prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

C+K, spol. s r. o.

identifikačné číslo organizácie 36405302aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
30. 04. 200224 rokov 6 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
5 047 €2018

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
C+K, spol. s r. o.
identifikačné číslo organizácie
36405302
daňové identifikačné číslo
2021651093
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
57, 03823 Budiš, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
30. 04. 2002
V registri
24 rokov 6 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 13550/L
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
544998
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
- búracie, výkopové a zemné práce30. 04. 2002—
- organizovanie kultúrnych podujatí30. 04. 2002—
- kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ v rozsahu voľných živností30. 04. 2002—
- kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/ v rozsahu voľných živností30. 04. 2002—
- sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľných živností30. 04. 2002—
- reklamná činnosť30. 04. 2002—
- pomocné práce pre stavbu30. 04. 2002—
- maliarske a natieračské práce30. 04. 2002—
- prenájom motorových vozidiel30. 04. 2002—
- kopírovacie služby30. 04. 2002—
- predaj na priamu konzumáciu nealkoholických a priemyselne vyrábaných mliečnych nápojov, koktailov, piva, vína destilátov a mrazených krémov30. 04. 2002—
- predaj tepelne rýchlo upravovaných mäsových výrobkov a príloh, bezmäsitých jedál a nápojov na priamu konzumáciu30. 04. 2002—
- opracovávanie dreva a píliarske práce30. 04. 2002—
- služby súvisiace s ťažbou dreva, približovanie dreva, pilčícke práce30. 04. 2002—
- rezanie a pílenie dreva30. 04. 2002—
- organizovanie akcií v oblasti spoločenskej zábavy30. 04. 2002—
- výroba prvkov z dreva, výroba atypických drevárskych výrobkov30. 04. 2002—
- údržba a oprava motorových vozidiel30. 04. 2002—
- kompletačné a dokončovacie práce na stavbách30. 04. 2002—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2021651093: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2021651093Obdobia daňových registráciíDIČ 2021651093: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2021651093Obdobia daňových registráciíDIČ 2021651093: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2021651093
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202165109310. 09. 2026—02. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2018 zvýšila zisk o ▲19 % na 3 976 € a zvýšila tržby o ▲31 % na 5 tisíc eur.

Tržby

5 047 €

▲ 30,5 %

Výsledok hospodárenia

3 976 €

▲ 19,4 %

Aktíva

8 802 €

▲ 134,4 %

Vlastné imanie

7 251 €

▲ 121,4 %

Zadlženosť

17,6 %

Hrubá marža

98,6 %

Čistá marža

78,8 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2014: tržby 9 542 €. 2015: tržby 8 765 €. 2016: tržby 3 201 €. 2017: tržby 3 866 €. 2018: tržby 5 047 €.10 tis.5 tis.09,5 tis.8,8 tis.3,2 tis.3,9 tis.5 tis.20142015201620172018Tržby2014: tržby 9 542 €. 2015: tržby 8 765 €. 2016: tržby 3 201 €. 2017: tržby 3 866 €. 2018: tržby 5 047 €.10 tis.5 tis.09,5 tis.8,8 tis.3,2 tis.3,9 tis.5 tis.20142015201620172018Tržby2014: tržby 9 542 €. 2015: tržby 8 765 €. 2016: tržby 3 201 €. 2017: tržby 3 866 €. 2018: tržby 5 047 €.10 tis.5 tis.0201420162018

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2014: výsledok hospodárenia 4 751 €. 2015: výsledok hospodárenia −48 458 €. 2016: výsledok hospodárenia −288 €. 2017: výsledok hospodárenia 3 329 €. 2018: výsledok hospodárenia 3 976 €.5 tis.0−50 tis.+4,8 tis.−48,5 tis.−288+3,3 tis.+4 tis.20142015201620172018Výsledok hospodárenia2014: výsledok hospodárenia 4 751 €. 2015: výsledok hospodárenia −48 458 €. 2016: výsledok hospodárenia −288 €. 2017: výsledok hospodárenia 3 329 €. 2018: výsledok hospodárenia 3 976 €.5 tis.0−50 tis.+4,8 tis.−48,5 tis.−288+3,3 tis.+4 tis.20142015201620172018Výsledok hospodárenia2014: výsledok hospodárenia 4 751 €. 2015: výsledok hospodárenia −48 458 €. 2016: výsledok hospodárenia −288 €. 2017: výsledok hospodárenia 3 329 €. 2018: výsledok hospodárenia 3 976 €.5 tis.0−50 tis.−288201420162018

