prezri.sk

platné k 06. 11. 2026

ESI, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 36394564aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
16. 10. 200026 rokov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno3 zdroje · od 11. 09. 2026
Tržby
38 361 €01/2022 — 08/2022
Oznámenia
2020 oznámení vo Vestníku

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
ESI, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
36394564
daňové identifikačné číslo
2021498864
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
381, 027 41 Oravský Podzámok, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
16. 10. 2000
V registri
26 rokov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 12477/L
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
523537
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
- prenájom hnuteľného majetku16. 10. 2000—
- kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom žinosti (veľkoobchod)16. 10. 2000—
- kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľnej živnosti (maloobchod)16. 10. 2000—
- prenájom nehnuteľností /v rámci základných služieb/12. 12. 2000—
podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom10. 07. 2010—
prípravné práce k realizácii stavby10. 07. 2010—
dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov10. 07. 2010—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2021498864: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2021498864Obdobia daňových registráciíDIČ 2021498864: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2021498864Obdobia daňových registráciíDIČ 2021498864: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2021498864
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202149886410. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Všeobecná zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026.Pohľadávky štátuVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňadnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026.Pohľadávky štátuVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňadnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026.Pohľadávky štátuVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňadnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený05. 11. 2026
Všeobecná zdravotná poisťovňaod 13. 09. 2026 otvorený31. 10. 2026
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 05. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 01/2022 — 08/2022 sa zo straty dostalo na zisk 3 197 € a znížila tržby o ▼39 % na 38,4 tisíc eur.

Tržby

38 361 €

▼ 39,0 %

Výsledok hospodárenia

3 197 €

▲ 102,5 %

Aktíva

1 369 417 €

▼ 9,6 %

Vlastné imanie

−133 756 €

▲ 2,3 %

Zadlženosť

109,6 %

Hrubá marža

183,8 %

Čistá marža

8,3 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2018: tržby 196 000 €. 2019: tržby 200 000 €. 2020: tržby 214 430 €. 2021: tržby 62 850 €. 01/2022 — 08/2022: tržby 38 361 €.250 tis.125 tis.0196 tis.200 tis.214,4 tis.62,9 tis.38,4 tis.201820192020202101/2022 — 08/2022Tržby2018: tržby 196 000 €. 2019: tržby 200 000 €. 2020: tržby 214 430 €. 2021: tržby 62 850 €. 01/2022 — 08/2022: tržby 38 361 €.250 tis.125 tis.0196 tis.214,4 tis.38,4 tis.2018202001/2022 — 08/2022Tržby2018: tržby 196 000 €. 2019: tržby 200 000 €. 2020: tržby 214 430 €. 2021: tržby 62 850 €. 01/2022 — 08/2022: tržby 38 361 €.250 tis.125 tis.0201901/2022 — 08/2022

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia 1 095 €. 2019: výsledok hospodárenia −14 881 €. 2020: výsledok hospodárenia −24 700 €. 2021: výsledok hospodárenia −128 951 €. 01/2022 — 08/2022: výsledok hospodárenia 3 197 €.5 tis.0−200 tis.+1,1 tis.−14,9 tis.−24,7 tis.−129 tis.+3,2 tis.201820192020202101/2022 — 08/2022Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia 1 095 €. 2019: výsledok hospodárenia −14 881 €. 2020: výsledok hospodárenia −24 700 €. 2021: výsledok hospodárenia −128 951 €. 01/2022 — 08/2022: výsledok hospodárenia 3 197 €.5 tis.0−200 tis.+1,1 tis.−24,7 tis.+3,2 tis.2018202001/2022 — 08/2022Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia 1 095 €. 2019: výsledok hospodárenia −14 881 €. 2020: výsledok hospodárenia −24 700 €. 2021: výsledok hospodárenia −128 951 €. 01/2022 — 08/2022: výsledok hospodárenia 3 197 €.5 tis.0−200 tis.201801/2022 — 08/2022

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 1 638 601 €, vlastné imanie 31 579 €. 2019: aktíva 1 592 743 €, vlastné imanie 16 698 €. 2020: aktíva 1 558 411 €, vlastné imanie −8 002 €. 2021: aktíva 1 514 851 €, vlastné imanie −136 953 €. 01/2022 — 08/2022: aktíva 1 369 417 €, vlastné imanie −133 756 €.2 mil.0−200 tis.201820192020202101/2022 — 08/2022Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 1 638 601 €, vlastné imanie 31 579 €. 2019: aktíva 1 592 743 €, vlastné imanie 16 698 €. 2020: aktíva 1 558 411 €, vlastné imanie −8 002 €. 2021: aktíva 1 514 851 €, vlastné imanie −136 953 €. 01/2022 — 08/2022: aktíva 1 369 417 €, vlastné imanie −133 756 €.2 mil.0−200 tis.2018202001/2022 — 08/2022Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 1 638 601 €, vlastné imanie 31 579 €. 2019: aktíva 1 592 743 €, vlastné imanie 16 698 €. 2020: aktíva 1 558 411 €, vlastné imanie −8 002 €. 2021: aktíva 1 514 851 €, vlastné imanie −136 953 €. 01/2022 — 08/2022: aktíva 1 369 417 €, vlastné imanie −133 756 €.2 mil.0−200 tis.201801/2022 — 08/2022

