prezri.sk

platné k 03. 11. 2026

PRESSE & MARKETING SLOVAKIA, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 36404225aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
08. 03. 200224 rokov 7 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
3 500 €2023
Oznámenia
1010 oznámení vo Vestníku

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
PRESSE & MARKETING SLOVAKIA, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
36404225
daňové identifikačné číslo
2020122797
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Tulská 2490/35, 96001 Zvolen, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
08. 03. 2002
V registri
24 rokov 7 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 27788/S
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
434777
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
- reklamná a propagačná činnosť08. 03. 2002—
- sprostredkovanie obchodu, výroby a služieb v rozsahu voľných živností08. 03. 2002—
- kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti - veľkoobchod v rozsahu voľných živností08. 03. 2002—
- kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi - maloobchod v rozsahu voľných živností08. 03. 2002—
- prenájom motorových vozidiel, strojov a zariadení08. 03. 2002—
- podnikateľské poradenstvo08. 03. 2002—
- vedľajšia a pomocná činnosť v doprave, sprostredkovanie dopravy, odťahová služba08. 03. 2002—
- organizovanie kurzov, školení a kultúrnych podujatí08. 03. 2002—
- inzertná činnosť08. 03. 2002—
- prieskum trhu a verejnej mienky08. 03. 2002—
- faktoring a forfaiting08. 03. 2002—
- zásielkový predaj v rozsahu voľných živností08. 03. 2002—
- výroba tovaru z plastov08. 03. 2002—
- leasing finančný a operatívny08. 03. 2002—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2020122797: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020122797Obdobia daňových registráciíDIČ 2020122797: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020122797Obdobia daňových registráciíDIČ 2020122797: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020122797
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202012279710. 09. 2026—02. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2023 prehĺbila stratu na −10 742 € a znížila tržby o ▼83 % na 3,5 tisíc eur.

Tržby

3 500 €

▼ 83,3 %

Výsledok hospodárenia

−10 742 €

▼ 718,1 %

Aktíva

12 598 €

▼ 64,5 %

Vlastné imanie

8 254 €

▼ 56,6 %

Zadlženosť

34,5 %

Hrubá marža

−306,9 %

Čistá marža

−306,9 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2019: tržby 84 004 €. 2020: tržby 1 950 €. 2021: tržby 19 235 €. 2022: tržby 20 940 €. 2023: tržby 3 500 €.100 tis.50 tis.084 tis.1,9 tis.19,2 tis.20,9 tis.3,5 tis.20192020202120222023Tržby2019: tržby 84 004 €. 2020: tržby 1 950 €. 2021: tržby 19 235 €. 2022: tržby 20 940 €. 2023: tržby 3 500 €.100 tis.50 tis.084 tis.1,9 tis.19,2 tis.20,9 tis.3,5 tis.20192020202120222023Tržby2019: tržby 84 004 €. 2020: tržby 1 950 €. 2021: tržby 19 235 €. 2022: tržby 20 940 €. 2023: tržby 3 500 €.100 tis.50 tis.0201920212023

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia −8 898 €. 2020: výsledok hospodárenia −6 223 €. 2021: výsledok hospodárenia 2 170 €. 2022: výsledok hospodárenia −1 313 €. 2023: výsledok hospodárenia −10 742 €.2,5 tis.0−20 tis.−8,9 tis.−6,2 tis.+2,2 tis.−1,3 tis.−10,7 tis.20192020202120222023Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia −8 898 €. 2020: výsledok hospodárenia −6 223 €. 2021: výsledok hospodárenia 2 170 €. 2022: výsledok hospodárenia −1 313 €. 2023: výsledok hospodárenia −10 742 €.2,5 tis.0−20 tis.−8,9 tis.−6,2 tis.+2,2 tis.−1,3 tis.−10,7 tis.20192020202120222023Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia −8 898 €. 2020: výsledok hospodárenia −6 223 €. 2021: výsledok hospodárenia 2 170 €. 2022: výsledok hospodárenia −1 313 €. 2023: výsledok hospodárenia −10 742 €.2,5 tis.0−20 tis.201920212023