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2014: aktíva 157 622 €, vlastné imanie 5 076 €. 2015: aktíva 1 908 €, vlastné imanie 234 €. 2016: aktíva 1 703 €, vlastné imanie −54 €. 2017: aktíva 3 755 €, vlastné imanie 3 275 €. 2018: aktíva 8 802 €, vlastné imanie 7 251 €.200 tis.0−10020142015201620172018Aktíva a vlastné imanie2014: aktíva 157 622 €, vlastné imanie 5 076 €. 2015: aktíva 1 908 €, vlastné imanie 234 €. 2016: aktíva 1 703 €, vlastné imanie −54 €. 2017: aktíva 3 755 €, vlastné imanie 3 275 €. 2018: aktíva 8 802 €, vlastné imanie 7 251 €.200 tis.0−10020142015201620172018Aktíva a vlastné imanie2014: aktíva 157 622 €, vlastné imanie 5 076 €. 2015: aktíva 1 908 €, vlastné imanie 234 €. 2016: aktíva 1 703 €, vlastné imanie −54 €. 2017: aktíva 3 755 €, vlastné imanie 3 275 €. 2018: aktíva 8 802 €, vlastné imanie 7 251 €.200 tis.0−10020142015201620172018

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2014: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 83 943 €, finančné účty 73 679 €. 2015: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 1 908 €. 2016: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 1 703 €. 2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 3 755 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 8 802 €.200 tis.100 tis.020142015201620172018Štruktúra aktív2014: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 83 943 €, finančné účty 73 679 €. 2015: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 1 908 €. 2016: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 1 703 €. 2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 3 755 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 8 802 €.200 tis.100 tis.020142015201620172018Štruktúra aktív2014: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 83 943 €, finančné účty 73 679 €. 2015: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 1 908 €. 2016: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 1 703 €. 2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 3 755 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 8 802 €.200 tis.100 tis.020142015201620172018
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2014: vlastné imanie 5 076 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 152 546 €. 2015: vlastné imanie 234 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 674 €. 2016: vlastné imanie −54 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 757 €. 2017: vlastné imanie 3 275 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 480 €. 2018: vlastné imanie 7 251 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 551 €.200 tis.0−10020142015201620172018Štruktúra pasív2014: vlastné imanie 5 076 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 152 546 €. 2015: vlastné imanie 234 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 674 €. 2016: vlastné imanie −54 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 757 €. 2017: vlastné imanie 3 275 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 480 €. 2018: vlastné imanie 7 251 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 551 €.200 tis.0−10020142015201620172018Štruktúra pasív2014: vlastné imanie 5 076 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 152 546 €. 2015: vlastné imanie 234 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 674 €. 2016: vlastné imanie −54 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 757 €. 2017: vlastné imanie 3 275 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 480 €. 2018: vlastné imanie 7 251 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 551 €.200 tis.0−10020142015201620172018
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2014: daň z príjmu 480 €. 2015: daň z príjmu 611 €. 2016: daň z príjmu 480 €. 2017: daň z príjmu 480 €. 2018: daň z príjmu 999 €.1 tis.500048061148048099920142015201620172018Daň z príjmu2014: daň z príjmu 480 €. 2015: daň z príjmu 611 €. 2016: daň z príjmu 480 €. 2017: daň z príjmu 480 €. 2018: daň z príjmu 999 €.1 tis.500048061148048099920142015201620172018Daň z príjmu2014: daň z príjmu 480 €. 2015: daň z príjmu 611 €. 2016: daň z príjmu 480 €. 2017: daň z príjmu 480 €. 2018: daň z príjmu 999 €.1 tis.500048061148048099920142015201620172018
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2014Závierka v registri účtovných závierok2015Závierka v registri účtovných závierok2016Závierka v registri účtovných závierok2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok
Tržby9,5 tis.8,8 tis.3,2 tis.3,9 tis.5 tis.
Výsledok hospodárenia4,8 tis.−48,5 tis.−2883,3 tis.4 tis.
Aktíva157,6 tis.1,9 tis.1,7 tis.3,8 tis.8,8 tis.
Vlastné imanie5,1 tis.234−543,3 tis.7,3 tis.
Daň z príjmu480611480480999
Zadlženosť96,8 %87,7 %103,2 %12,8 %17,6 %

2018

Tržby
5 tis.
Výsledok hospodárenia
4 tis.
Aktíva
8,8 tis.
Vlastné imanie
7,3 tis.
Daň z príjmu
999
Zadlženosť
17,6 %

2017

Tržby
3,9 tis.
Výsledok hospodárenia
3,3 tis.
Aktíva
3,8 tis.
Vlastné imanie
3,3 tis.
Daň z príjmu
480
Zadlženosť
12,8 %

2016

Tržby
3,2 tis.
Výsledok hospodárenia
−288
Aktíva
1,7 tis.
Vlastné imanie
−54
Daň z príjmu
480
Zadlženosť
103,2 %

2015

Tržby
8,8 tis.
Výsledok hospodárenia
−48,5 tis.
Aktíva
1,9 tis.
Vlastné imanie
234
Daň z príjmu
611
Zadlženosť
87,7 %

2014

Tržby
9,5 tis.
Výsledok hospodárenia
4,8 tis.
Aktíva
157,6 tis.
Vlastné imanie
5,1 tis.
Daň z príjmu
480
Zadlženosť
96,8 %

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API