Súhrn
- Vznik
- 31. 08. 200422 rokov 2 mesiace v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 08. 2026
- Tržby
- 1 547 587 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- ENVIRA, s. r. o.
- identifikačné číslo organizácie
- 36422592
- daňové identifikačné číslo
- 2021874338
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2021874338
- Sídlo
- 110, 03212 Dúbrava, Slovenská republika
- Územie
- Dúbravaokres Liptovský Mikulᚎilinský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 31. 08. 2004
- V registri
- 22 rokov 2 mesiace
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 15406/L - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 555339
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| - ťažba, manipulácia a približovanie dreva | 26. 08. 2026 | — |
| - lúštenie, skladovanie a spracovanie lesného a okrasného reprodukčného materiálu na zákazku | 26. 08. 2026 | — |
| - poľnohospodárstvo a lesníctvo vrátane predaja nespracovaných poľnohospodárskych a lesníckych výrobkov za účelom spracovania a ďalšieho predaja | 26. 08. 2026 | — |
| - výrez plevelných drevín na zákazku | 26. 08. 2026 | — |
| Opracovanie drevnej hmoty, výroba komponentov z dreva a výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy | 26. 08. 2026 | — |
| - výsadba a ošetrovanie okrasných a ovocných drevín a trávy a stavba okrasných skaliek na zákazku | 26. 08. 2026 | — |
| - výsadba a ošetrovanie lesných porastov a kosenie trávy | 26. 08. 2026 | — |
| - zber plodov a semien lesných a okrasných drevín na zákazku | 26. 08. 2026 | — |
| - obchodovanie s lesným a okrasným reprodukčným materiálom | 26. 08. 2026 | — |
| - výroba kompostu | 26. 08. 2026 | — |
| - siatie, vyzdvihovanie, triedenie, škôlkovanie, pletie lesných a okrasných drevín na zákazku | 26. 08. 2026 | — |
| - realizácia sadovníckych, krajinných, ekologických, lesníckych a záhradníckych návrhov, projektov a štúdií na zákazku v rozsahu voľných živností | 26. 08. 2026 | — |
| Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom | 26. 08. 2026 | — |
| - obchod s tovarom všetkého druhu v rozsahu voľných živností | 26. 08. 2026 | — |
| poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu | 26. 08. 2026 | — |
| - poradenská činnosť v rozsahu voľných živností | 26. 08. 2026 | — |
| - sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľných živností | 26. 08. 2026 | — |
| - inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo | 26. 08. 2026 | — |
| - čistiace a upratovacie práce | 26. 08. 2026 | — |
| - obstarávateľská činnosť v rozsahu voľných živností | 26. 08. 2026 | — |
| Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla | 26. 08. 2026 | — |
- Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
- partner verejného sektora · zapísaný od 01. 02. 2017
- Oprávnená osoba
- Advokátska kancelária PRUŽINOVÁ, s. r. o. · od 05. 07. 2017
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2021874338 | 11. 09. 2026 | — | 04. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 01. 10. 2004 |
| daňové identifikačné číslo | 2021874338 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR Sociálna poisťovňa dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Sociálna poisťovňa | 11. 09. 2026 – 14. 09. 2026 ukončené | 11. 09. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 08. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 znížila zisk o ▼40 % na 21 018 € a znížila tržby o ▼26 % na 1,55 mil. €.
Tržby
1 547 587 €
▼ 26,0 %Výsledok hospodárenia
21 018 €
▼ 40,0 %Aktíva
677 913 €
▲ 19,1 %Vlastné imanie
147 590 €
▲ 16,6 %Zadlženosť
78,2 %
Hrubá marža
1,7 %
Čistá marža
1,4 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 1,99 mil. | 1,62 mil. | 1,86 mil. | 2,09 mil. | 1,55 mil. |
| Výsledok hospodárenia | −14 tis. | 3,1 tis. | 51,4 tis. | 35 tis. | 21 tis. |
| Aktíva | 761,9 tis. | 779,9 tis. | 603,5 tis. | 569,4 tis. | 677,9 tis. |
| Vlastné imanie | 237 tis. | 240,1 tis. | 91,5 tis. | 126,6 tis. | 147,6 tis. |
| Daň z príjmu | 1,4 tis. | 347 | 10 tis. | 4,4 tis. | 4,7 tis. |
| Zadlženosť | 68,9 % | 69,2 % | 84,8 % | 77,8 % | 78,2 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 1,55 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 21 tis.
- Aktíva
- 677,9 tis.
- Vlastné imanie
- 147,6 tis.
- Daň z príjmu
- 4,7 tis.
- Zadlženosť
- 78,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 2,09 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 35 tis.
- Aktíva
- 569,4 tis.
- Vlastné imanie
- 126,6 tis.
- Daň z príjmu
- 4,4 tis.
- Zadlženosť
- 77,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 1,86 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 51,4 tis.
- Aktíva
- 603,5 tis.
- Vlastné imanie
- 91,5 tis.
- Daň z príjmu
- 10 tis.
- Zadlženosť
- 84,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 1,62 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 3,1 tis.
- Aktíva
- 779,9 tis.
- Vlastné imanie
- 240,1 tis.
- Daň z príjmu
- 347
- Zadlženosť
- 69,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 1,99 mil.
- Výsledok hospodárenia
- −14 tis.
- Aktíva
- 761,9 tis.
- Vlastné imanie
- 237 tis.
- Daň z príjmu
- 1,4 tis.
- Zadlženosť
- 68,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 05. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.