prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

LORD reklamná agentúra, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 36426385aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
04. 01. 200521 rokov 10 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
95 174 €2019

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
LORD reklamná agentúra, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
36426385
daňové identifikačné číslo
2021925334
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
130, 08611 Komárov, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
04. 01. 2005
V registri
21 rokov 10 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č. 41347/P
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
572426
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
maloobchod v rozsahu voľných živnosatí04. 01. 2005—
veľkoobchod v rozsahu voľných živností04. 01. 2005—
sprostredkovanie obchodu, služieb, dopravy a výroby v rozsahu voľných živností04. 01. 2005—
reklamná a propagačná činnosť04. 01. 2005—
podnikateľské poradenstvo04. 01. 2005—
výskum trhu a verejnej mienky04. 01. 2005—
vydavateľské činnosti04. 01. 2005—
organizovanie spoločenských a kultúrnych podujatí, školení a seminárov04. 01. 2005—
prenájom bytov, domov, obchodov, konferenčných sál, prenájom pozemkov pre obytné prívesy /s poskytovaním iných ako základných služieb/04. 01. 2005—
ubytovacie služby v rozsahu voľných živností04. 01. 2005—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2021925334: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2021925334Obdobia daňových registráciíDIČ 2021925334: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2021925334Obdobia daňových registráciíDIČ 2021925334: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2021925334
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202192533410. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený04. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 04. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2019 znížila stratu na −5 067 € a zvýšila tržby o ▲52 % na 95,2 tisíc eur.

Tržby

95 174 €

▲ 51,7 %

Výsledok hospodárenia

−5 067 €

▲ 48,9 %

Aktíva

28 173 €

▼ 25,3 %

Vlastné imanie

1 748 €

▼ 74,4 %

Zadlženosť

93,8 %

Hrubá marža

−5,3 %

Čistá marža

−5,3 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2015: tržby 77 700 €. 2016: tržby 81 264 €. 2017: tržby 82 067 €. 2018: tržby 62 747 €. 2019: tržby 95 174 €.100 tis.50 tis.077,7 tis.81,3 tis.82,1 tis.62,7 tis.95,2 tis.20152016201720182019Tržby2015: tržby 77 700 €. 2016: tržby 81 264 €. 2017: tržby 82 067 €. 2018: tržby 62 747 €. 2019: tržby 95 174 €.100 tis.50 tis.077,7 tis.81,3 tis.82,1 tis.62,7 tis.95,2 tis.20152016201720182019Tržby2015: tržby 77 700 €. 2016: tržby 81 264 €. 2017: tržby 82 067 €. 2018: tržby 62 747 €. 2019: tržby 95 174 €.100 tis.50 tis.0201520172019

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2015: výsledok hospodárenia −8 046 €. 2016: výsledok hospodárenia −10 117 €. 2017: výsledok hospodárenia 7 890 €. 2018: výsledok hospodárenia −9 911 €. 2019: výsledok hospodárenia −5 067 €.10 tis.0−20 tis.−8 tis.−10,1 tis.+7,9 tis.−9,9 tis.−5,1 tis.20152016201720182019Výsledok hospodárenia2015: výsledok hospodárenia −8 046 €. 2016: výsledok hospodárenia −10 117 €. 2017: výsledok hospodárenia 7 890 €. 2018: výsledok hospodárenia −9 911 €. 2019: výsledok hospodárenia −5 067 €.10 tis.0−20 tis.−8 tis.−10,1 tis.+7,9 tis.−9,9 tis.−5,1 tis.20152016201720182019Výsledok hospodárenia2015: výsledok hospodárenia −8 046 €. 2016: výsledok hospodárenia −10 117 €. 2017: výsledok hospodárenia 7 890 €. 2018: výsledok hospodárenia −9 911 €. 2019: výsledok hospodárenia −5 067 €.10 tis.0−20 tis.201520172019

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2015: aktíva 54 582 €, vlastné imanie 18 953 €. 2016: aktíva 40 895 €, vlastné imanie 8 836 €. 2017: aktíva 48 268 €, vlastné imanie 16 726 €. 2018: aktíva 37 704 €, vlastné imanie 6 815 €. 2019: aktíva 28 173 €, vlastné imanie 1 748 €.100 tis.50 tis.020152016201720182019Aktíva a vlastné imanie2015: aktíva 54 582 €, vlastné imanie 18 953 €. 2016: aktíva 40 895 €, vlastné imanie 8 836 €. 2017: aktíva 48 268 €, vlastné imanie 16 726 €. 2018: aktíva 37 704 €, vlastné imanie 6 815 €. 2019: aktíva 28 173 €, vlastné imanie 1 748 €.100 tis.50 tis.020152016201720182019Aktíva a vlastné imanie2015: aktíva 54 582 €, vlastné imanie 18 953 €. 2016: aktíva 40 895 €, vlastné imanie 8 836 €. 2017: aktíva 48 268 €, vlastné imanie 16 726 €. 2018: aktíva 37 704 €, vlastné imanie 6 815 €. 2019: aktíva 28 173 €, vlastné imanie 1 748 €.100 tis.50 tis.020152016201720182019