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 826 292 €, zásoby 0 €, pohľadávky 31 330 €, finančné účty 780 627 €. 2019: dlhodobý majetok 789 232 €, zásoby 0 €, pohľadávky 33 482 €, finančné účty 770 029 €. 2020: dlhodobý majetok 720 931 €, zásoby 0 €, pohľadávky 41 506 €, finančné účty 795 974 €. 2021: dlhodobý majetok 668 251 €, zásoby 0 €, pohľadávky 69 424 €, finančné účty 777 176 €. 01/2022 — 08/2022: dlhodobý majetok 557 647 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 534 €, finančné účty 806 236 €.2 mil.1 mil.0201820192020202101/2022 — 08/2022Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 826 292 €, zásoby 0 €, pohľadávky 31 330 €, finančné účty 780 627 €. 2019: dlhodobý majetok 789 232 €, zásoby 0 €, pohľadávky 33 482 €, finančné účty 770 029 €. 2020: dlhodobý majetok 720 931 €, zásoby 0 €, pohľadávky 41 506 €, finančné účty 795 974 €. 2021: dlhodobý majetok 668 251 €, zásoby 0 €, pohľadávky 69 424 €, finančné účty 777 176 €. 01/2022 — 08/2022: dlhodobý majetok 557 647 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 534 €, finančné účty 806 236 €.2 mil.1 mil.02018202001/2022 — 08/2022Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 826 292 €, zásoby 0 €, pohľadávky 31 330 €, finančné účty 780 627 €. 2019: dlhodobý majetok 789 232 €, zásoby 0 €, pohľadávky 33 482 €, finančné účty 770 029 €. 2020: dlhodobý majetok 720 931 €, zásoby 0 €, pohľadávky 41 506 €, finančné účty 795 974 €. 2021: dlhodobý majetok 668 251 €, zásoby 0 €, pohľadávky 69 424 €, finančné účty 777 176 €. 01/2022 — 08/2022: dlhodobý majetok 557 647 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 534 €, finančné účty 806 236 €.2 mil.1 mil.0201901/2022 — 08/2022
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 31 579 €, dlhodobé záväzky 1 338 424 €, krátkodobé záväzky 267 908 €. 2019: vlastné imanie 16 698 €, dlhodobé záväzky 1 291 083 €, krátkodobé záväzky 284 962 €. 2020: vlastné imanie −8 002 €, dlhodobé záväzky 1 243 705 €, krátkodobé záväzky 322 708 €. 2021: vlastné imanie −136 953 €, dlhodobé záväzky 1 198 344 €, krátkodobé záväzky 453 460 €. 01/2022 — 08/2022: vlastné imanie −133 756 €, dlhodobé záväzky 1 196 637 €, krátkodobé záväzky 304 604 €.2 mil.0−200 tis.201820192020202101/2022 — 08/2022Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 31 579 €, dlhodobé záväzky 1 338 424 €, krátkodobé záväzky 267 908 €. 2019: vlastné imanie 16 698 €, dlhodobé záväzky 1 291 083 €, krátkodobé záväzky 284 962 €. 2020: vlastné imanie −8 002 €, dlhodobé záväzky 1 243 705 €, krátkodobé záväzky 322 708 €. 2021: vlastné imanie −136 953 €, dlhodobé záväzky 1 198 344 €, krátkodobé záväzky 453 460 €. 01/2022 — 08/2022: vlastné imanie −133 756 €, dlhodobé záväzky 1 196 637 €, krátkodobé záväzky 304 604 €.2 mil.0−200 tis.2018202001/2022 — 08/2022Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 31 579 €, dlhodobé záväzky 1 338 424 €, krátkodobé záväzky 267 908 €. 2019: vlastné imanie 16 698 €, dlhodobé záväzky 1 291 083 €, krátkodobé záväzky 284 962 €. 2020: vlastné imanie −8 002 €, dlhodobé záväzky 1 243 705 €, krátkodobé záväzky 322 708 €. 2021: vlastné imanie −136 953 €, dlhodobé záväzky 1 198 344 €, krátkodobé záväzky 453 460 €. 01/2022 — 08/2022: vlastné imanie −133 756 €, dlhodobé záväzky 1 196 637 €, krátkodobé záväzky 304 604 €.2 mil.0−200 tis.201801/2022 — 08/2022
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2018: daň z príjmu 1 457 €. 2019: daň z príjmu −2 214 €. 2020: daň z príjmu −1 350 €. 2021: daň z príjmu −32 498 €. 01/2022 — 08/2022: daň z príjmu 67 329 €.100 tis.0−50 tis.1,5 tis.−2,2 tis.−1,4 tis.−32,5 tis.67,3 tis.201820192020202101/2022 — 08/2022Daň z príjmu2018: daň z príjmu 1 457 €. 2019: daň z príjmu −2 214 €. 2020: daň z príjmu −1 350 €. 2021: daň z príjmu −32 498 €. 01/2022 — 08/2022: daň z príjmu 67 329 €.100 tis.0−50 tis.1,5 tis.−1,4 tis.67,3 tis.2018202001/2022 — 08/2022Daň z príjmu2018: daň z príjmu 1 457 €. 2019: daň z príjmu −2 214 €. 2020: daň z príjmu −1 350 €. 2021: daň z príjmu −32 498 €. 01/2022 — 08/2022: daň z príjmu 67 329 €.100 tis.0−50 tis.201901/2022 — 08/2022
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok01/2022 — 08/2022Závierka v registri účtovných závierok
Tržby196 tis.200 tis.214,4 tis.62,9 tis.38,4 tis.
Výsledok hospodárenia1,1 tis.−14,9 tis.−24,7 tis.−129 tis.3,2 tis.
Aktíva1,64 mil.1,59 mil.1,56 mil.1,51 mil.1,37 mil.
Vlastné imanie31,6 tis.16,7 tis.−8 tis.−137 tis.−133,8 tis.
Daň z príjmu1,5 tis.−2,2 tis.−1,4 tis.−32,5 tis.67,3 tis.
Zadlženosť98,0 %99,0 %100,5 %109,0 %109,6 %

