prezri.sk

platné k 05. 11. 2026

K. M. K., s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 36393550aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
22. 08. 200026 rokov 2 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
54 482 €2020

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
K. M. K., s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
36393550
daňové identifikačné číslo
2020098872
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2020098872
Sídlo
Na Močiar 346, 013 01 Teplička nad Váhom, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
22. 08. 2000
V registri
26 rokov 2 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 12375/L
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
577448
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
- pneuservis22. 08. 2000—
- sprostredkovanie obchodu, služieb a výroby22. 08. 2000—
- maloobchodná a veľkoobchodná činnosť v rozsahu voľných živností22. 08. 2000—
- podnikateľské poradenstvo v predmete podnikania22. 08. 2000—
- prevádzkovanie cukrární26. 09. 2002—
- organizovanie kurzov, školení, prednášok26. 09. 2002—
- predaj tepelne rýchlo upravovaných mäsových výrobkov, bezmäsitých jedál a nápojov na priamu konzumáciu26. 09. 2002—
- upratovacie práce26. 09. 2002—
- prevádzkovanie športových zariadení26. 09. 2002—
- sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľných živností26. 09. 2002—
- obchodná činnosť v rozsahu voľných živností26. 09. 2002—
- ubytovacie služby v ubytovacích zariadeniach s prevádzkovaním pohostinských činností v týchto zariadeniach26. 09. 2002—
- poriadanie tanečných zábav a diskoték26. 09. 2002—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2020098872: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2020098872: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020098872IČ DPH SK2020098872Obdobia daňových registráciíDIČ 2020098872: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2020098872: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020098872IČ DPH SK2020098872Obdobia daňových registráciíDIČ 2020098872: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2020098872: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020098872IČ DPH SK2020098872
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202009887211. 09. 2026—04. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 06. 11. 2000
daňové identifikačné číslo202009887210. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2020 zvýšila zisk o ▲568 % na 2 559 € a zvýšila tržby o ▲29 % na 54,5 tisíc eur.

Tržby

54 482 €

▲ 28,5 %

Výsledok hospodárenia

2 559 €

▲ 568,1 %

Aktíva

11 937 €

▼ 65,8 %

Vlastné imanie

10 738 €

▲ 25,4 %

Zadlženosť

10,0 %

Hrubá marža

5,8 %

Čistá marža

4,7 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2016: tržby 160 637 €. 2017: tržby 75 660 €. 2018: tržby 194 511 €. 2019: tržby 42 397 €. 2020: tržby 54 482 €.200 tis.100 tis.0160,6 tis.75,7 tis.194,5 tis.42,4 tis.54,5 tis.20162017201820192020Tržby2016: tržby 160 637 €. 2017: tržby 75 660 €. 2018: tržby 194 511 €. 2019: tržby 42 397 €. 2020: tržby 54 482 €.200 tis.100 tis.0160,6 tis.75,7 tis.194,5 tis.42,4 tis.54,5 tis.20162017201820192020Tržby2016: tržby 160 637 €. 2017: tržby 75 660 €. 2018: tržby 194 511 €. 2019: tržby 42 397 €. 2020: tržby 54 482 €.200 tis.100 tis.0201620182020

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2016: výsledok hospodárenia −7 599 €. 2017: výsledok hospodárenia 10 125 €. 2018: výsledok hospodárenia 3 374 €. 2019: výsledok hospodárenia 383 €. 2020: výsledok hospodárenia 2 559 €.20 tis.0−10 tis.−7,6 tis.+10,1 tis.+3,4 tis.+383+2,6 tis.20162017201820192020Výsledok hospodárenia2016: výsledok hospodárenia −7 599 €. 2017: výsledok hospodárenia 10 125 €. 2018: výsledok hospodárenia 3 374 €. 2019: výsledok hospodárenia 383 €. 2020: výsledok hospodárenia 2 559 €.20 tis.0−10 tis.−7,6 tis.+10,1 tis.+3,4 tis.+383+2,6 tis.20162017201820192020Výsledok hospodárenia2016: výsledok hospodárenia −7 599 €. 2017: výsledok hospodárenia 10 125 €. 2018: výsledok hospodárenia 3 374 €. 2019: výsledok hospodárenia 383 €. 2020: výsledok hospodárenia 2 559 €.20 tis.0−10 tis.201620182020

