prezri.sk

platné k 06. 11. 2026

OVERTURE, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 36407534aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
12. 09. 200224 rokov 1 mesiac v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
0 €2024

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
OVERTURE, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
36407534
daňové identifikačné číslo
2020100148
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
K Cintorínu 633/38, 01004 Žilina, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
12. 09. 2002
V registri
24 rokov 1 mesiac
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 13792/L
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
561745
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
- maloobchodná činnosť v rozsahu voľných živností,12. 09. 2002—
- veľkoobchodná činnosť v rozsahu voľných živností,12. 09. 2002—
- sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľných živností,12. 09. 2002—
- mechanické kompletizovanie výrobkov na vodomery14. 06. 2006—
- manipulácia s nákladom14. 06. 2006—
- skladovanie a uskladňovanie14. 06. 2006—
nákladná cestná doprava02. 12. 2014—
medzinárodná preprava tovaru po ceste v prenájme alebo za úhradu02. 12. 2014—
ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností02. 12. 2014—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2020100148: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020100148Obdobia daňových registráciíDIČ 2020100148: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020100148Obdobia daňových registráciíDIČ 2020100148: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020100148
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202010014810. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2024 znížila stratu na −705 € a bez tržieb.

Tržby

0 €

Výsledok hospodárenia

−705 €

▲ 43,8 %

Aktíva

113 004 €

▼ 0,1 %

Vlastné imanie

108 647 €

▼ 0,6 %

Zadlženosť

3,9 %

Hrubá marža

—

Čistá marža

—

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2020: tržby 166 474 €. 2021: tržby 3 920 €. 2022: tržby 0 €. 2023: tržby 0 €. 2024: tržby 0 €.200 tis.100 tis.0166,5 tis.3,9 tis.00020202021202220232024Tržby2020: tržby 166 474 €. 2021: tržby 3 920 €. 2022: tržby 0 €. 2023: tržby 0 €. 2024: tržby 0 €.200 tis.100 tis.0166,5 tis.3,9 tis.00020202021202220232024Tržby2020: tržby 166 474 €. 2021: tržby 3 920 €. 2022: tržby 0 €. 2023: tržby 0 €. 2024: tržby 0 €.200 tis.100 tis.000202020222024

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 54 232 €. 2021: výsledok hospodárenia −8 713 €. 2022: výsledok hospodárenia −16 143 €. 2023: výsledok hospodárenia −1 254 €. 2024: výsledok hospodárenia −705 €.100 tis.0−20 tis.+54,2 tis.−8,7 tis.−16,1 tis.−1,3 tis.−70520202021202220232024Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 54 232 €. 2021: výsledok hospodárenia −8 713 €. 2022: výsledok hospodárenia −16 143 €. 2023: výsledok hospodárenia −1 254 €. 2024: výsledok hospodárenia −705 €.100 tis.0−20 tis.+54,2 tis.−8,7 tis.−16,1 tis.−1,3 tis.−70520202021202220232024Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 54 232 €. 2021: výsledok hospodárenia −8 713 €. 2022: výsledok hospodárenia −16 143 €. 2023: výsledok hospodárenia −1 254 €. 2024: výsledok hospodárenia −705 €.100 tis.0−20 tis.−705202020222024

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 271 116 €, vlastné imanie 224 703 €. 2021: aktíva 222 965 €, vlastné imanie 218 067 €. 2022: aktíva 113 457 €, vlastné imanie 110 607 €. 2023: aktíva 113 168 €, vlastné imanie 109 352 €. 2024: aktíva 113 004 €, vlastné imanie 108 647 €.500 tis.250 tis.020202021202220232024Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 271 116 €, vlastné imanie 224 703 €. 2021: aktíva 222 965 €, vlastné imanie 218 067 €. 2022: aktíva 113 457 €, vlastné imanie 110 607 €. 2023: aktíva 113 168 €, vlastné imanie 109 352 €. 2024: aktíva 113 004 €, vlastné imanie 108 647 €.500 tis.250 tis.020202021202220232024Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 271 116 €, vlastné imanie 224 703 €. 2021: aktíva 222 965 €, vlastné imanie 218 067 €. 2022: aktíva 113 457 €, vlastné imanie 110 607 €. 2023: aktíva 113 168 €, vlastné imanie 109 352 €. 2024: aktíva 113 004 €, vlastné imanie 108 647 €.500 tis.250 tis.020202021202220232024

