prezri.sk

platné k 07. 11. 2026

LRC & partner s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 36407780zaniknutý 31. 03. 2026otvorený dlh

Súhrn

Vznik
26. 09. 200223 rokov 6 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
49 268 €2019

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
LRC & partner s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
36407780
daňové identifikačné číslo
—
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
816, 01322 Rosina, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
26. 09. 2002
Zánik
31. 03. 2026
V registri
23 rokov 6 mesiacov
Stav
zaniknutý 31. 03. 2026
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 13815/L
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
617241

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 11. 2021 (rok porušenia 2020).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený07. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 07. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2019 prepadlo do straty −14 528 € a znížila tržby o ▼33 % na 49,3 tisíc eur.

Tržby

49 268 €

▼ 33,1 %

Výsledok hospodárenia

−14 528 €

▼ 778,6 %

Aktíva

706 386 €

▲ 5,5 %

Vlastné imanie

3 992 €

▼ 81,6 %

Zadlženosť

99,4 %

Hrubá marža

−29,5 %

Čistá marža

−29,5 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2015: tržby 125 992 €. 2016: tržby 126 436 €. 2017: tržby 122 994 €. 2018: tržby 73 639 €. 2019: tržby 49 268 €.200 tis.100 tis.0126 tis.126,4 tis.123 tis.73,6 tis.49,3 tis.20152016201720182019Tržby2015: tržby 125 992 €. 2016: tržby 126 436 €. 2017: tržby 122 994 €. 2018: tržby 73 639 €. 2019: tržby 49 268 €.200 tis.100 tis.0126 tis.126,4 tis.123 tis.73,6 tis.49,3 tis.20152016201720182019Tržby2015: tržby 125 992 €. 2016: tržby 126 436 €. 2017: tržby 122 994 €. 2018: tržby 73 639 €. 2019: tržby 49 268 €.200 tis.100 tis.0201520172019

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2015: výsledok hospodárenia 3 895 €. 2016: výsledok hospodárenia 9 964 €. 2017: výsledok hospodárenia −1 505 €. 2018: výsledok hospodárenia 2 141 €. 2019: výsledok hospodárenia −14 528 €.10 tis.0−20 tis.+3,9 tis.+10 tis.−1,5 tis.+2,1 tis.−14,5 tis.20152016201720182019Výsledok hospodárenia2015: výsledok hospodárenia 3 895 €. 2016: výsledok hospodárenia 9 964 €. 2017: výsledok hospodárenia −1 505 €. 2018: výsledok hospodárenia 2 141 €. 2019: výsledok hospodárenia −14 528 €.10 tis.0−20 tis.+3,9 tis.+10 tis.−1,5 tis.+2,1 tis.−14,5 tis.20152016201720182019Výsledok hospodárenia2015: výsledok hospodárenia 3 895 €. 2016: výsledok hospodárenia 9 964 €. 2017: výsledok hospodárenia −1 505 €. 2018: výsledok hospodárenia 2 141 €. 2019: výsledok hospodárenia −14 528 €.10 tis.0−20 tis.201520172019

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2015: aktíva 206 721 €, vlastné imanie 11 199 €. 2016: aktíva 272 147 €, vlastné imanie 21 163 €. 2017: aktíva 526 711 €, vlastné imanie 219 658 €. 2018: aktíva 669 653 €, vlastné imanie 21 728 €. 2019: aktíva 706 386 €, vlastné imanie 3 992 €.1 mil.500 tis.020152016201720182019Aktíva a vlastné imanie2015: aktíva 206 721 €, vlastné imanie 11 199 €. 2016: aktíva 272 147 €, vlastné imanie 21 163 €. 2017: aktíva 526 711 €, vlastné imanie 219 658 €. 2018: aktíva 669 653 €, vlastné imanie 21 728 €. 2019: aktíva 706 386 €, vlastné imanie 3 992 €.1 mil.500 tis.020152016201720182019Aktíva a vlastné imanie2015: aktíva 206 721 €, vlastné imanie 11 199 €. 2016: aktíva 272 147 €, vlastné imanie 21 163 €. 2017: aktíva 526 711 €, vlastné imanie 219 658 €. 2018: aktíva 669 653 €, vlastné imanie 21 728 €. 2019: aktíva 706 386 €, vlastné imanie 3 992 €.1 mil.500 tis.020152016201720182019

