Súhrn
- Vznik
- 20. 06. 200026 rokov 4 mesiace v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 15 096 €2016
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- D+R Slowakia, s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 36392651
- daňové identifikačné číslo
- 2021519104
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Lipová 884/12, 05311 Smižany, Slovenská republika
- Územie
- Smižanyokres Spišská Nová VesKošický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 20. 06. 2000
- V registri
- 26 rokov 4 mesiace
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 39588/V - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 603836
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| - veľkoobchod a sprostredkovanie obchodu /okrem motorových vozidiel/, | 20. 06. 2000 | — |
| - maloobchod so zmiešaným tovarom, | 20. 06. 2000 | — |
| - správa nehnuteľností na základe honoráru alebo kontraktu, | 20. 06. 2000 | — |
| - čistenie budov, | 20. 06. 2000 | — |
| - upratovacie práce, | 20. 06. 2000 | — |
| podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom | 01. 03. 2014 | — |
| búracie práce | 01. 03. 2014 | — |
| Prípravné práce k realizácii ptavby | 18. 01. 2017 | — |
| Uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 18. 01. 2017 | — |
| Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 18. 01. 2017 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2021519104 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2016 znížila zisk o ▼39 % na 5 342 € a znížila tržby o ▼66 % na 15,1 tisíc eur.
Tržby
15 096 €
▼ 66,1 %Výsledok hospodárenia
5 342 €
▼ 38,8 %Aktíva
181 061 €
▲ 39,8 %Vlastné imanie
13 696 €
▲ 64,0 %Zadlženosť
92,4 %
Hrubá marža
45,5 %
Čistá marža
35,4 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2014Závierka v registri účtovných závierok | 2015Závierka v registri účtovných závierok | 2016Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|
| Tržby | 2,4 tis. | 44,5 tis. | 15,1 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −12,5 tis. | 8,7 tis. | 5,3 tis. |
| Aktíva | 84,7 tis. | 129,6 tis. | 181,1 tis. |
| Vlastné imanie | −374 | 8,4 tis. | 13,7 tis. |
| Daň z príjmu | 480 | 966 | 1,5 tis. |
| Zadlženosť | 100,4 % | 93,6 % | 92,4 % |
2016
- Tržby
- 15,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 5,3 tis.
- Aktíva
- 181,1 tis.
- Vlastné imanie
- 13,7 tis.
- Daň z príjmu
- 1,5 tis.
- Zadlženosť
- 92,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2015
- Tržby
- 44,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 8,7 tis.
- Aktíva
- 129,6 tis.
- Vlastné imanie
- 8,4 tis.
- Daň z príjmu
- 966
- Zadlženosť
- 93,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2014
- Tržby
- 2,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −12,5 tis.
- Aktíva
- 84,7 tis.
- Vlastné imanie
- −374
- Daň z príjmu
- 480
- Zadlženosť
- 100,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 02. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.