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2015: dlhodobý majetok 24 014 €, zásoby 799 €, pohľadávky 16 669 €, finančné účty 13 100 €. 2016: dlhodobý majetok 12 020 €, zásoby 1 055 €, pohľadávky 12 855 €, finančné účty 14 965 €. 2017: dlhodobý majetok 7 902 €, zásoby 8 573 €, pohľadávky 17 006 €, finančné účty 14 787 €. 2018: dlhodobý majetok 4 016 €, zásoby 2 555 €, pohľadávky 14 563 €, finančné účty 16 570 €. 2019: dlhodobý majetok 868 €, zásoby 1 075 €, pohľadávky 19 991 €, finančné účty 6 239 €.100 tis.50 tis.020152016201720182019Štruktúra aktív2015: dlhodobý majetok 24 014 €, zásoby 799 €, pohľadávky 16 669 €, finančné účty 13 100 €. 2016: dlhodobý majetok 12 020 €, zásoby 1 055 €, pohľadávky 12 855 €, finančné účty 14 965 €. 2017: dlhodobý majetok 7 902 €, zásoby 8 573 €, pohľadávky 17 006 €, finančné účty 14 787 €. 2018: dlhodobý majetok 4 016 €, zásoby 2 555 €, pohľadávky 14 563 €, finančné účty 16 570 €. 2019: dlhodobý majetok 868 €, zásoby 1 075 €, pohľadávky 19 991 €, finančné účty 6 239 €.100 tis.50 tis.020152016201720182019Štruktúra aktív2015: dlhodobý majetok 24 014 €, zásoby 799 €, pohľadávky 16 669 €, finančné účty 13 100 €. 2016: dlhodobý majetok 12 020 €, zásoby 1 055 €, pohľadávky 12 855 €, finančné účty 14 965 €. 2017: dlhodobý majetok 7 902 €, zásoby 8 573 €, pohľadávky 17 006 €, finančné účty 14 787 €. 2018: dlhodobý majetok 4 016 €, zásoby 2 555 €, pohľadávky 14 563 €, finančné účty 16 570 €. 2019: dlhodobý majetok 868 €, zásoby 1 075 €, pohľadávky 19 991 €, finančné účty 6 239 €.100 tis.50 tis.020152016201720182019
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2015: vlastné imanie 18 953 €, dlhodobé záväzky 4 613 €, krátkodobé záväzky 31 016 €. 2016: vlastné imanie 8 836 €, dlhodobé záväzky 2 303 €, krátkodobé záväzky 29 756 €. 2017: vlastné imanie 16 726 €, dlhodobé záväzky 4 €, krátkodobé záväzky 31 538 €. 2018: vlastné imanie 6 815 €, dlhodobé záväzky 12 €, krátkodobé záväzky 30 877 €. 2019: vlastné imanie 1 748 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 26 425 €.100 tis.50 tis.020152016201720182019Štruktúra pasív2015: vlastné imanie 18 953 €, dlhodobé záväzky 4 613 €, krátkodobé záväzky 31 016 €. 2016: vlastné imanie 8 836 €, dlhodobé záväzky 2 303 €, krátkodobé záväzky 29 756 €. 2017: vlastné imanie 16 726 €, dlhodobé záväzky 4 €, krátkodobé záväzky 31 538 €. 2018: vlastné imanie 6 815 €, dlhodobé záväzky 12 €, krátkodobé záväzky 30 877 €. 2019: vlastné imanie 1 748 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 26 425 €.100 tis.50 tis.020152016201720182019Štruktúra pasív2015: vlastné imanie 18 953 €, dlhodobé záväzky 4 613 €, krátkodobé záväzky 31 016 €. 2016: vlastné imanie 8 836 €, dlhodobé záväzky 2 303 €, krátkodobé záväzky 29 756 €. 2017: vlastné imanie 16 726 €, dlhodobé záväzky 4 €, krátkodobé záväzky 31 538 €. 2018: vlastné imanie 6 815 €, dlhodobé záväzky 12 €, krátkodobé záväzky 30 877 €. 2019: vlastné imanie 1 748 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 26 425 €.100 tis.50 tis.020152016201720182019
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2015: daň z príjmu 960 €. 2016: daň z príjmu 960 €. 2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €.1 tis.50009609609600020152016201720182019Daň z príjmu2015: daň z príjmu 960 €. 2016: daň z príjmu 960 €. 2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €.1 tis.50009609609600020152016201720182019Daň z príjmu2015: daň z príjmu 960 €. 2016: daň z príjmu 960 €. 2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €.1 tis.50009609609600020152016201720182019
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2015Závierka v registri účtovných závierok2016Závierka v registri účtovných závierok2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok
Tržby77,7 tis.81,3 tis.82,1 tis.62,7 tis.95,2 tis.
Výsledok hospodárenia−8 tis.−10,1 tis.7,9 tis.−9,9 tis.−5,1 tis.
Aktíva54,6 tis.40,9 tis.48,3 tis.37,7 tis.28,2 tis.
Vlastné imanie19 tis.8,8 tis.16,7 tis.6,8 tis.1,7 tis.
Daň z príjmu96096096000
Zadlženosť65,3 %78,4 %65,3 %81,9 %93,8 %

aj 2014 — v pláne Štandard

2019

Tržby
95,2 tis.
Výsledok hospodárenia
−5,1 tis.
Aktíva
28,2 tis.
Vlastné imanie
1,7 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
93,8 %

2018

Tržby
62,7 tis.
Výsledok hospodárenia
−9,9 tis.
Aktíva
37,7 tis.
Vlastné imanie
6,8 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
81,9 %

2017

Tržby
82,1 tis.
Výsledok hospodárenia
7,9 tis.
Aktíva
48,3 tis.
Vlastné imanie
16,7 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
65,3 %

2016

Tržby
81,3 tis.
Výsledok hospodárenia
−10,1 tis.
Aktíva
40,9 tis.
Vlastné imanie
8,8 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
78,4 %

2015

Tržby
77,7 tis.
Výsledok hospodárenia
−8 tis.
Aktíva
54,6 tis.
Vlastné imanie
19 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
65,3 %

aj 2014 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 04. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API