prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

Adove Development, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 36427489aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
11. 02. 200521 rokov 8 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 30. 09. 2026
Tržby
556 312 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Adove Development, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
36427489
daňové identifikačné číslo
2021984855
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2021984855
Sídlo
Kišovce 418, 05912 Hôrka, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
11. 02. 2005
V registri
21 rokov 8 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č. 17916/P
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
759739
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
maloobchod v rozsahu voľných živností11. 02. 2005—
veľkoobchod v rozsahu voľných živností11. 02. 2005—
sprostredkovanie obchodu, služieb, výroby, dopravy v rozsahu voľných živností11. 02. 2005—
finančný leasing11. 02. 2005—
prenájom hnuteľného majetku11. 02. 2005—
prenájom nehnuteľností, bytových a nebytových priestorov s poskytovaním iných ako základných služieb11. 02. 2005—
upratovacie služby11. 02. 2005—
demolačné, búracie práce a prípravné práce pre stavby11. 02. 2005—
montáž sadrokartónu11. 02. 2005—
montáž kovových konštrukcií a ich častí11. 02. 2005—
maliarske a natieračske práce11. 02. 2005—
výroba stavebných prvkov z betónu11. 02. 2005—
kancelárske a sekretárske služby vrátane kopírovacích a rozmnožovacích služieb09. 12. 2006—
vedenie účtovnej evidencie09. 12. 2006—
činnosť účtovných, organizačných a ekonomických poradcov09. 12. 2006—
automatizované spracovanie údajov09. 12. 2006—
reklamná, propagačná a inzertná činnosť09. 12. 2006—
podnikateľské poradenstvo v oblasti marketingu a prieskumu trhu09. 12. 2006—
organizovanie kurzov a školení09. 12. 2006—
osobná cestná doprava vykonávaná cestnými osobnými vozidlami, ktorých celková obsaditeľnosť nepresahuje deväť osôb vrátane vodiča s výnimkou vozidiel taxislužby09. 12. 2006—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2021984855: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2021984855: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2021984855IČ DPH SK2021984855Obdobia daňových registráciíDIČ 2021984855: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2021984855: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2021984855IČ DPH SK2021984855Obdobia daňových registráciíDIČ 2021984855: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2021984855: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2021984855IČ DPH SK2021984855
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202198485511. 09. 2026—04. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 25. 11. 2006
daňové identifikačné číslo202198485510. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 30. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 30. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 30. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 30. 09. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 zvýšila zisk o ▲3 % na 51 549 € a zvýšila tržby o ▲107 % na 556,3 tisíc eur.

