prezri.sk

platné k 05. 11. 2026

ProfiArt B.V. s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 36417327aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
24. 03. 200422 rokov 7 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 11. 09. 2026
Tržby
105 380 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
ProfiArt B.V. s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
36417327
daňové identifikačné číslo
2021798691
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2021798691
Sídlo
527, 038 46 Horná Štubňa, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
24. 03. 2004
V registri
22 rokov 7 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 14811/L
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
488068
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
- sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľných živností,24. 03. 2004—
- maloobchod a veľkoobchod v rozsahu voľných živností,24. 03. 2004—
- prípravné a pomocné stavebné práce, demolačné, zemné a výkopové práce,24. 03. 2004—
- kompletačné a dokončovacie práce na stavbách v rozsahu voľných živností,24. 03. 2004—
- maliarske, lakovacie, natieračské práce,24. 03. 2004—
- výroba kovových výrobkov (neremeselná), zváranie,24. 03. 2004—
- automatizované spracovanie dát,24. 03. 2004—
- vyučovanie v odbore cudzích jazykov - jazyk anglický,24. 03. 2004—
- tlmočnícka a prekladateľská činnosť,24. 03. 2004—
- poradenská a konzultačná činnosť v rozsahu voľných živností,24. 03. 2004—
- prevádzkovanie zariadení v oblasti športu, regenerácie a rekondície,24. 03. 2004—
- prenájom nehnuteľností s poskytovaním iných než základných služieb, súvisiacich s prenájmom,24. 03. 2004—
- prenájom hnuteľných vecí - strojov, prístrojov, zariadení a motorových vozidiel,24. 03. 2004—
- reklamné a propagačné činnosti,24. 03. 2004—
- colná deklarácia,24. 03. 2004—
Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
partner verejného sektora · zapísaný od 04. 10. 2025
Oprávnená osoba
JUDr. Jakub Kajba PhD., notár · od 04. 10. 2025

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2021798691: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2021798691: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2021798691IČ DPH SK2021798691Obdobia daňových registráciíDIČ 2021798691: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2021798691: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2021798691IČ DPH SK2021798691Obdobia daňových registráciíDIČ 2021798691: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2021798691: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2021798691IČ DPH SK2021798691
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202179869111. 09. 2026—05. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 02. 2007
daňové identifikačné číslo202179869110. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Sociálna poisťovňa Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Pohľadávky štátu: od 16. 09. 2026 do 03. 10. 2026, naposledy v zozname 02. 10. 2026.Sociálna poisťovňaPohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Pohľadávky štátu: od 16. 09. 2026 do 03. 10. 2026, naposledy v zozname 02. 10. 2026.Sociálna poisťovňaPohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Pohľadávky štátu: od 16. 09. 2026 do 03. 10. 2026, naposledy v zozname 02. 10. 2026.Sociálna poisťovňaPohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátu16. 09. 2026 – 03. 10. 2026 ukončené02. 10. 2026
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • 16. 09. 2026 – 03. 10. 2026 ukončené

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 prepadlo do straty −995 € a zvýšila tržby o ▲39 % na 105,4 tisíc eur.

