Súhrn
- Vznik
- 10. 05. 200125 rokov 5 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 30. 09. 2026
- Tržby
- 507 100 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- M-INTERIOR, s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 36398772
- daňové identifikačné číslo
- 2020131982
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2020131982
- Sídlo
- Valčianska dolina 1060, 03835 Valča, Slovenská republika
- Územie
- Valčaokres MartinŽilinský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 10. 05. 2001
- V registri
- 25 rokov 5 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 12904/L - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 599658
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| - kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom, | 10. 05. 2001 | — |
| - kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/, | 10. 05. 2001 | — |
| - sprostredkovateľská činnosť, | 10. 05. 2001 | — |
| - výskum trhu a verejnej mienky, | 10. 05. 2001 | — |
| - skladovanie, | 10. 05. 2001 | — |
| - činnosti v oblasti nehnuteľností, | 10. 05. 2001 | — |
| - činnosti v oblasti nehnuteľností na základe honoráru alebo kontraktu, | 10. 05. 2001 | — |
| - podnikateľské poradenstvo, | 10. 05. 2001 | — |
| - sekretárske práce, | 10. 05. 2001 | — |
| - turistické nocľahárne a chaty po triedu ***, | 10. 05. 2001 | — |
| - iné ubytovacie možnosti, | 10. 05. 2001 | — |
| - reklamné činnosti, | 10. 05. 2001 | — |
| - iná rekreačná činnosť, | 10. 05. 2001 | — |
| - iná zábavná činnosť, | 10. 05. 2001 | — |
| - predaj na priamu konzumáciu jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok, | 10. 05. 2001 | — |
| - prenájom motorových vozidiel | 26. 06. 2003 | — |
| - faktoring a forfaiting | 26. 06. 2003 | — |
| - zásielkový predaj | 26. 06. 2003 | — |
| - prenájom hnuteľností strojov a zariadení | 26. 06. 2003 | — |
| - upratovacie práce | 26. 06. 2003 | — |
| - kancelárske a sekretárske práce (vrátane kopírovacích a rozmnožovacích služieb) | 26. 06. 2003 | — |
| - finančný a operatívny leasing | 26. 06. 2003 | — |
| - sprostredkovanie dopravy | 26. 06. 2003 | — |
| - predaj dvojstopových motorových vozidiel | 26. 06. 2003 | — |
| - ubytovacie služby v ubytovacích zariadeniach s prevádzkovaním pohostinských činností v týchto zariadeniach | 25. 11. 2003 | — |
| - prenájom športových potrieb, strojov a zariadení | 20. 03. 2004 | — |
| organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí | 23. 11. 2022 | — |
| uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 23. 11. 2022 | — |
| prípravné práce k realizácii stavby | 23. 11. 2022 | — |
| dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 23. 11. 2022 | — |
| inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení | 23. 11. 2022 | — |
| - Poľnohospodárstvo a lesníctvo včítane predaja nespracovaných poľnohospodárskych a lesných výrobkov za účelom spracovania alebo ďalšieho predaja | 04. 01. 2024 | — |
- Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
- už nie je partnerom · bol zapísaný od 22. 07. 2023 do 05. 02. 2026 · na vlastnú žiadosť
- Oprávnená osoba
- Q.B.F. VYRVA, s.r.o. · od 22. 07. 2023
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2020131982 | 11. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 02. 09. 2003 |
| daňové identifikačné číslo | 2020131982 | 10. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 30. 09. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 znížila zisk o ▼2 % na 46 915 € a znížila tržby o ▼11 % na 507,1 tisíc eur.
Tržby
507 100 €
▼ 11,0 %Výsledok hospodárenia
46 915 €
▼ 2,4 %Aktíva
3 510 077 €
▲ 4,4 %Vlastné imanie
331 937 €
▲ 16,5 %Zadlženosť
90,5 %
Hrubá marža
11,5 %
Čistá marža
9,3 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 146,8 tis. | 524,5 tis. | 537,1 tis. | 569,9 tis. | 507,1 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −330,1 tis. | 955 | 3,4 tis. | 48,1 tis. | 46,9 tis. |
| Aktíva | 2,97 mil. | 3,21 mil. | 3,25 mil. | 3,36 mil. | 3,51 mil. |
| Vlastné imanie | 232,6 tis. | 233,6 tis. | 236,9 tis. | 285 tis. | 331,9 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 0 | 0 | 22,8 tis. | 11,5 tis. |
| Zadlženosť | 92,5 % | 92,7 % | 92,7 % | 91,5 % | 90,5 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 507,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 46,9 tis.
- Aktíva
- 3,51 mil.
- Vlastné imanie
- 331,9 tis.
- Daň z príjmu
- 11,5 tis.
- Zadlženosť
- 90,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 569,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 48,1 tis.
- Aktíva
- 3,36 mil.
- Vlastné imanie
- 285 tis.
- Daň z príjmu
- 22,8 tis.
- Zadlženosť
- 91,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 537,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 3,4 tis.
- Aktíva
- 3,25 mil.
- Vlastné imanie
- 236,9 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 92,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 524,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 955
- Aktíva
- 3,21 mil.
- Vlastné imanie
- 233,6 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 92,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 146,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −330,1 tis.
- Aktíva
- 2,97 mil.
- Vlastné imanie
- 232,6 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 92,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 03. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.