aj 2014–2017 — v pláne Štandard

01/2022 — 08/2022

Tržby
38,4 tis.
Výsledok hospodárenia
3,2 tis.
Aktíva
1,37 mil.
Vlastné imanie
−133,8 tis.
Daň z príjmu
67,3 tis.
Zadlženosť
109,6 %

2021

Tržby
62,9 tis.
Výsledok hospodárenia
−129 tis.
Aktíva
1,51 mil.
Vlastné imanie
−137 tis.
Daň z príjmu
−32,5 tis.
Zadlženosť
109,0 %

2020

Tržby
214,4 tis.
Výsledok hospodárenia
−24,7 tis.
Aktíva
1,56 mil.
Vlastné imanie
−8 tis.
Daň z príjmu
−1,4 tis.
Zadlženosť
100,5 %

2019

Tržby
200 tis.
Výsledok hospodárenia
−14,9 tis.
Aktíva
1,59 mil.
Vlastné imanie
16,7 tis.
Daň z príjmu
−2,2 tis.
Zadlženosť
99,0 %

2018

Tržby
196 tis.
Výsledok hospodárenia
1,1 tis.
Aktíva
1,64 mil.
Vlastné imanie
31,6 tis.
Daň z príjmu
1,5 tis.
Zadlženosť
98,0 %

aj 2014–2017 — v pláne Štandard

05

Obchodný vestník

20 oznámení

  1. 07. 10. 2026

    Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  2. 21. 08. 2026

    Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  3. 13. 07. 2026

    Uznesenie o postupe správcu pri spenažovaní majetku konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  4. 05. 08. 2025

    Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  5. 18. 07. 2025

    Uznesenie konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  6. 25. 02. 2025

    Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  7. 21. 02. 2025

    Uznesenie konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  8. 06. 12. 2024

    Uznesenie konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  9. 06. 12. 2024

    Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  10. 18. 10. 2024

    Uznesenie konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  11. 18. 10. 2024

    Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  12. 21. 06. 2024

    Uznesenie konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  13. 20. 06. 2024

    Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  14. 30. 04. 2024

    Uznesenie konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  15. 30. 04. 2024

    Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  16. 12. 03. 2024

    Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  17. 11. 03. 2024

    Uznesenie konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  18. 29. 01. 2024

    Uznesenie konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  19. 29. 01. 2024

    Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  20. 12. 12. 2023

    Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

Oznámenia sú prevzaté z Obchodného vestníka bez úpravy. Stav konania z nich nevyplýva — overte ho v zdroji.

povinná doložkaTexty zverejnené v Obchodnom vestníku majú informatívny charakter a nie sú právne záväzné. Autoritatívnym zdrojom je Obchodný vestník na justice.gov.sk.

06

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

07

Prepojenia

08

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

09

Zdroje a platnosť dát

platné k 06. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Všeobecná zdravotná poisťovňaDlhyEkosystém Slovensko.Digital povinná atribúciaekosystem.slovensko.digital
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk
Obchodný vestníkObchodný vestníkPodmienky Obchodného vestníka povinná doložkajustice.gov.sk/ov

Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 05. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

povinná doložkaTexty zverejnené v Obchodnom vestníku majú informatívny charakter a nie sú právne záväzné. Autoritatívnym zdrojom je Obchodný vestník na justice.gov.sk.

Tento profil cez API