Tržby

556 312 €

▲ 107,2 %

Výsledok hospodárenia

51 549 €

▲ 2,6 %

Aktíva

2 147 782 €

▼ 5,5 %

Vlastné imanie

241 547 €

▲ 34,1 %

Zadlženosť

88,8 %

Hrubá marža

10,0 %

Čistá marža

9,3 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 104 794 €. 2022: tržby 476 419 €. 2023: tržby 153 599 €. 2024: tržby 268 428 €. 2025: tržby 556 312 €.1 mil.500 tis.0104,8 tis.476,4 tis.153,6 tis.268,4 tis.556,3 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 104 794 €. 2022: tržby 476 419 €. 2023: tržby 153 599 €. 2024: tržby 268 428 €. 2025: tržby 556 312 €.1 mil.500 tis.0104,8 tis.476,4 tis.153,6 tis.268,4 tis.556,3 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 104 794 €. 2022: tržby 476 419 €. 2023: tržby 153 599 €. 2024: tržby 268 428 €. 2025: tržby 556 312 €.1 mil.500 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 11 566 €. 2022: výsledok hospodárenia 96 161 €. 2023: výsledok hospodárenia 4 487 €. 2024: výsledok hospodárenia 50 246 €. 2025: výsledok hospodárenia 51 549 €.100 tis.50 tis.0+11,6 tis.+96,2 tis.+4,5 tis.+50,2 tis.+51,5 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 11 566 €. 2022: výsledok hospodárenia 96 161 €. 2023: výsledok hospodárenia 4 487 €. 2024: výsledok hospodárenia 50 246 €. 2025: výsledok hospodárenia 51 549 €.100 tis.50 tis.0+11,6 tis.+96,2 tis.+4,5 tis.+50,2 tis.+51,5 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 11 566 €. 2022: výsledok hospodárenia 96 161 €. 2023: výsledok hospodárenia 4 487 €. 2024: výsledok hospodárenia 50 246 €. 2025: výsledok hospodárenia 51 549 €.100 tis.50 tis.0202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 1 727 984 €, vlastné imanie 134 866 €. 2022: aktíva 1 686 599 €, vlastné imanie 170 155 €. 2023: aktíva 2 338 207 €, vlastné imanie 174 642 €. 2024: aktíva 2 272 724 €, vlastné imanie 180 101 €. 2025: aktíva 2 147 782 €, vlastné imanie 241 547 €.2,5 mil.1,25 mil.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 1 727 984 €, vlastné imanie 134 866 €. 2022: aktíva 1 686 599 €, vlastné imanie 170 155 €. 2023: aktíva 2 338 207 €, vlastné imanie 174 642 €. 2024: aktíva 2 272 724 €, vlastné imanie 180 101 €. 2025: aktíva 2 147 782 €, vlastné imanie 241 547 €.2,5 mil.1,25 mil.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 1 727 984 €, vlastné imanie 134 866 €. 2022: aktíva 1 686 599 €, vlastné imanie 170 155 €. 2023: aktíva 2 338 207 €, vlastné imanie 174 642 €. 2024: aktíva 2 272 724 €, vlastné imanie 180 101 €. 2025: aktíva 2 147 782 €, vlastné imanie 241 547 €.2,5 mil.1,25 mil.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 1 130 550 €, zásoby 178 158 €, pohľadávky 397 811 €, finančné účty 21 465 €. 2022: dlhodobý majetok 1 240 664 €, zásoby 105 356 €, pohľadávky 324 401 €, finančné účty 16 178 €. 2023: dlhodobý majetok 2 089 298 €, zásoby 120 962 €, pohľadávky 97 015 €, finančné účty 30 932 €. 2024: dlhodobý majetok 2 093 011 €, zásoby 111 210 €, pohľadávky 48 375 €, finančné účty 20 128 €. 2025: dlhodobý majetok 2 091 718 €, zásoby 4 706 €, pohľadávky 44 619 €, finančné účty 6 739 €.2,5 mil.1,25 mil.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 1 130 550 €, zásoby 178 158 €, pohľadávky 397 811 €, finančné účty 21 465 €. 2022: dlhodobý majetok 1 240 664 €, zásoby 105 356 €, pohľadávky 324 401 €, finančné účty 16 178 €. 2023: dlhodobý majetok 2 089 298 €, zásoby 120 962 €, pohľadávky 97 015 €, finančné účty 30 932 €. 2024: dlhodobý majetok 2 093 011 €, zásoby 111 210 €, pohľadávky 48 375 €, finančné účty 20 128 €. 2025: dlhodobý majetok 2 091 718 €, zásoby 4 706 €, pohľadávky 44 619 €, finančné účty 6 739 €.2,5 mil.1,25 mil.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 1 130 550 €, zásoby 178 158 €, pohľadávky 397 811 €, finančné účty 21 465 €. 