prezri.sk

platné k 08. 11. 2026

K & M, a.s.

identifikačné číslo organizácie 36393380aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
04. 08. 200026 rokov 3 mesiace v registri
Právna forma
Akciová spoločnosťkód 121
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
3 460 €2022
Oznámenia
2020 oznámení vo Vestníku

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
K & M, a.s.
identifikačné číslo organizácie
36393380
daňové identifikačné číslo
2020127164
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2020127164
Sídlo
J. Rumana 7/41, 03180 Liptovský Mikuláš, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Akciová spoločnosť (121)
Vznik
04. 08. 2000
V registri
26 rokov 3 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sa, vložka č. 10264/L
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
708302
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
- výroba polygrafická04. 08. 2000—
- obchod s tovarom všetkého druhu, okrem obchodných živností koncesovaných04. 08. 2000—
- obchod s tovarom všetkého druhu, okrem obchodných živností viazaných04. 08. 2000—
- ubytovacie služby04. 08. 2000—
- činnosť účtovných poradcov04. 08. 2000—
- činnosť organizačných a ekonomických poradcov04. 08. 2000—
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu a služieb v rozsahu voľných živností04. 08. 2000—
- leasing v rozsahu voľných živností04. 08. 2000—
- prenájom strojov, prístrojov a strojných zariadení04. 08. 2000—
- výroba, montáž, opravy a rekonštrukcie tvárniacich strojov, vrátane ich príslušenstva04. 08. 2000—
- výroba, montáž, opravy a rekonštrukcie strojov, zariadení, nástrojov a náradí pre strojárenskú výrobu a strojárenských výrobkov vrátane ich príslušenstva04. 08. 2000—
- automatizované spracovanie dát04. 08. 2000—
- výroba drevoobrábacích strojov, ich generálne a servisné opravy04. 08. 2000—
- kovoobrábanie04. 08. 2000—
- zámočníctvo04. 08. 2000—
- výroba kovových konštrukcií04. 08. 2000—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2020127164: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2020127164: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020127164IČ DPH SK2020127164Obdobia daňových registráciíDIČ 2020127164: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2020127164: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020127164IČ DPH SK2020127164Obdobia daňových registráciíDIČ 2020127164: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2020127164: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020127164IČ DPH SK2020127164
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK202012716411. 09. 2026—08. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 09. 2000
daňové identifikačné číslo202012716410. 09. 2026—07. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Finančná správa uvádza dôvody na zrušenie registrácie DPH (zverejnené 25. 02. 2021, rok porušenia 2020).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený07. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 07. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2022 prepadlo do straty −26 669 € a znížila tržby o ▼79 % na 3,5 tisíc eur.

Tržby

3 460 €

▼ 79,0 %

Výsledok hospodárenia

−26 669 €

▼ 242,5 %

Aktíva

3 257 444 €

▼ 13,2 %

Vlastné imanie

232 294 €

▼ 10,3 %

Zadlženosť

70,6 %

Hrubá marža

−770,8 %

Čistá marža

−770,8 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2018: tržby 1 038 209 €. 2019: tržby 278 217 €. 2020: tržby 52 203 €. 2021: tržby 16 460 €. 2022: tržby 3 460 €.2 mil.1 mil.01,04 mil.278,2 tis.52,2 tis.16,5 tis.3,5 tis.20182019202020212022Tržby2018: tržby 1 038 209 €. 2019: tržby 278 217 €. 2020: tržby 52 203 €. 2021: tržby 16 460 €. 2022: tržby 3 460 €.2 mil.1 mil.01,04 mil.278,2 tis.52,2 tis.16,5 tis.3,5 tis.20182019202020212022Tržby2018: tržby 1 038 209 €. 2019: tržby 278 217 €. 2020: tržby 52 203 €. 2021: tržby 16 460 €. 2022: tržby 3 460 €.2 mil.1 mil.0201820202022

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia −464 964 €. 2019: výsledok hospodárenia −24 092 €. 2020: výsledok hospodárenia −18 104 €. 2021: výsledok hospodárenia 18 720 €. 2022: výsledok hospodárenia −26 669 €.20 tis.0−500 tis.−465 tis.−24,1 tis.−18,1 tis.+18,7 tis.−26,7 tis.20182019202020212022Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia −464 964 €. 2019: výsledok hospodárenia −24 092 €. 2020: výsledok hospodárenia −18 104 €. 2021: výsledok hospodárenia 18 720 €. 2022: výsledok hospodárenia −26 669 €.20 tis.0−500 tis.−465 tis.−24,1 tis.−18,1 tis.+18,7 tis.−26,7 tis.20182019202020212022Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia −464 964 €. 2019: výsledok hospodárenia −24 092 €. 2020: výsledok hospodárenia −18 104 €. 2021: výsledok hospodárenia 18 720 €. 2022: výsledok hospodárenia −26 669 €.20 tis.0−500 tis.201820202022

