prezri.sk

platné k 05. 11. 2026

Stavomat a spol., s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 36395749aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
13. 12. 200025 rokov 10 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
783 629 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Stavomat a spol., s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
36395749
daňové identifikačné číslo
2021548815
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2021548815
Sídlo
65, 01305 Belá, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
13. 12. 2000
V registri
25 rokov 10 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 12600/L
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
4444111
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
- veľkoobchodná a maloobchodná činnosť v rozsahu voľných živností,13. 12. 2000—
- sprostredkovanie obchodu a služieb,13. 12. 2000—
- uskutočňovanie pozemných stavieb a ich zmien, stavebných úprav a udržiavacích prác15. 03. 2001—
- reklamná a propagačná činnosť15. 03. 2001—
- podnikateľské poradenstvo v predmete podnikania15. 03. 2001—
- výkon činnosti stavbyvedúceho - pozemné stavby a vodohospodárske stavby15. 03. 2001—
- výroba stavebno - stolárska a tesárska - Stolárstvo15. 03. 2001—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2021548815: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2021548815: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2021548815IČ DPH SK2021548815Obdobia daňových registráciíDIČ 2021548815: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2021548815: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2021548815IČ DPH SK2021548815Obdobia daňových registráciíDIČ 2021548815: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2021548815: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2021548815IČ DPH SK2021548815
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202154881511. 09. 2026—04. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 02. 11. 2006
daňové identifikačné číslo202154881510. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený04. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 04. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 zvýšila zisk o ▲614 % na 14 355 € a zvýšila tržby o ▲54 % na 783,6 tisíc eur.