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 60 595 €, vlastné imanie 51 783 €. 2020: aktíva 53 338 €, vlastné imanie 45 560 €. 2021: aktíva 35 153 €, vlastné imanie 20 309 €. 2022: aktíva 35 461 €, vlastné imanie 18 997 €. 2023: aktíva 12 598 €, vlastné imanie 8 254 €.100 tis.50 tis.020192020202120222023Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 60 595 €, vlastné imanie 51 783 €. 2020: aktíva 53 338 €, vlastné imanie 45 560 €. 2021: aktíva 35 153 €, vlastné imanie 20 309 €. 2022: aktíva 35 461 €, vlastné imanie 18 997 €. 2023: aktíva 12 598 €, vlastné imanie 8 254 €.100 tis.50 tis.020192020202120222023Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 60 595 €, vlastné imanie 51 783 €. 2020: aktíva 53 338 €, vlastné imanie 45 560 €. 2021: aktíva 35 153 €, vlastné imanie 20 309 €. 2022: aktíva 35 461 €, vlastné imanie 18 997 €. 2023: aktíva 12 598 €, vlastné imanie 8 254 €.100 tis.50 tis.020192020202120222023

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 19 €, pohľadávky 33 661 €, finančné účty 26 915 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 28 €, pohľadávky 27 827 €, finančné účty 25 483 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 45 €, pohľadávky 1 124 €, finančné účty 33 984 €. 2022: dlhodobý majetok 1 981 €, zásoby 21 €, pohľadávky 1 164 €, finančné účty 32 295 €. 2023: dlhodobý majetok 4 306 €, zásoby 51 €, pohľadávky 1 246 €, finančné účty 6 995 €.100 tis.50 tis.020192020202120222023Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 19 €, pohľadávky 33 661 €, finančné účty 26 915 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 28 €, pohľadávky 27 827 €, finančné účty 25 483 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 45 €, pohľadávky 1 124 €, finančné účty 33 984 €. 2022: dlhodobý majetok 1 981 €, zásoby 21 €, pohľadávky 1 164 €, finančné účty 32 295 €. 2023: dlhodobý majetok 4 306 €, zásoby 51 €, pohľadávky 1 246 €, finančné účty 6 995 €.100 tis.50 tis.020192020202120222023Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 19 €, pohľadávky 33 661 €, finančné účty 26 915 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 28 €, pohľadávky 27 827 €, finančné účty 25 483 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 45 €, pohľadávky 1 124 €, finančné účty 33 984 €. 2022: dlhodobý majetok 1 981 €, zásoby 21 €, pohľadávky 1 164 €, finančné účty 32 295 €. 2023: dlhodobý majetok 4 306 €, zásoby 51 €, pohľadávky 1 246 €, finančné účty 6 995 €.100 tis.50 tis.020192020202120222023
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 51 783 €, dlhodobé záväzky 334 €, krátkodobé záväzky 8 478 €. 2020: vlastné imanie 45 560 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 7 778 €. 2021: vlastné imanie 20 309 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 14 844 €. 2022: vlastné imanie 18 997 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 16 464 €. 2023: vlastné imanie 8 254 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 4 344 €.100 tis.50 tis.020192020202120222023Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 51 783 €, dlhodobé záväzky 334 €, krátkodobé záväzky 8 478 €. 2020: vlastné imanie 45 560 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 7 778 €. 2021: vlastné imanie 20 309 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 14 844 €. 2022: vlastné imanie 18 997 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 16 464 €. 2023: vlastné imanie 8 254 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 4 344 €.100 tis.50 tis.020192020202120222023Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 51 783 €, dlhodobé záväzky 334 €, krátkodobé záväzky 8 478 €. 2020: vlastné imanie 45 560 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 7 778 €. 2021: vlastné imanie 20 309 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 14 844 €. 2022: vlastné imanie 18 997 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 16 464 €. 2023: vlastné imanie 8 254 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 4 344 €.100 tis.50 tis.020192020202120222023
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 270 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €.5002500002700020192020202120222023Daň z príjmu2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 270 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €.5002500002700020192020202120222023Daň z príjmu2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 270 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €.5002500002700020192020202120222023
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok
Tržby84 tis.1,9 tis.19,2 tis.20,9 tis.3,5 tis.
Výsledok hospodárenia−8,9 tis.−6,2 tis.2,2 tis.−1,3 tis.−10,7 tis.
Aktíva60,6 tis.53,3 tis.35,2 tis.35,5 tis.12,6 tis.
Vlastné imanie51,8 tis.45,6 tis.20,3 tis.19 tis.8,3 tis.
Daň z príjmu0027000
Zadlženosť14,5 %14,6 %42,2 %46,4 %34,5 %