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 3 907 668 €, vlastné imanie 305 783 €. 2019: aktíva 3 556 099 €, vlastné imanie 281 691 €. 2020: aktíva 3 296 443 €, vlastné imanie 240 243 €. 2021: aktíva 3 750 990 €, vlastné imanie 258 963 €. 2022: aktíva 3 257 444 €, vlastné imanie 232 294 €.5 mil.2,5 mil.020182019202020212022Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 3 907 668 €, vlastné imanie 305 783 €. 2019: aktíva 3 556 099 €, vlastné imanie 281 691 €. 2020: aktíva 3 296 443 €, vlastné imanie 240 243 €. 2021: aktíva 3 750 990 €, vlastné imanie 258 963 €. 2022: aktíva 3 257 444 €, vlastné imanie 232 294 €.5 mil.2,5 mil.020182019202020212022Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 3 907 668 €, vlastné imanie 305 783 €. 2019: aktíva 3 556 099 €, vlastné imanie 281 691 €. 2020: aktíva 3 296 443 €, vlastné imanie 240 243 €. 2021: aktíva 3 750 990 €, vlastné imanie 258 963 €. 2022: aktíva 3 257 444 €, vlastné imanie 232 294 €.5 mil.2,5 mil.020182019202020212022

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 1 117 192 €, zásoby 155 028 €, pohľadávky 2 660 261 €, finančné účty −25 449 €. 2019: dlhodobý majetok 1 240 389 €, zásoby 155 028 €, pohľadávky 2 188 643 €, finančné účty −26 618 €. 2020: dlhodobý majetok 1 218 636 €, zásoby 341 258 €, pohľadávky 1 762 611 €, finančné účty −26 791 €. 2021: dlhodobý majetok 1 196 883 €, zásoby 341 258 €, pohľadávky 2 240 152 €, finančné účty −28 032 €. 2022: dlhodobý majetok 1 176 610 €, zásoby 341 258 €, pohľadávky 1 768 756 €, finančné účty −29 180 €.5 mil.0−50 tis.20182019202020212022Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 1 117 192 €, zásoby 155 028 €, pohľadávky 2 660 261 €, finančné účty −25 449 €. 2019: dlhodobý majetok 1 240 389 €, zásoby 155 028 €, pohľadávky 2 188 643 €, finančné účty −26 618 €. 2020: dlhodobý majetok 1 218 636 €, zásoby 341 258 €, pohľadávky 1 762 611 €, finančné účty −26 791 €. 2021: dlhodobý majetok 1 196 883 €, zásoby 341 258 €, pohľadávky 2 240 152 €, finančné účty −28 032 €. 2022: dlhodobý majetok 1 176 610 €, zásoby 341 258 €, pohľadávky 1 768 756 €, finančné účty −29 180 €.5 mil.0−50 tis.20182019202020212022Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 1 117 192 €, zásoby 155 028 €, pohľadávky 2 660 261 €, finančné účty −25 449 €. 2019: dlhodobý majetok 1 240 389 €, zásoby 155 028 €, pohľadávky 2 188 643 €, finančné účty −26 618 €. 2020: dlhodobý majetok 1 218 636 €, zásoby 341 258 €, pohľadávky 1 762 611 €, finančné účty −26 791 €. 2021: dlhodobý majetok 1 196 883 €, zásoby 341 258 €, pohľadávky 2 240 152 €, finančné účty −28 032 €. 2022: dlhodobý majetok 1 176 610 €, zásoby 341 258 €, pohľadávky 1 768 756 €, finančné účty −29 180 €.5 mil.0−50 tis.20182019202020212022
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 305 783 €, dlhodobé záväzky 269 026 €, krátkodobé záväzky 2 604 271 €. 2019: vlastné imanie 281 691 €, dlhodobé záväzky 227 509 €, krátkodobé záväzky 2 318 324 €. 2020: vlastné imanie 240 243 €, dlhodobé záväzky 235 438 €, krátkodobé záväzky 2 092 187 €. 2021: vlastné imanie 258 963 €, dlhodobé záväzky 235 438 €, krátkodobé záväzky 2 528 014 €. 2022: vlastné imanie 232 294 €, dlhodobé záväzky −188 824 €, krátkodobé záväzky 2 488 236 €.5 mil.0−200 tis.20182019202020212022Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 305 783 €, dlhodobé záväzky 269 026 €, krátkodobé záväzky 2 604 271 €. 2019: vlastné imanie 281 691 €, dlhodobé záväzky 227 509 €, krátkodobé záväzky 2 318 324 €. 2020: vlastné imanie 240 243 €, dlhodobé záväzky 235 438 €, krátkodobé záväzky 2 092 187 €. 2021: vlastné imanie 258 963 €, dlhodobé záväzky 235 438 €, krátkodobé záväzky 2 528 014 €. 2022: vlastné imanie 232 294 €, dlhodobé záväzky −188 824 €, krátkodobé záväzky 2 488 236 €.5 mil.0−200 tis.20182019202020212022Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 305 783 €, dlhodobé záväzky 269 026 €, krátkodobé záväzky 2 604 271 €. 2019: vlastné imanie 281 691 €, dlhodobé záväzky 227 509 €, krátkodobé záväzky 2 318 324 €. 2020: vlastné imanie 240 243 €, dlhodobé záväzky 235 438 €, krátkodobé záväzky 2 092 187 €. 2021: vlastné imanie 258 963 €, dlhodobé záväzky 235 438 €, krátkodobé záväzky 2 528 014 €. 2022: vlastné imanie 232 294 €, dlhodobé záväzky −188 824 €, krátkodobé záväzky 2 488 236 €.5 mil.0−200 tis.20182019202020212022
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2018: daň z príjmu 104 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €.2001000104000020182019202020212022Daň z príjmu2018: daň z príjmu 104 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €.2001000104000020182019202020212022Daň z príjmu2018: daň z príjmu 104 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €.2001000104000020182019202020212022
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok
Tržby1,04 mil.278,2 tis.52,2 tis.16,5 tis.3,5 tis.
Výsledok hospodárenia−465 tis.−24,1 tis.−18,1 tis.18,7 tis.−26,7 tis.
Aktíva3,91 mil.3,56 mil.3,3 mil.3,75 mil.3,26 mil.
Vlastné imanie305,8 tis.281,7 tis.240,2 tis.259 tis.232,3 tis.
Daň z príjmu1040000
Zadlženosť73,5 %71,6 %70,6 %73,7 %70,6 %