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2016: aktíva 69 706 €, vlastné imanie 747 €. 2017: aktíva 50 859 €, vlastné imanie 10 872 €. 2018: aktíva 32 080 €, vlastné imanie 14 247 €. 2019: aktíva 34 881 €, vlastné imanie 8 562 €. 2020: aktíva 11 937 €, vlastné imanie 10 738 €.100 tis.50 tis.020162017201820192020Aktíva a vlastné imanie2016: aktíva 69 706 €, vlastné imanie 747 €. 2017: aktíva 50 859 €, vlastné imanie 10 872 €. 2018: aktíva 32 080 €, vlastné imanie 14 247 €. 2019: aktíva 34 881 €, vlastné imanie 8 562 €. 2020: aktíva 11 937 €, vlastné imanie 10 738 €.100 tis.50 tis.020162017201820192020Aktíva a vlastné imanie2016: aktíva 69 706 €, vlastné imanie 747 €. 2017: aktíva 50 859 €, vlastné imanie 10 872 €. 2018: aktíva 32 080 €, vlastné imanie 14 247 €. 2019: aktíva 34 881 €, vlastné imanie 8 562 €. 2020: aktíva 11 937 €, vlastné imanie 10 738 €.100 tis.50 tis.020162017201820192020

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2016: dlhodobý majetok 2 158 €, zásoby 376 €, pohľadávky 66 379 €, finančné účty 793 €. 2017: dlhodobý majetok 1 726 €, zásoby 683 €, pohľadávky 24 732 €, finančné účty 23 718 €. 2018: dlhodobý majetok 3 139 €, zásoby 191 €, pohľadávky 19 369 €, finančné účty 9 381 €. 2019: dlhodobý majetok 2 355 €, zásoby 0 €, pohľadávky 27 967 €, finančné účty 4 559 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 550 €, finančné účty 11 387 €.100 tis.50 tis.020162017201820192020Štruktúra aktív2016: dlhodobý majetok 2 158 €, zásoby 376 €, pohľadávky 66 379 €, finančné účty 793 €. 2017: dlhodobý majetok 1 726 €, zásoby 683 €, pohľadávky 24 732 €, finančné účty 23 718 €. 2018: dlhodobý majetok 3 139 €, zásoby 191 €, pohľadávky 19 369 €, finančné účty 9 381 €. 2019: dlhodobý majetok 2 355 €, zásoby 0 €, pohľadávky 27 967 €, finančné účty 4 559 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 550 €, finančné účty 11 387 €.100 tis.50 tis.020162017201820192020Štruktúra aktív2016: dlhodobý majetok 2 158 €, zásoby 376 €, pohľadávky 66 379 €, finančné účty 793 €. 2017: dlhodobý majetok 1 726 €, zásoby 683 €, pohľadávky 24 732 €, finančné účty 23 718 €. 2018: dlhodobý majetok 3 139 €, zásoby 191 €, pohľadávky 19 369 €, finančné účty 9 381 €. 2019: dlhodobý majetok 2 355 €, zásoby 0 €, pohľadávky 27 967 €, finančné účty 4 559 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 550 €, finančné účty 11 387 €.100 tis.50 tis.020162017201820192020
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2016: vlastné imanie 747 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 68 959 €. 2017: vlastné imanie 10 872 €, dlhodobé záväzky 450 €, krátkodobé záväzky 39 537 €. 2018: vlastné imanie 14 247 €, dlhodobé záväzky 470 €, krátkodobé záväzky 17 363 €. 2019: vlastné imanie 8 562 €, dlhodobé záväzky 481 €, krátkodobé záväzky 25 838 €. 