prezri.sk

platné k 03. 11. 2026

MPAC SK, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 36420743aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
10. 07. 200422 rokov 3 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
320 141 €2017

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
MPAC SK, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
36420743
daňové identifikačné číslo
2021851029
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Karpatské námestie 10A, 83106 Bratislava - mestská časť Rača, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
10. 07. 2004
V registri
22 rokov 3 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 111471/B
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
552449
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
- sprostredkovanie obchodu v rozsahu voľnej živnosti10. 07. 2004—
- sprostredkovanie v oblasti dopravy - služba dopravných agentúr10. 07. 2004—
počítačové služby26. 01. 2012—
služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov26. 01. 2012—
administratívne služby26. 01. 2012—
činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov26. 01. 2012—
vedenie účtovníctva26. 01. 2012—
vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti26. 01. 2012—
reklamné a marketingové služby26. 01. 2012—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2021851029: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2021851029Obdobia daňových registráciíDIČ 2021851029: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2021851029Obdobia daňových registráciíDIČ 2021851029: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2021851029
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202185102910. 09. 2026—02. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 02. 04. 2021 (rok porušenia 2019).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený03. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 03. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2017 zvýšila zisk o ▲87 % na 7 075 € a znížila tržby o ▼55 % na 320,1 tisíc eur.

Tržby

320 141 €

▼ 54,9 %

Výsledok hospodárenia

7 075 €

▲ 86,6 %

Aktíva

1 036 969 €

▲ 105,1 %

Vlastné imanie

17 866 €

▲ 65,5 %

Zadlženosť

98,3 %

Hrubá marža

2,8 %

Čistá marža

2,2 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2014: tržby 6 110 €. 2015: tržby 8 236 €. 2016: tržby 709 763 €. 2017: tržby 320 141 €.1 mil.500 tis.06,1 tis.8,2 tis.709,8 tis.320,1 tis.2014201520162017Tržby2014: tržby 6 110 €. 2015: tržby 8 236 €. 2016: tržby 709 763 €. 2017: tržby 320 141 €.1 mil.500 tis.06,1 tis.8,2 tis.709,8 tis.320,1 tis.2014201520162017Tržby2014: tržby 6 110 €. 2015: tržby 8 236 €. 2016: tržby 709 763 €. 2017: tržby 320 141 €.1 mil.500 tis.020152017

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2014: výsledok hospodárenia 3 671 €. 2015: výsledok hospodárenia 4 467 €. 2016: výsledok hospodárenia 3 792 €. 2017: výsledok hospodárenia 7 075 €.10 tis.5 tis.0+3,7 tis.+4,5 tis.+3,8 tis.+7,1 tis.2014201520162017Výsledok hospodárenia2014: výsledok hospodárenia 3 671 €. 2015: výsledok hospodárenia 4 467 €. 2016: výsledok hospodárenia 3 792 €. 2017: výsledok hospodárenia 7 075 €.10 tis.5 tis.0+3,7 tis.+4,5 tis.+3,8 tis.+7,1 tis.2014201520162017Výsledok hospodárenia2014: výsledok hospodárenia 3 671 €. 2015: výsledok hospodárenia 4 467 €. 2016: výsledok hospodárenia 3 792 €. 2017: výsledok hospodárenia 7 075 €.10 tis.5 tis.020152017

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2014: aktíva 15 859 €, vlastné imanie 14 817 €. 2015: aktíva 15 372 €, vlastné imanie 14 104 €. 2016: aktíva 505 584 €, vlastné imanie 10 792 €. 2017: aktíva 1 036 969 €, vlastné imanie 17 866 €.2 mil.1 mil.02014201520162017Aktíva a vlastné imanie2014: aktíva 15 859 €, vlastné imanie 14 817 €. 2015: aktíva 15 372 €, vlastné imanie 14 104 €. 2016: aktíva 505 584 €, vlastné imanie 10 792 €. 2017: aktíva 1 036 969 €, vlastné imanie 17 866 €.2 mil.1 mil.02014201520162017Aktíva a vlastné imanie2014: aktíva 15 859 €, vlastné imanie 14 817 €. 2015: aktíva 15 372 €, vlastné imanie 14 104 €. 2016: aktíva 505 584 €, vlastné imanie 10 792 €. 2017: aktíva 1 036 969 €, vlastné imanie 17 866 €.2 mil.1 mil.02014201520162017