aj 2014–2017 — v pláne Štandard

2022

Tržby
3,5 tis.
Výsledok hospodárenia
−26,7 tis.
Aktíva
3,26 mil.
Vlastné imanie
232,3 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
70,6 %

2021

Tržby
16,5 tis.
Výsledok hospodárenia
18,7 tis.
Aktíva
3,75 mil.
Vlastné imanie
259 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
73,7 %

2020

Tržby
52,2 tis.
Výsledok hospodárenia
−18,1 tis.
Aktíva
3,3 mil.
Vlastné imanie
240,2 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
70,6 %

2019

Tržby
278,2 tis.
Výsledok hospodárenia
−24,1 tis.
Aktíva
3,56 mil.
Vlastné imanie
281,7 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
71,6 %

2018

Tržby
1,04 mil.
Výsledok hospodárenia
−465 tis.
Aktíva
3,91 mil.
Vlastné imanie
305,8 tis.
Daň z príjmu
104
Zadlženosť
73,5 %

aj 2014–2017 — v pláne Štandard

05

Obchodný vestník

20 oznámení

  1. 21. 02. 2025

    Zápisnica zo zasadnutia veriteľského výboru konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  2. 13. 01. 2025

    Oznámenie o zostavení zoznamu pohľadávok proti podstate a zámere zostaviť rozvrh z oddelenej podstaty konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  3. 13. 01. 2025

    Oznámenie o zostavení zoznamu pohľadávok proti podstate a zámere zostaviť rozvrh zo všeobecnej podstaty konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  4. 05. 12. 2024

    Zápisnica zo zasadnutia veriteľského výboru konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  5. 31. 10. 2024

    Iné zverejnenie konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  6. 31. 10. 2024

    Iné zverejnenie konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  7. 24. 10. 2024

    Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  8. 15. 10. 2024

    Uznesenie konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  9. 25. 09. 2024

    Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  10. 23. 08. 2024

    Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  11. 09. 07. 2024

    Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  12. 20. 06. 2024

    Zápisnica zo zasadnutia veriteľského výboru konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  13. 31. 05. 2024

    Pripísanie poznámky o spornom zápise konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  14. 23. 05. 2024

    Pripísanie poznámky o spornom zápise konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  15. 22. 05. 2024

    Oznam o zvolaní schôdze veriteľov konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  16. 09. 02. 2024

    Oznam o tom, kde a kedy možno nahliadať do spisu konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  17. 06. 02. 2024

    Uznesenie konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  18. 06. 02. 2024

    Uznesenie konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  19. 06. 02. 2024

    Uznesenie konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

  20. 29. 12. 2023

    Oznam o zvolaní schôdze veriteľov konkurz

    Obchodný vestníkzdroj

Oznámenia sú prevzaté z Obchodného vestníka bez úpravy. Stav konania z nich nevyplýva — overte ho v zdroji.

povinná doložkaTexty zverejnené v Obchodnom vestníku majú informatívny charakter a nie sú právne záväzné. Autoritatívnym zdrojom je Obchodný vestník na justice.gov.sk.

06

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

07

Prepojenia

08

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

09

Zdroje a platnosť dát

platné k 08. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk
Obchodný vestníkObchodný vestníkPodmienky Obchodného vestníka povinná doložkajustice.gov.sk/ov

Údaje platné k 08. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 07. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

povinná doložkaTexty zverejnené v Obchodnom vestníku majú informatívny charakter a nie sú právne záväzné. Autoritatívnym zdrojom je Obchodný vestník na justice.gov.sk.

Tento profil cez API