Tržby

105 380 €

▲ 38,6 %

Výsledok hospodárenia

−995 €

▼ 195,9 %

Aktíva

149 696 €

▲ 28,5 %

Vlastné imanie

−23 049 €

▼ 4,5 %

Zadlženosť

115,4 %

Hrubá marža

0,0 %

Čistá marža

−0,9 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 52 931 €. 2022: tržby 65 274 €. 2023: tržby 48 818 €. 2024: tržby 76 032 €. 2025: tržby 105 380 €.200 tis.100 tis.052,9 tis.65,3 tis.48,8 tis.76 tis.105,4 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 52 931 €. 2022: tržby 65 274 €. 2023: tržby 48 818 €. 2024: tržby 76 032 €. 2025: tržby 105 380 €.200 tis.100 tis.052,9 tis.65,3 tis.48,8 tis.76 tis.105,4 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 52 931 €. 2022: tržby 65 274 €. 2023: tržby 48 818 €. 2024: tržby 76 032 €. 2025: tržby 105 380 €.200 tis.100 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −12 080 €. 2022: výsledok hospodárenia −32 370 €. 2023: výsledok hospodárenia −4 499 €. 2024: výsledok hospodárenia 1 037 €. 2025: výsledok hospodárenia −995 €.2 tis.0−50 tis.−12,1 tis.−32,4 tis.−4,5 tis.+1 tis.−99520212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −12 080 €. 2022: výsledok hospodárenia −32 370 €. 2023: výsledok hospodárenia −4 499 €. 2024: výsledok hospodárenia 1 037 €. 2025: výsledok hospodárenia −995 €.2 tis.0−50 tis.−12,1 tis.−32,4 tis.−4,5 tis.+1 tis.−99520212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −12 080 €. 2022: výsledok hospodárenia −32 370 €. 2023: výsledok hospodárenia −4 499 €. 2024: výsledok hospodárenia 1 037 €. 2025: výsledok hospodárenia −995 €.2 tis.0−50 tis.−995202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 115 555 €, vlastné imanie 13 778 €. 2022: aktíva 65 569 €, vlastné imanie −18 592 €. 2023: aktíva 64 169 €, vlastné imanie −23 091 €. 2024: aktíva 116 467 €, vlastné imanie −22 054 €. 2025: aktíva 149 696 €, vlastné imanie −23 049 €.200 tis.0−25 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 115 555 €, vlastné imanie 13 778 €. 2022: aktíva 65 569 €, vlastné imanie −18 592 €. 2023: aktíva 64 169 €, vlastné imanie −23 091 €. 2024: aktíva 116 467 €, vlastné imanie −22 054 €. 2025: aktíva 149 696 €, vlastné imanie −23 049 €.200 tis.0−25 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 115 555 €, vlastné imanie 13 778 €. 2022: aktíva 65 569 €, vlastné imanie −18 592 €. 2023: aktíva 64 169 €, vlastné imanie −23 091 €. 2024: aktíva 116 467 €, vlastné imanie −22 054 €. 2025: aktíva 149 696 €, vlastné imanie −23 049 €.200 tis.0−25 tis.20212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 22 212 €, zásoby 30 €, pohľadávky 34 923 €, finančné účty 58 390 €. 2022: dlhodobý majetok 12 085 €, zásoby 20 €, pohľadávky 3 241 €, finančné účty 50 223 €. 2023: dlhodobý majetok 14 585 €, zásoby 25 674 €, pohľadávky 8 312 €, finančné účty 15 598 €. 2024: dlhodobý majetok 88 861 €, zásoby 5 825 €, pohľadávky 6 984 €, finančné účty 14 797 €. 2025: dlhodobý majetok 68 926 €, zásoby 4 569 €, pohľadávky 73 317 €, finančné účty 2 884 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 22 212 €, zásoby 30 €, pohľadávky 34 923 €, finančné účty 58 390 €. 2022: dlhodobý majetok 12 085 €, zásoby 20 €, pohľadávky 3 241 €, finančné účty 50 223 €. 2023: dlhodobý majetok 14 585 €, zásoby 25 674 €, pohľadávky 8 312 €, finančné účty 15 598 €. 2024: dlhodobý majetok 88 861 €, zásoby 5 825 €, pohľadávky 6 984 €, finančné účty 14 797 €. 2025: dlhodobý majetok 68 926 €, zásoby 4 569 €, pohľadávky 73 317 €, finančné účty 2 884 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 22 212 €, zásoby 30 €, pohľadávky 34 923 €, finančné účty 58 390 €. 