aj 2014–2018 — v pláne Štandard

2023

Tržby
3,5 tis.
Výsledok hospodárenia
−10,7 tis.
Aktíva
12,6 tis.
Vlastné imanie
8,3 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
34,5 %

2022

Tržby
20,9 tis.
Výsledok hospodárenia
−1,3 tis.
Aktíva
35,5 tis.
Vlastné imanie
19 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
46,4 %

2021

Tržby
19,2 tis.
Výsledok hospodárenia
2,2 tis.
Aktíva
35,2 tis.
Vlastné imanie
20,3 tis.
Daň z príjmu
270
Zadlženosť
42,2 %

2020

Tržby
1,9 tis.
Výsledok hospodárenia
−6,2 tis.
Aktíva
53,3 tis.
Vlastné imanie
45,6 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
14,6 %

2019

Tržby
84 tis.
Výsledok hospodárenia
−8,9 tis.
Aktíva
60,6 tis.
Vlastné imanie
51,8 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
14,5 %

aj 2014–2018 — v pláne Štandard

05

Obchodný vestník

10 oznámení

  1. 18. 12. 2015

    Iné zverejnenie reštrukturalizácia

    Obchodný vestníkzdroj

  2. 14. 12. 2015

    Uznesenie reštrukturalizácia

    Obchodný vestníkzdroj

  3. 10. 11. 2015

    Oznam o zvolaní schôdze veriteľov reštrukturalizácia

    Obchodný vestníkzdroj

  4. 16. 10. 2015

    Oznam o zvolaní schôdze veriteľov reštrukturalizácia

    Obchodný vestníkzdroj

  5. 16. 10. 2015

    Zápisnica zo zasadnutia veriteľského výboru reštrukturalizácia

    Obchodný vestníkzdroj

  6. 09. 07. 2015

    Zápisnica zo zasadnutia veriteľského výboru reštrukturalizácia

    Obchodný vestníkzdroj

  7. 15. 05. 2015

    Oznam o zvolaní schôdze veriteľov reštrukturalizácia

    Obchodný vestníkzdroj

  8. 14. 05. 2015

    Iné zverejnenie reštrukturalizácia

    Obchodný vestníkzdroj

  9. 27. 04. 2015

    Uznesenie reštrukturalizácia

    Obchodný vestníkzdroj

  10. 23. 03. 2015

    Uznesenie reštrukturalizácia

    Obchodný vestníkzdroj

Oznámenia sú prevzaté z Obchodného vestníka bez úpravy. Stav konania z nich nevyplýva — overte ho v zdroji.

povinná doložkaTexty zverejnené v Obchodnom vestníku majú informatívny charakter a nie sú právne záväzné. Autoritatívnym zdrojom je Obchodný vestník na justice.gov.sk.

06

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

07

Prepojenia

08

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

09

Zdroje a platnosť dát

platné k 03. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk
Obchodný vestníkObchodný vestníkPodmienky Obchodného vestníka povinná doložkajustice.gov.sk/ov

Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná doložkaTexty zverejnené v Obchodnom vestníku majú informatívny charakter a nie sú právne záväzné. Autoritatívnym zdrojom je Obchodný vestník na justice.gov.sk.

Tento profil cez API