2022: dlhodobý majetok 1 240 664 €, zásoby 105 356 €, pohľadávky 324 401 €, finančné účty 16 178 €. 2023: dlhodobý majetok 2 089 298 €, zásoby 120 962 €, pohľadávky 97 015 €, finančné účty 30 932 €. 2024: dlhodobý majetok 2 093 011 €, zásoby 111 210 €, pohľadávky 48 375 €, finančné účty 20 128 €. 2025: dlhodobý majetok 2 091 718 €, zásoby 4 706 €, pohľadávky 44 619 €, finančné účty 6 739 €.2,5 mil.1,25 mil.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 134 866 €, dlhodobé záväzky 1 005 405 €, krátkodobé záväzky 587 713 €. 2022: vlastné imanie 170 155 €, dlhodobé záväzky 1 245 000 €, krátkodobé záväzky 271 444 €. 2023: vlastné imanie 174 642 €, dlhodobé záväzky 1 928 093 €, krátkodobé záväzky 235 472 €. 2024: vlastné imanie 180 101 €, dlhodobé záväzky 1 821 264 €, krátkodobé záväzky 271 359 €. 2025: vlastné imanie 241 547 €, dlhodobé záväzky 1 660 725 €, krátkodobé záväzky 245 510 €.2,5 mil.1,25 mil.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 134 866 €, dlhodobé záväzky 1 005 405 €, krátkodobé záväzky 587 713 €. 2022: vlastné imanie 170 155 €, dlhodobé záväzky 1 245 000 €, krátkodobé záväzky 271 444 €. 2023: vlastné imanie 174 642 €, dlhodobé záväzky 1 928 093 €, krátkodobé záväzky 235 472 €. 2024: vlastné imanie 180 101 €, dlhodobé záväzky 1 821 264 €, krátkodobé záväzky 271 359 €. 2025: vlastné imanie 241 547 €, dlhodobé záväzky 1 660 725 €, krátkodobé záväzky 245 510 €.2,5 mil.1,25 mil.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 134 866 €, dlhodobé záväzky 1 005 405 €, krátkodobé záväzky 587 713 €. 2022: vlastné imanie 170 155 €, dlhodobé záväzky 1 245 000 €, krátkodobé záväzky 271 444 €. 2023: vlastné imanie 174 642 €, dlhodobé záväzky 1 928 093 €, krátkodobé záväzky 235 472 €. 2024: vlastné imanie 180 101 €, dlhodobé záväzky 1 821 264 €, krátkodobé záväzky 271 359 €. 2025: vlastné imanie 241 547 €, dlhodobé záväzky 1 660 725 €, krátkodobé záväzky 245 510 €.2,5 mil.1,25 mil.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 1 242 €. 2022: daň z príjmu 1 940 €. 2023: daň z príjmu 2 534 €. 2024: daň z príjmu 1 920 €. 2025: daň z príjmu 3 840 €.5 tis.2,5 tis.01,2 tis.1,9 tis.2,5 tis.1,9 tis.3,8 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 1 242 €. 2022: daň z príjmu 1 940 €. 2023: daň z príjmu 2 534 €. 2024: daň z príjmu 1 920 €. 2025: daň z príjmu 3 840 €.5 tis.2,5 tis.01,2 tis.1,9 tis.2,5 tis.1,9 tis.3,8 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 1 242 €. 2022: daň z príjmu 1 940 €. 2023: daň z príjmu 2 534 €. 2024: daň z príjmu 1 920 €. 2025: daň z príjmu 3 840 €.5 tis.2,5 tis.0202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby104,8 tis.476,4 tis.153,6 tis.268,4 tis.556,3 tis.
Výsledok hospodárenia11,6 tis.96,2 tis.4,5 tis.50,2 tis.51,5 tis.
Aktíva1,73 mil.1,69 mil.2,34 mil.2,27 mil.2,15 mil.
Vlastné imanie134,9 tis.170,2 tis.174,6 tis.180,1 tis.241,5 tis.
Daň z príjmu1,2 tis.1,9 tis.2,5 tis.1,9 tis.3,8 tis.
Zadlženosť92,2 %89,9 %92,5 %92,1 %88,8 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
556,3 tis.
Výsledok hospodárenia
51,5 tis.
Aktíva
2,15 mil.
Vlastné imanie
241,5 tis.
Daň z príjmu
3,8 tis.
Zadlženosť
88,8 %

2024

Tržby
268,4 tis.
Výsledok hospodárenia
50,2 tis.
Aktíva
2,27 mil.
Vlastné imanie
180,1 tis.
Daň z príjmu
1,9 tis.
Zadlženosť
92,1 %

2023

Tržby
153,6 tis.
Výsledok hospodárenia
4,5 tis.
Aktíva
2,34 mil.
Vlastné imanie
174,6 tis.
Daň z príjmu
2,5 tis.
Zadlženosť
92,5 %

2022

Tržby
476,4 tis.
Výsledok hospodárenia
96,2 tis.
Aktíva
1,69 mil.
Vlastné imanie
170,2 tis.
Daň z príjmu
1,9 tis.
Zadlženosť
89,9 %

2021

Tržby
104,8 tis.
Výsledok hospodárenia
11,6 tis.
Aktíva
1,73 mil.
Vlastné imanie
134,9 tis.
Daň z príjmu
1,2 tis.
Zadlženosť
92,2 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API