Súhrn
- Vznik
- 28. 02. 200422 rokov 8 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 1 755 000 €2017
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- MK Racing s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 36416584
- daňové identifikačné číslo
- 2021799351
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Popradská 71, 821 06 Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice, Slovenská republika
- Územie
- Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupiceokres Bratislava IIBratislavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 28. 02. 2004
- V registri
- 22 rokov 8 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 115940/B - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 504178
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| - veľkoobchod v rozsahu voľných živností | 28. 02. 2004 | — |
| - maloobchod v rozsahu voľných živností | 28. 02. 2004 | — |
| - sprostredkovanie obchodu, služieb, výroby a dopravy v rozsahu voľných živností | 28. 02. 2004 | — |
| - organizovanie kultúrnych, spoločenských a športových podujatí | 28. 02. 2004 | — |
| - reklamná činnosť | 28. 02. 2004 | — |
| - vydavateľské činnosti | 28. 02. 2004 | — |
| - propagačná činnosť | 28. 02. 2004 | — |
| - výskum trhu a verejnej mienky | 28. 02. 2004 | — |
| - podnikateľské poradenstvo | 28. 02. 2004 | — |
| - pomocné stavebné práce | 28. 02. 2004 | — |
| - zemné výkopové práce | 28. 02. 2004 | — |
| - prenájom strojov, zariadení a hnuteľných vecí | 28. 02. 2004 | — |
| - finančný leasing | 28. 02. 2004 | — |
| - predaj dvojstopových motorových vozidiel | 28. 02. 2004 | — |
| - zásielkový predaj | 28. 02. 2004 | — |
| - automatizované spracovanie dát | 28. 02. 2004 | — |
| - kancelárske a sekretárske služby, vrátane kopírovacích a rozmnožovacích služieb | 28. 02. 2004 | — |
| - maliarske a natieračske práce | 28. 02. 2004 | — |
| - prevádzkovanie telovýchovných zariadení, prevádzkovanie sauny a solárií | 28. 02. 2004 | — |
| - prenájom nehnuteľností spojený s inými ako základnými službami | 28. 02. 2004 | — |
| - ubytovanie v rozsahu voľných živností | 28. 02. 2004 | — |
| poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve | 18. 02. 2015 | — |
| informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly | 18. 02. 2015 | — |
| výskum a vývoj v oblasti prírodných a technických vied | 18. 02. 2015 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2021799351 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2017 zvýšila zisk o ▲177 % na 9 617 € a zvýšila tržby o ▲2 295 % na 1,75 mil. €.
Tržby
1 755 000 €
▲ 2 295,1 %Výsledok hospodárenia
9 617 €
▲ 177,2 %Aktíva
260 304 €
▲ 803,2 %Vlastné imanie
18 458 €
▲ 108,8 %Zadlženosť
92,9 %
Hrubá marža
0,7 %
Čistá marža
0,5 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2014Závierka v registri účtovných závierok | 2015Závierka v registri účtovných závierok | 2016Závierka v registri účtovných závierok | 2017Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|
| Tržby | 0 | 0 | 73,3 tis. | 1,75 mil. |
| Výsledok hospodárenia | −795 | −570 | 3,5 tis. | 9,6 tis. |
| Aktíva | 6,4 tis. | 5,9 tis. | 28,8 tis. | 260,3 tis. |
| Vlastné imanie | 5,9 tis. | 5,4 tis. | 8,8 tis. | 18,5 tis. |
| Daň z príjmu | 480 | 480 | 979 | 2,9 tis. |
| Zadlženosť | 7,5 % | 8,2 % | 69,3 % | 92,9 % |
2017
- Tržby
- 1,75 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 9,6 tis.
- Aktíva
- 260,3 tis.
- Vlastné imanie
- 18,5 tis.
- Daň z príjmu
- 2,9 tis.
- Zadlženosť
- 92,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2016
- Tržby
- 73,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 3,5 tis.
- Aktíva
- 28,8 tis.
- Vlastné imanie
- 8,8 tis.
- Daň z príjmu
- 979
- Zadlženosť
- 69,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2015
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −570
- Aktíva
- 5,9 tis.
- Vlastné imanie
- 5,4 tis.
- Daň z príjmu
- 480
- Zadlženosť
- 8,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2014
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −795
- Aktíva
- 6,4 tis.
- Vlastné imanie
- 5,9 tis.
- Daň z príjmu
- 480
- Zadlženosť
- 7,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.