Súhrn
- Vznik
- 28. 08. 200323 rokov 2 mesiace v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 16. 10. 2026
- Tržby
- 721 664 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- BRIKLIS - Slovakia, s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 36412996
- daňové identifikačné číslo
- 2020134028
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2020134028
- Sídlo
- 700, 02334 Kysucký Lieskovec, Slovenská republika
- Územie
- Kysucký Lieskovecokres Kysucké Nové MestoŽilinský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 28. 08. 2003
- V registri
- 23 rokov 2 mesiace
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 14354/L - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 481319
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) | 28. 08. 2003 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 28. 08. 2003 | — |
| sprostredkovateľská činnosť | 28. 08. 2003 | — |
| stolárstvo- výrobky stavebného stolárstva | 28. 08. 2003 | — |
| výroba nábytku | 28. 08. 2003 | — |
| výroba drevených brikiet | 28. 08. 2003 | — |
| výroba drevených obalov a paliet | 28. 08. 2003 | — |
| výroba kovových konštrukcií a ich častí | 28. 08. 2003 | — |
| inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo | 28. 08. 2003 | — |
| reklamná činnosť a propagačná činnosť | 28. 08. 2003 | — |
| vnútroštátna nákladná cestná doprava | 17. 02. 2010 | — |
| výskum a vývoj v oblasti prírodných a technických vied | 26. 05. 2010 | — |
| výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely | 22. 05. 2019 | — |
| výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu | 22. 05. 2019 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2020134028 | 11. 09. 2026 | — | 04. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 04. 09. 2003 |
| daňové identifikačné číslo | 2020134028 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Pohľadávky štátu dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Pohľadávky štátu | od 16. 10. 2026 otvorený | 04. 11. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 04. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 10. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 zvýšila zisk o ▲19 % na 67 791 € a znížila tržby o ▼34 % na 721,7 tisíc eur.
Tržby
721 664 €
▼ 34,2 %Výsledok hospodárenia
67 791 €
▲ 18,8 %Aktíva
426 806 €
▼ 23,2 %Vlastné imanie
341 693 €
▲ 24,8 %Zadlženosť
19,9 %
Hrubá marža
11,9 %
Čistá marža
9,4 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 817,7 tis. | 357,9 tis. | 555,3 tis. | 1,1 mil. | 721,7 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 41,6 tis. | 48 tis. | 19,4 tis. | 57,1 tis. | 67,8 tis. |
| Aktíva | 312,2 tis. | 256,2 tis. | 512,5 tis. | 555,8 tis. | 426,8 tis. |
| Vlastné imanie | 149,5 tis. | 197,4 tis. | 216,8 tis. | 273,9 tis. | 341,7 tis. |
| Daň z príjmu | 12,2 tis. | 12,4 tis. | 4,5 tis. | 15,9 tis. | 18,4 tis. |
| Zadlženosť | 52,1 % | 22,9 % | 57,7 % | 50,7 % | 19,9 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 721,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 67,8 tis.
- Aktíva
- 426,8 tis.
- Vlastné imanie
- 341,7 tis.
- Daň z príjmu
- 18,4 tis.
- Zadlženosť
- 19,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 1,1 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 57,1 tis.
- Aktíva
- 555,8 tis.
- Vlastné imanie
- 273,9 tis.
- Daň z príjmu
- 15,9 tis.
- Zadlženosť
- 50,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 555,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 19,4 tis.
- Aktíva
- 512,5 tis.
- Vlastné imanie
- 216,8 tis.
- Daň z príjmu
- 4,5 tis.
- Zadlženosť
- 57,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 357,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 48 tis.
- Aktíva
- 256,2 tis.
- Vlastné imanie
- 197,4 tis.
- Daň z príjmu
- 12,4 tis.
- Zadlženosť
- 22,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 817,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 41,6 tis.
- Aktíva
- 312,2 tis.
- Vlastné imanie
- 149,5 tis.
- Daň z príjmu
- 12,2 tis.
- Zadlženosť
- 52,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 05. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 04. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.