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2014: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 15 859 €. 2015: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 15 372 €. 2016: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 505 034 €, finančné účty 550 €. 2017: dlhodobý majetok 15 371 €, zásoby 195 963 €, pohľadávky 825 232 €, finančné účty 403 €.2 mil.1 mil.02014201520162017Štruktúra aktív2014: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 15 859 €. 2015: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 15 372 €. 2016: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 505 034 €, finančné účty 550 €. 2017: dlhodobý majetok 15 371 €, zásoby 195 963 €, pohľadávky 825 232 €, finančné účty 403 €.2 mil.1 mil.02014201520162017Štruktúra aktív2014: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 15 859 €. 2015: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 15 372 €. 2016: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 505 034 €, finančné účty 550 €. 2017: dlhodobý majetok 15 371 €, zásoby 195 963 €, pohľadávky 825 232 €, finančné účty 403 €.2 mil.1 mil.02014201520162017
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2014: vlastné imanie 14 817 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 042 €. 2015: vlastné imanie 14 104 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 268 €. 2016: vlastné imanie 10 792 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 494 792 €. 2017: vlastné imanie 17 866 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 019 103 €.2 mil.1 mil.02014201520162017Štruktúra pasív2014: vlastné imanie 14 817 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 042 €. 2015: vlastné imanie 14 104 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 268 €. 2016: vlastné imanie 10 792 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 494 792 €. 2017: vlastné imanie 17 866 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 019 103 €.2 mil.1 mil.02014201520162017Štruktúra pasív2014: vlastné imanie 14 817 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 042 €. 2015: vlastné imanie 14 104 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 268 €. 2016: vlastné imanie 10 792 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 494 792 €. 2017: vlastné imanie 17 866 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 019 103 €.2 mil.1 mil.02014201520162017
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2014: daň z príjmu 960 €. 2015: daň z príjmu 1 268 €. 2016: daň z príjmu 2 880 €. 2017: daň z príjmu 1 909 €.5 tis.2,5 tis.09601,3 tis.2,9 tis.1,9 tis.2014201520162017Daň z príjmu2014: daň z príjmu 960 €. 2015: daň z príjmu 1 268 €. 2016: daň z príjmu 2 880 €. 2017: daň z príjmu 1 909 €.5 tis.2,5 tis.09601,3 tis.2,9 tis.1,9 tis.2014201520162017Daň z príjmu2014: daň z príjmu 960 €. 2015: daň z príjmu 1 268 €. 2016: daň z príjmu 2 880 €. 2017: daň z príjmu 1 909 €.5 tis.2,5 tis.020152017
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2014Závierka v registri účtovných závierok2015Závierka v registri účtovných závierok2016Závierka v registri účtovných závierok2017Závierka v registri účtovných závierok
Tržby6,1 tis.8,2 tis.709,8 tis.320,1 tis.
Výsledok hospodárenia3,7 tis.4,5 tis.3,8 tis.7,1 tis.
Aktíva15,9 tis.15,4 tis.505,6 tis.1,04 mil.
Vlastné imanie14,8 tis.14,1 tis.10,8 tis.17,9 tis.
Daň z príjmu9601,3 tis.2,9 tis.1,9 tis.
Zadlženosť6,6 %8,2 %97,9 %98,3 %

2017

Tržby
320,1 tis.
Výsledok hospodárenia
7,1 tis.
Aktíva
1,04 mil.
Vlastné imanie
17,9 tis.
Daň z príjmu
1,9 tis.
Zadlženosť
98,3 %

2016

Tržby
709,8 tis.
Výsledok hospodárenia
3,8 tis.
Aktíva
505,6 tis.
Vlastné imanie
10,8 tis.
Daň z príjmu
2,9 tis.
Zadlženosť
97,9 %

2015

Tržby
8,2 tis.
Výsledok hospodárenia
4,5 tis.
Aktíva
15,4 tis.
Vlastné imanie
14,1 tis.
Daň z príjmu
1,3 tis.
Zadlženosť
8,2 %

2014

Tržby
6,1 tis.
Výsledok hospodárenia
3,7 tis.
Aktíva
15,9 tis.
Vlastné imanie
14,8 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
6,6 %

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 03. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 03. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API