Tržby

783 629 €

▲ 53,5 %

Výsledok hospodárenia

14 355 €

▲ 613,8 %

Aktíva

1 000 526 €

▲ 17,4 %

Vlastné imanie

364 459 €

▲ 4,1 %

Zadlženosť

63,6 %

Hrubá marža

1,8 %

Čistá marža

1,8 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 514 865 €. 2022: tržby 792 276 €. 2023: tržby 634 887 €. 2024: tržby 510 403 €. 2025: tržby 783 629 €.1 mil.500 tis.0514,9 tis.792,3 tis.634,9 tis.510,4 tis.783,6 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 514 865 €. 2022: tržby 792 276 €. 2023: tržby 634 887 €. 2024: tržby 510 403 €. 2025: tržby 783 629 €.1 mil.500 tis.0514,9 tis.792,3 tis.634,9 tis.510,4 tis.783,6 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 514 865 €. 2022: tržby 792 276 €. 2023: tržby 634 887 €. 2024: tržby 510 403 €. 2025: tržby 783 629 €.1 mil.500 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 17 973 €. 2022: výsledok hospodárenia 55 594 €. 2023: výsledok hospodárenia 16 419 €. 2024: výsledok hospodárenia 2 011 €. 2025: výsledok hospodárenia 14 355 €.100 tis.50 tis.0+18 tis.+55,6 tis.+16,4 tis.+2 tis.+14,4 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 17 973 €. 2022: výsledok hospodárenia 55 594 €. 2023: výsledok hospodárenia 16 419 €. 2024: výsledok hospodárenia 2 011 €. 2025: výsledok hospodárenia 14 355 €.100 tis.50 tis.0+18 tis.+55,6 tis.+16,4 tis.+2 tis.+14,4 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 17 973 €. 2022: výsledok hospodárenia 55 594 €. 2023: výsledok hospodárenia 16 419 €. 2024: výsledok hospodárenia 2 011 €. 2025: výsledok hospodárenia 14 355 €.100 tis.50 tis.0202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 643 700 €, vlastné imanie 284 342 €. 2022: aktíva 767 568 €, vlastné imanie 339 936 €. 2023: aktíva 788 251 €, vlastné imanie 348 093 €. 2024: aktíva 852 500 €, vlastné imanie 350 104 €. 2025: aktíva 1 000 526 €, vlastné imanie 364 459 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 643 700 €, vlastné imanie 284 342 €. 2022: aktíva 767 568 €, vlastné imanie 339 936 €. 2023: aktíva 788 251 €, vlastné imanie 348 093 €. 2024: aktíva 852 500 €, vlastné imanie 350 104 €. 2025: aktíva 1 000 526 €, vlastné imanie 364 459 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 643 700 €, vlastné imanie 284 342 €. 2022: aktíva 767 568 €, vlastné imanie 339 936 €. 2023: aktíva 788 251 €, vlastné imanie 348 093 €. 2024: aktíva 852 500 €, vlastné imanie 350 104 €. 2025: aktíva 1 000 526 €, vlastné imanie 364 459 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 199 296 €, zásoby 7 814 €, pohľadávky 283 678 €, finančné účty 152 912 €. 2022: dlhodobý majetok 215 002 €, zásoby 11 000 €, pohľadávky 414 815 €, finančné účty 126 751 €. 2023: dlhodobý majetok 257 239 €, zásoby 11 000 €, pohľadávky 448 663 €, finančné účty 71 349 €. 2024: dlhodobý majetok 237 972 €, zásoby 11 000 €, pohľadávky 554 438 €, finančné účty 49 090 €. 2025: dlhodobý majetok 320 750 €, zásoby 11 000 €, pohľadávky 645 343 €, finančné účty 23 433 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 199 296 €, zásoby 7 814 €, pohľadávky 283 678 €, finančné účty 152 912 €. 2022: dlhodobý majetok 215 002 €, zásoby 11 000 €, pohľadávky 414 815 €, finančné účty 126 751 €. 2023: dlhodobý majetok 257 239 €, zásoby 11 000 €, pohľadávky 448 663 €, finančné účty 71 349 €. 2024: dlhodobý majetok 237 972 €, zásoby 11 000 €, pohľadávky 554 438 €, finančné účty 49 090 €. 2025: dlhodobý majetok 320 750 €, zásoby 11 000 €, pohľadávky 645 343 €, finančné účty 23 433 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 199 296 €, zásoby 7 814 €, pohľadávky 283 678 €, finančné účty 152 912 €. 2022: dlhodobý majetok 215 002 €, zásoby 11 000 €, pohľadávky 414 815 €, finančné účty 126 751 €. 2023: dlhodobý majetok 257 239 €, zásoby 11 000 €, pohľadávky 448 663 €, finančné účty 71 349 €. 2024: dlhodobý majetok 237 972 €, zásoby 11 000 €, pohľadávky 554 438 €, finančné účty 49 090 €. 2025: dlhodobý majetok 320 750 €, zásoby 11 000 €, pohľadávky 645 343 €, finančné účty 23 433 €.2 mil.1 mil.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 284 342 €, dlhodobé záväzky 913 €, krátkodobé záväzky 358 445 €. 2022: vlastné imanie 339 936 €, dlhodobé záväzky −5 421 €, krátkodobé záväzky 433 053 €. 2023: vlastné imanie 348 093 €, dlhodobé záväzky −6 512 €, krátkodobé záväzky 446 670 €. 2024: vlastné imanie 350 104 €, dlhodobé záväzky −6 512 €, krátkodobé záväzky 508 908 €. 2025: vlastné imanie 364 459 €, dlhodobé záväzky 70 468 €, krátkodobé záväzky 565 599 €.2 mil.0−10 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 284 342 €, dlhodobé záväzky 913 €, krátkodobé záväzky 358 445 €. 2022: vlastné imanie 339 936 €, dlhodobé záväzky −5 421 €, krátkodobé záväzky 433 053 €. 2023: vlastné imanie 348 093 €, dlhodobé záväzky −6 512 €, krátkodobé záväzky 446 670 €. 2024: vlastné imanie 350 104 €, dlhodobé záväzky −6 512 €, krátkodobé záväzky 508 908 €. 2025: vlastné imanie 364 459 €, dlhodobé záväzky 70 468 €, krátkodobé záväzky 565 599 €.2 mil.0−10 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 284 342 €, dlhodobé záväzky 913 €, krátkodobé záväzky 358 445 €. 2022: vlastné imanie 339 936 €, dlhodobé záväzky −5 421 €, krátkodobé záväzky 433 053 €. 2023: vlastné imanie 348 093 €, dlhodobé záväzky −6 512 €, krátkodobé záväzky 446 670 €. 2024: vlastné imanie 350 104 €, dlhodobé záväzky −6 512 €, krátkodobé záväzky 508 908 €. 2025: vlastné imanie 364 459 €, dlhodobé záväzky 70 468 €, krátkodobé záväzky 565 599 €.2 mil.0−10 tis.20212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 4 975 €. 2024: daň z príjmu 3 840 €. 2025: daň z príjmu 0 €.5 tis.2,5 tis.0005 tis.3,8 tis.020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 4 975 €. 2024: daň z príjmu 3 840 €. 2025: daň z príjmu 0 €.5 tis.2,5 tis.0005 tis.3,8 tis.020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 4 975 €. 2024: daň z príjmu 3 840 €. 2025: daň z príjmu 0 €.5 tis.2,5 tis.000202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby514,9 tis.792,3 tis.634,9 tis.510,4 tis.783,6 tis.
Výsledok hospodárenia18 tis.55,6 tis.16,4 tis.2 tis.14,4 tis.
Aktíva643,7 tis.767,6 tis.788,3 tis.852,5 tis.1 mil.
Vlastné imanie284,3 tis.339,9 tis.348,1 tis.350,1 tis.364,5 tis.
Daň z príjmu005 tis.3,8 tis.0
Zadlženosť55,8 %55,7 %55,8 %58,9 %63,6 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
783,6 tis.
Výsledok hospodárenia
14,4 tis.
Aktíva
1 mil.
Vlastné imanie
364,5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
63,6 %

2024

Tržby
510,4 tis.
Výsledok hospodárenia
2 tis.
Aktíva
852,5 tis.
Vlastné imanie
350,1 tis.
Daň z príjmu
3,8 tis.
Zadlženosť
58,9 %

2023

Tržby
634,9 tis.
Výsledok hospodárenia
16,4 tis.
Aktíva
788,3 tis.
Vlastné imanie
348,1 tis.
Daň z príjmu
5 tis.
Zadlženosť
55,8 %

2022

Tržby
792,3 tis.
Výsledok hospodárenia
55,6 tis.
Aktíva
767,6 tis.
Vlastné imanie
339,9 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
55,7 %

2021

Tržby
514,9 tis.
Výsledok hospodárenia
18 tis.
Aktíva
643,7 tis.
Vlastné imanie
284,3 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
55,8 %

aj 2014–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 05. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 04. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API