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2015: dlhodobý majetok 139 133 €, zásoby 7 170 €, pohľadávky 23 002 €, finančné účty 37 416 €. 2016: dlhodobý majetok 138 884 €, zásoby 6 840 €, pohľadávky 80 589 €, finančné účty 45 834 €. 2017: dlhodobý majetok 45 055 €, zásoby 0 €, pohľadávky 445 046 €, finančné účty 36 610 €. 2018: dlhodobý majetok 184 853 €, zásoby 0 €, pohľadávky 459 653 €, finančné účty 25 147 €. 2019: dlhodobý majetok 144 821 €, zásoby 0 €, pohľadávky 447 166 €, finančné účty 114 399 €.1 mil.500 tis.020152016201720182019Štruktúra aktív2015: dlhodobý majetok 139 133 €, zásoby 7 170 €, pohľadávky 23 002 €, finančné účty 37 416 €. 2016: dlhodobý majetok 138 884 €, zásoby 6 840 €, pohľadávky 80 589 €, finančné účty 45 834 €. 2017: dlhodobý majetok 45 055 €, zásoby 0 €, pohľadávky 445 046 €, finančné účty 36 610 €. 2018: dlhodobý majetok 184 853 €, zásoby 0 €, pohľadávky 459 653 €, finančné účty 25 147 €. 2019: dlhodobý majetok 144 821 €, zásoby 0 €, pohľadávky 447 166 €, finančné účty 114 399 €.1 mil.500 tis.020152016201720182019Štruktúra aktív2015: dlhodobý majetok 139 133 €, zásoby 7 170 €, pohľadávky 23 002 €, finančné účty 37 416 €. 2016: dlhodobý majetok 138 884 €, zásoby 6 840 €, pohľadávky 80 589 €, finančné účty 45 834 €. 2017: dlhodobý majetok 45 055 €, zásoby 0 €, pohľadávky 445 046 €, finančné účty 36 610 €. 2018: dlhodobý majetok 184 853 €, zásoby 0 €, pohľadávky 459 653 €, finančné účty 25 147 €. 2019: dlhodobý majetok 144 821 €, zásoby 0 €, pohľadávky 447 166 €, finančné účty 114 399 €.1 mil.500 tis.020152016201720182019
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2015: vlastné imanie 11 199 €, dlhodobé záväzky 10 368 €, krátkodobé záväzky 185 154 €. 2016: vlastné imanie 21 163 €, dlhodobé záväzky 83 354 €, krátkodobé záväzky 167 630 €. 2017: vlastné imanie 219 658 €, dlhodobé záväzky 260 626 €, krátkodobé záväzky 46 427 €. 2018: vlastné imanie 21 728 €, dlhodobé záväzky 211 747 €, krátkodobé záväzky 436 178 €. 2019: vlastné imanie 3 992 €, dlhodobé záväzky 205 123 €, krátkodobé záväzky 497 271 €.1 mil.500 tis.020152016201720182019Štruktúra pasív2015: vlastné imanie 11 199 €, dlhodobé záväzky 10 368 €, krátkodobé záväzky 185 154 €. 2016: vlastné imanie 21 163 €, dlhodobé záväzky 83 354 €, krátkodobé záväzky 167 630 €. 2017: vlastné imanie 219 658 €, dlhodobé záväzky 260 626 €, krátkodobé záväzky 46 427 €. 2018: vlastné imanie 21 728 €, dlhodobé záväzky 211 747 €, krátkodobé záväzky 436 178 €. 2019: vlastné imanie 3 992 €, dlhodobé záväzky 205 123 €, krátkodobé záväzky 497 271 €.1 mil.500 tis.020152016201720182019Štruktúra pasív2015: vlastné imanie 11 199 €, dlhodobé záväzky 10 368 €, krátkodobé záväzky 185 154 €. 2016: vlastné imanie 21 163 €, dlhodobé záväzky 83 354 €, krátkodobé záväzky 167 630 €. 2017: vlastné imanie 219 658 €, dlhodobé záväzky 260 626 €, krátkodobé záväzky 46 427 €. 2018: vlastné imanie 21 728 €, dlhodobé záväzky 211 747 €, krátkodobé záväzky 436 178 €. 2019: vlastné imanie 3 992 €, dlhodobé záväzky 205 123 €, krátkodobé záväzky 497 271 €.1 mil.500 tis.020152016201720182019
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2015: daň z príjmu 961 €. 2016: daň z príjmu 960 €. 2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 960 €. 2019: daň z príjmu 0 €.1 tis.5000961960960960020152016201720182019Daň z príjmu2015: daň z príjmu 961 €. 2016: daň z príjmu 960 €. 2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 960 €. 2019: daň z príjmu 0 €.1 tis.5000961960960960020152016201720182019Daň z príjmu2015: daň z príjmu 961 €. 2016: daň z príjmu 960 €. 2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 960 €. 2019: daň z príjmu 0 €.1 tis.5000961960960960020152016201720182019
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2015Závierka v registri účtovných závierok2016Závierka v registri účtovných závierok2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok
Tržby126 tis.126,4 tis.123 tis.73,6 tis.49,3 tis.
Výsledok hospodárenia3,9 tis.10 tis.−1,5 tis.2,1 tis.−14,5 tis.
Aktíva206,7 tis.272,1 tis.526,7 tis.669,7 tis.706,4 tis.
Vlastné imanie11,2 tis.21,2 tis.219,7 tis.21,7 tis.4 tis.
Daň z príjmu9619609609600
Zadlženosť94,6 %92,2 %58,3 %96,8 %99,4 %

aj 2014 — v pláne Štandard

2019

Tržby
49,3 tis.
Výsledok hospodárenia
−14,5 tis.
Aktíva
706,4 tis.
Vlastné imanie
4 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
99,4 %

2018

Tržby
73,6 tis.
Výsledok hospodárenia
2,1 tis.
Aktíva
669,7 tis.
Vlastné imanie
21,7 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
96,8 %

2017

Tržby
123 tis.
Výsledok hospodárenia
−1,5 tis.
Aktíva
526,7 tis.
Vlastné imanie
219,7 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
58,3 %

2016

Tržby
126,4 tis.
Výsledok hospodárenia
10 tis.
Aktíva
272,1 tis.
Vlastné imanie
21,2 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
92,2 %

2015

Tržby
126 tis.
Výsledok hospodárenia
3,9 tis.
Aktíva
206,7 tis.
Vlastné imanie
11,2 tis.
Daň z príjmu
961
Zadlženosť
94,6 %

aj 2014 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 07. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 07. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API