2020: vlastné imanie 10 738 €, dlhodobé záväzky 480 €, krátkodobé záväzky 719 €.100 tis.50 tis.020162017201820192020Štruktúra pasív2016: vlastné imanie 747 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 68 959 €. 2017: vlastné imanie 10 872 €, dlhodobé záväzky 450 €, krátkodobé záväzky 39 537 €. 2018: vlastné imanie 14 247 €, dlhodobé záväzky 470 €, krátkodobé záväzky 17 363 €. 2019: vlastné imanie 8 562 €, dlhodobé záväzky 481 €, krátkodobé záväzky 25 838 €. 2020: vlastné imanie 10 738 €, dlhodobé záväzky 480 €, krátkodobé záväzky 719 €.100 tis.50 tis.020162017201820192020Štruktúra pasív2016: vlastné imanie 747 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 68 959 €. 2017: vlastné imanie 10 872 €, dlhodobé záväzky 450 €, krátkodobé záväzky 39 537 €. 2018: vlastné imanie 14 247 €, dlhodobé záväzky 470 €, krátkodobé záväzky 17 363 €. 2019: vlastné imanie 8 562 €, dlhodobé záväzky 481 €, krátkodobé záväzky 25 838 €. 2020: vlastné imanie 10 738 €, dlhodobé záväzky 480 €, krátkodobé záväzky 719 €.100 tis.50 tis.020162017201820192020
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2016: daň z príjmu 1 206 €. 2017: daň z príjmu 978 €. 2018: daň z príjmu 1 007 €. 2019: daň z príjmu 526 €. 2020: daň z príjmu 598 €.2 tis.1 tis.01,2 tis.9781 tis.52659820162017201820192020Daň z príjmu2016: daň z príjmu 1 206 €. 2017: daň z príjmu 978 €. 2018: daň z príjmu 1 007 €. 2019: daň z príjmu 526 €. 2020: daň z príjmu 598 €.2 tis.1 tis.01,2 tis.9781 tis.52659820162017201820192020Daň z príjmu2016: daň z príjmu 1 206 €. 2017: daň z príjmu 978 €. 2018: daň z príjmu 1 007 €. 2019: daň z príjmu 526 €. 2020: daň z príjmu 598 €.2 tis.1 tis.0598201620182020
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2016Závierka v registri účtovných závierok2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok
Tržby160,6 tis.75,7 tis.194,5 tis.42,4 tis.54,5 tis.
Výsledok hospodárenia−7,6 tis.10,1 tis.3,4 tis.3832,6 tis.
Aktíva69,7 tis.50,9 tis.32,1 tis.34,9 tis.11,9 tis.
Vlastné imanie74710,9 tis.14,2 tis.8,6 tis.10,7 tis.
Daň z príjmu1,2 tis.9781 tis.526598
Zadlženosť98,9 %78,6 %55,6 %75,5 %10,0 %

aj 2014–2015 — v pláne Štandard

2020

Tržby
54,5 tis.
Výsledok hospodárenia
2,6 tis.
Aktíva
11,9 tis.
Vlastné imanie
10,7 tis.
Daň z príjmu
598
Zadlženosť
10,0 %

2019

Tržby
42,4 tis.
Výsledok hospodárenia
383
Aktíva
34,9 tis.
Vlastné imanie
8,6 tis.
Daň z príjmu
526
Zadlženosť
75,5 %

2018

Tržby
194,5 tis.
Výsledok hospodárenia
3,4 tis.
Aktíva
32,1 tis.
Vlastné imanie
14,2 tis.
Daň z príjmu
1 tis.
Zadlženosť
55,6 %

2017

Tržby
75,7 tis.
Výsledok hospodárenia
10,1 tis.
Aktíva
50,9 tis.
Vlastné imanie
10,9 tis.
Daň z príjmu
978
Zadlženosť
78,6 %

2016

Tržby
160,6 tis.
Výsledok hospodárenia
−7,6 tis.
Aktíva
69,7 tis.
Vlastné imanie
747
Daň z príjmu
1,2 tis.
Zadlženosť
98,9 %

aj 2014–2015 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 05. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API