Súhrn
- Vznik
- 17. 08. 199927 rokov 2 mesiace v registri
- Právna forma
- Akciová spoločnosťkód 121
- Otvorený dlh
- áno3 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 41 720 €2017
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- C.L.E.A. Development, a.s.
- identifikačné číslo organizácie
- 36387398
- daňové identifikačné číslo
- 2021500635
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Sad SNP 14, 01001 Žilina, Slovenská republika
- Územie
- Žilinaokres ŽilinaŽilinský kraj
- Právna forma
- Akciová spoločnosť (121)
- Vznik
- 17. 08. 1999
- V registri
- 27 rokov 2 mesiace
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sa, vložka č. 10206/L - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 705458
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| - veľkoobchod v rozsahu voľných živností | 17. 08. 1999 | — |
| - maloobchod v rozsahu voľných živností | 17. 08. 1999 | — |
| - sprostredkovanie a predaj nehnuteľností | 17. 08. 1999 | — |
| - sprostredkovanie obchodu | 17. 08. 1999 | — |
| - demolácia a zemné práce | 17. 08. 1999 | — |
| - podnikateľské poradenstvo | 17. 08. 1999 | — |
| - reklamná činnosť | 17. 08. 1999 | — |
| - agentúrna činnosť | 17. 08. 1999 | — |
| - realitná agentúra | 17. 08. 1999 | — |
| čistiace a upratovacie služby | 15. 02. 2012 | — |
| vedenie účtovníctva | 15. 02. 2012 | — |
| činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 15. 02. 2012 | — |
| prípravné práce k realizácii stavby | 15. 02. 2012 | — |
| uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 15. 02. 2012 | — |
| dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 15. 02. 2012 | — |
- Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
- už nie je partnerom · bol zapísaný od 03. 10. 2017 do 25. 07. 2023 · na vlastnú žiadosť
- Oprávnená osoba
- Advokátska kancelária Melničák a Semančíková, s. r. o. · od 03. 10. 2017
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2021500635 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Pohľadávky štátu Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 04. 11. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 04. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2017 prepadlo do straty −46 191 € a znížila tržby o ▼79 % na 41,7 tisíc eur.
Tržby
41 720 €
▼ 78,7 %Výsledok hospodárenia
−46 191 €
▼ 143,5 %Aktíva
424 177 €
▲ 106,9 %Vlastné imanie
236 987 €
▲ 288,5 %Zadlženosť
44,1 %
Hrubá marža
−108,4 %
Čistá marža
−110,7 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2014Závierka v registri účtovných závierok | 2015Závierka v registri účtovných závierok | 2017Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|
| Tržby | 59,5 tis. | 196 tis. | 41,7 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −30,9 tis. | 106,2 tis. | −46,2 tis. |
| Aktíva | 59,9 tis. | 205 tis. | 424,2 tis. |
| Vlastné imanie | −45,2 tis. | 61 tis. | 237 tis. |
| Daň z príjmu | 960 | 30,1 tis. | 960 |
| Zadlženosť | 175,4 % | 70,2 % | 44,1 % |
2017
- Tržby
- 41,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −46,2 tis.
- Aktíva
- 424,2 tis.
- Vlastné imanie
- 237 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 44,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2015
- Tržby
- 196 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 106,2 tis.
- Aktíva
- 205 tis.
- Vlastné imanie
- 61 tis.
- Daň z príjmu
- 30,1 tis.
- Zadlženosť
- 70,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2014
- Tržby
- 59,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −30,9 tis.
- Aktíva
- 59,9 tis.
- Vlastné imanie
- −45,2 tis.
- Daň z príjmu
- 960
- Zadlženosť
- 175,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 04. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 04. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.