2022: dlhodobý majetok 12 085 €, zásoby 20 €, pohľadávky 3 241 €, finančné účty 50 223 €. 2023: dlhodobý majetok 14 585 €, zásoby 25 674 €, pohľadávky 8 312 €, finančné účty 15 598 €. 2024: dlhodobý majetok 88 861 €, zásoby 5 825 €, pohľadávky 6 984 €, finančné účty 14 797 €. 2025: dlhodobý majetok 68 926 €, zásoby 4 569 €, pohľadávky 73 317 €, finančné účty 2 884 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 13 778 €, dlhodobé záväzky 10 882 €, krátkodobé záväzky 90 895 €. 2022: vlastné imanie −18 592 €, dlhodobé záväzky 4 893 €, krátkodobé záväzky 79 268 €. 2023: vlastné imanie −23 091 €, dlhodobé záväzky 158 €, krátkodobé záväzky 87 102 €. 2024: vlastné imanie −22 054 €, dlhodobé záväzky 53 007 €, krátkodobé záväzky 85 514 €. 2025: vlastné imanie −23 049 €, dlhodobé záväzky 79 219 €, krátkodobé záväzky 93 526 €.200 tis.0−25 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 13 778 €, dlhodobé záväzky 10 882 €, krátkodobé záväzky 90 895 €. 2022: vlastné imanie −18 592 €, dlhodobé záväzky 4 893 €, krátkodobé záväzky 79 268 €. 2023: vlastné imanie −23 091 €, dlhodobé záväzky 158 €, krátkodobé záväzky 87 102 €. 2024: vlastné imanie −22 054 €, dlhodobé záväzky 53 007 €, krátkodobé záväzky 85 514 €. 2025: vlastné imanie −23 049 €, dlhodobé záväzky 79 219 €, krátkodobé záväzky 93 526 €.200 tis.0−25 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 13 778 €, dlhodobé záväzky 10 882 €, krátkodobé záväzky 90 895 €. 2022: vlastné imanie −18 592 €, dlhodobé záväzky 4 893 €, krátkodobé záväzky 79 268 €. 2023: vlastné imanie −23 091 €, dlhodobé záväzky 158 €, krátkodobé záväzky 87 102 €. 2024: vlastné imanie −22 054 €, dlhodobé záväzky 53 007 €, krátkodobé záväzky 85 514 €. 2025: vlastné imanie −23 049 €, dlhodobé záväzky 79 219 €, krátkodobé záväzky 93 526 €.200 tis.0−25 tis.20212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 228 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 960 €. 2025: daň z príjmu 960 €.1 tis.50000228096096020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 228 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 960 €. 2025: daň z príjmu 960 €.1 tis.50000228096096020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 228 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 960 €. 2025: daň z príjmu 960 €.1 tis.50000228096096020212022202320242025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby52,9 tis.65,3 tis.48,8 tis.76 tis.105,4 tis.
Výsledok hospodárenia−12,1 tis.−32,4 tis.−4,5 tis.1 tis.−995
Aktíva115,6 tis.65,6 tis.64,2 tis.116,5 tis.149,7 tis.
Vlastné imanie13,8 tis.−18,6 tis.−23,1 tis.−22,1 tis.−23 tis.
Daň z príjmu02280960960
Zadlženosť88,1 %128,4 %136,0 %118,9 %115,4 %

aj 2015–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
105,4 tis.
Výsledok hospodárenia
−995
Aktíva
149,7 tis.
Vlastné imanie
−23 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
115,4 %

2024

Tržby
76 tis.
Výsledok hospodárenia
1 tis.
Aktíva
116,5 tis.
Vlastné imanie
−22,1 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
118,9 %

2023

Tržby
48,8 tis.
Výsledok hospodárenia
−4,5 tis.
Aktíva
64,2 tis.
Vlastné imanie
−23,1 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
136,0 %

2022

Tržby
65,3 tis.
Výsledok hospodárenia
−32,4 tis.
Aktíva
65,6 tis.
Vlastné imanie
−18,6 tis.
Daň z príjmu
228
Zadlženosť
128,4 %

2021

Tržby
52,9 tis.
Výsledok hospodárenia
−12,1 tis.
Aktíva
115,6 tis.
Vlastné imanie
13,8 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
88,1 %

aj 2015–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 05. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API