 31 307 €, finančné účty 43 128 €. 2022: dlhodobý majetok 32 722 €, zásoby 438 €, pohľadávky 39 630 €, finančné účty 67 863 €. 2023: dlhodobý majetok 71 148 €, zásoby 129 €, pohľadávky 16 263 €, finančné účty 60 037 €. 2024: dlhodobý majetok 48 719 €, zásoby 0 €, pohľadávky 39 769 €, finančné účty 60 828 €. 2025: dlhodobý majetok 29 389 €, zásoby 0 €, pohľadávky 16 871 €, finančné účty 118 598 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 41 981 €, zásoby 0 €, pohľadávky 31 307 €, finančné účty 43 128 €. 2022: dlhodobý majetok 32 722 €, zásoby 438 €, pohľadávky 39 630 €, finančné účty 67 863 €. 2023: dlhodobý majetok 71 148 €, zásoby 129 €, pohľadávky 16 263 €, finančné účty 60 037 €. 2024: dlhodobý majetok 48 719 €, zásoby 0 €, pohľadávky 39 769 €, finančné účty 60 828 €. 2025: dlhodobý majetok 29 389 €, zásoby 0 €, pohľadávky 16 871 €, finančné účty 118 598 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 104 735 €, dlhodobé záväzky 27 €, krátkodobé záväzky 12 485 €. 2022: vlastné imanie 120 543 €, dlhodobé záväzky 64 €, krátkodobé záväzky 20 904 €. 2023: vlastné imanie 132 579 €, dlhodobé záväzky 78 €, krátkodobé záväzky 16 226 €. 2024: vlastné imanie 137 849 €, dlhodobé záväzky 149 €, krátkodobé záväzky 13 503 €. 2025: vlastné imanie 150 772 €, dlhodobé záväzky 213 €, krátkodobé záväzky 16 171 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 104 735 €, dlhodobé záväzky 27 €, krátkodobé záväzky 12 485 €. 2022: vlastné imanie 120 543 €, dlhodobé záväzky 64 €, krátkodobé záväzky 20 904 €. 2023: vlastné imanie 132 579 €, dlhodobé záväzky 78 €, krátkodobé záväzky 16 226 €. 2024: vlastné imanie 137 849 €, dlhodobé záväzky 149 €, krátkodobé záväzky 13 503 €. 2025: vlastné imanie 150 772 €, dlhodobé záväzky 213 €, krátkodobé záväzky 16 171 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 104 735 €, dlhodobé záväzky 27 €, krátkodobé záväzky 12 485 €. 2022: vlastné imanie 120 543 €, dlhodobé záväzky 64 €, krátkodobé záväzky 20 904 €. 2023: vlastné imanie 132 579 €, dlhodobé záväzky 78 €, krátkodobé záväzky 16 226 €. 2024: vlastné imanie 137 849 €, dlhodobé záväzky 149 €, krátkodobé záväzky 13 503 €. 2025: vlastné imanie 150 772 €, dlhodobé záväzky 213 €, krátkodobé záväzky 16 171 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 4 895 €. 2022: daň z príjmu 3 828 €. 2023: daň z príjmu 2 432 €. 2024: daň z príjmu 1 036 €. 2025: daň z príjmu 4 756 €.5 tis.2,5 tis.04,9 tis.3,8 tis.2,4 tis.1 tis.4,8 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 4 895 €. 2022: daň z príjmu 3 828 €. 2023: daň z príjmu 2 432 €. 2024: daň z príjmu 1 036 €. 2025: daň z príjmu 4 756 €.5 tis.2,5 tis.04,9 tis.3,8 tis.2,4 tis.1 tis.4,8 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 4 895 €. 2022: daň z príjmu 3 828 €. 2023: daň z príjmu 2 432 €. 2024: daň z príjmu 1 036 €. 2025: daň z príjmu 4 756 €.5 tis.2,5 tis.0202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby110,6 tis.132,8 tis.141,3 tis.134,6 tis.138,1 tis.
Výsledok hospodárenia21 tis.15,8 tis.12 tis.5,3 tis.12,9 tis.
Aktíva117,2 tis.141,5 tis.148,9 tis.151,5 tis.167,2 tis.
Vlastné imanie104,7 tis.120,5 tis.132,6 tis.137,8 tis.150,8 tis.
Daň z príjmu4,9 tis.3,8 tis.2,4 tis.1 tis.4,8 tis.
Zadlženosť10,7 %14,8 %11,0 %9,0 %9,8 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
138,1 tis.
Výsledok hospodárenia
12,9 tis.
Aktíva
167,2 tis.
Vlastné imanie
150,8 tis.
Daň z príjmu
4,8 tis.
Zadlženosť
9,8 %

2024

Tržby
134,6 tis.
Výsledok hospodárenia
5,3 tis.
Aktíva
151,5 tis.
Vlastné imanie
137,8 tis.
Daň z príjmu
1 tis.
Zadlženosť
9,0 %

2023

Tržby
141,3 tis.
Výsledok hospodárenia
12 tis.
Aktíva
148,9 tis.
Vlastné imanie
132,6 tis.
Daň z príjmu
2,4 tis.
Zadlženosť
11,0 %

2022

Tržby
132,8 tis.
Výsledok hospodárenia
15,8 tis.
Aktíva
141,5 tis.
Vlastné imanie
120,5 tis.
Daň z príjmu
3,8 tis.
Zadlženosť
14,8 %

2021

Tržby
110,6 tis.
Výsledok hospodárenia
21 tis.
Aktíva
117,2 tis.
Vlastné imanie
104,7 tis.
Daň z príjmu
4,9 tis.
Zadlženosť
10,7 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 05. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 05. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API