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 15 649 €, zásoby 0 €, pohľadávky 221 249 €, finančné účty 34 218 €. 2021: dlhodobý majetok 15 649 €, zásoby 0 €, pohľadávky 204 711 €, finančné účty 2 605 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 113 376 €, finančné účty 81 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 112 924 €, finančné účty 244 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 112 924 €, finančné účty 80 €.500 tis.250 tis.020202021202220232024Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 15 649 €, zásoby 0 €, pohľadávky 221 249 €, finančné účty 34 218 €. 2021: dlhodobý majetok 15 649 €, zásoby 0 €, pohľadávky 204 711 €, finančné účty 2 605 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 113 376 €, finančné účty 81 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 112 924 €, finančné účty 244 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 112 924 €, finančné účty 80 €.500 tis.250 tis.020202021202220232024Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 15 649 €, zásoby 0 €, pohľadávky 221 249 €, finančné účty 34 218 €. 2021: dlhodobý majetok 15 649 €, zásoby 0 €, pohľadávky 204 711 €, finančné účty 2 605 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 113 376 €, finančné účty 81 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 112 924 €, finančné účty 244 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 112 924 €, finančné účty 80 €.500 tis.250 tis.020202021202220232024
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 224 703 €, dlhodobé záväzky 2 263 €, krátkodobé záväzky 44 150 €. 2021: vlastné imanie 218 067 €, dlhodobé záväzky 2 286 €, krátkodobé záväzky 2 612 €. 2022: vlastné imanie 110 607 €, dlhodobé záväzky 2 286 €, krátkodobé záväzky 564 €. 2023: vlastné imanie 109 352 €, dlhodobé záväzky 2 286 €, krátkodobé záväzky 1 530 €. 2024: vlastné imanie 108 647 €, dlhodobé záväzky 2 286 €, krátkodobé záväzky 2 071 €.500 tis.250 tis.020202021202220232024Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 224 703 €, dlhodobé záväzky 2 263 €, krátkodobé záväzky 44 150 €. 2021: vlastné imanie 218 067 €, dlhodobé záväzky 2 286 €, krátkodobé záväzky 2 612 €. 2022: vlastné imanie 110 607 €, dlhodobé záväzky 2 286 €, krátkodobé záväzky 564 €. 2023: vlastné imanie 109 352 €, dlhodobé záväzky 2 286 €, krátkodobé záväzky 1 530 €. 2024: vlastné imanie 108 647 €, dlhodobé záväzky 2 286 €, krátkodobé záväzky 2 071 €.500 tis.250 tis.020202021202220232024Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 224 703 €, dlhodobé záväzky 2 263 €, krátkodobé záväzky 44 150 €. 2021: vlastné imanie 218 067 €, dlhodobé záväzky 2 286 €, krátkodobé záväzky 2 612 €. 2022: vlastné imanie 110 607 €, dlhodobé záväzky 2 286 €, krátkodobé záväzky 564 €. 2023: vlastné imanie 109 352 €, dlhodobé záväzky 2 286 €, krátkodobé záväzky 1 530 €. 2024: vlastné imanie 108 647 €, dlhodobé záväzky 2 286 €, krátkodobé záväzky 2 071 €.500 tis.250 tis.020202021202220232024
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2020: daň z príjmu 15 526 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €.20 tis.10 tis.015,5 tis.00034020202021202220232024Daň z príjmu2020: daň z príjmu 15 526 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €.20 tis.10 tis.015,5 tis.00034020202021202220232024Daň z príjmu2020: daň z príjmu 15 526 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €.20 tis.10 tis.00340202020222024
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok
Tržby166,5 tis.3,9 tis.000
Výsledok hospodárenia54,2 tis.−8,7 tis.−16,1 tis.−1,3 tis.−705
Aktíva271,1 tis.223 tis.113,5 tis.113,2 tis.113 tis.
Vlastné imanie224,7 tis.218,1 tis.110,6 tis.109,4 tis.108,6 tis.
Daň z príjmu15,5 tis.000340
Zadlženosť17,1 %2,2 %2,5 %3,4 %3,9 %

aj 2014–2019 — v pláne Štandard

2024

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−705
Aktíva
113 tis.
Vlastné imanie
108,6 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
3,9 %

2023

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−1,3 tis.
Aktíva
113,2 tis.
Vlastné imanie
109,4 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
3,4 %

2022

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−16,1 tis.
Aktíva
113,5 tis.
Vlastné imanie
110,6 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
2,5 %

2021

Tržby
3,9 tis.
Výsledok hospodárenia
−8,7 tis.
Aktíva
223 tis.
Vlastné imanie
218,1 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
2,2 %

2020

Tržby
166,5 tis.
Výsledok hospodárenia
54,2 tis.
Aktíva
271,1 tis.
Vlastné imanie
224,7 tis.
Daň z príjmu
15,5 tis.
Zadlženosť
17,1 %

aj 2014–2019 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 06. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API