prezri.sk

platné k 03. 11. 2026

ELSTAR, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 36387134aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
12. 08. 199927 rokov 2 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
7 500 €2022

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
ELSTAR, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
36387134
daňové identifikačné číslo
2020120355
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Valča 372, 03835 Valča, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
12. 08. 1999
V registri
27 rokov 2 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 11755/L
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
630601
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
- servis a oprava kancelárskej, výpočtovej a spotrebnej elektroniky,12. 08. 1999—
- kúpa vypočtovej techniky za účelom jej predaja konečnému spotrebiteľovi,12. 08. 1999—
- kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živností,12. 08. 1999—
- kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi,12. 08. 1999—
- sprostredkovanie obchodu,12. 08. 1999—
- poskytovanie software - predaj hotových programov na základe zmluvy s autorom,12. 08. 1999—
- poradenské služby ohľadne elektronických zariadení na spracovanie dát, kancelárskej techniky a programov na spracovanie dát,12. 08. 1999—
- prenájom kancelárskej techniky, elektronických zariadení vrátane elektrotechnických zariadení na spracovanie dát,12. 08. 1999—
pomocné stavebné práce25. 08. 2006—
upratovacie a čistiace práce25. 08. 2006—
maliarske, natieračské a sklenárske práce25. 08. 2006—
lešenárske práce25. 08. 2006—
uhadzovanie haluziny po ťažbe dreva, pilčícke práce25. 08. 2006—
fotografické služby25. 08. 2006—
ubytovacie služby bez prevádzkovania pohostinských činností25. 08. 2006—
prenájom hnuteľných vecí25. 08. 2006—
sprostredkovanie obchodu, služieb, výroby a dopravy v rozsahu voľných živností25. 08. 2006—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2020120355: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020120355Obdobia daňových registráciíDIČ 2020120355: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020120355Obdobia daňových registráciíDIČ 2020120355: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020120355
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202012035510. 09. 2026—02. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 08. 12. 2023 (rok porušenia 2023).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2022 zvýšila zisk o ▲13 % na 3 239 € a znížila tržby o ▼42 % na 7,5 tisíc eur.

Tržby

7 500 €

▼ 42,3 %

Výsledok hospodárenia

3 239 €

▲ 13,4 %

Aktíva

784 €

▼ 75,0 %

Vlastné imanie

−14 408 €

▲ 18,4 %

Zadlženosť

1 937,8 %

Hrubá marža

45,1 %

Čistá marža

43,2 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2020: tržby 7 778 €. 2021: tržby 13 000 €. 2022: tržby 7 500 €.20 tis.10 tis.07,8 tis.13 tis.7,5 tis.202020212022Tržby2020: tržby 7 778 €. 2021: tržby 13 000 €. 2022: tržby 7 500 €.20 tis.10 tis.07,8 tis.13 tis.7,5 tis.202020212022Tržby2020: tržby 7 778 €. 2021: tržby 13 000 €. 2022: tržby 7 500 €.20 tis.10 tis.07,8 tis.13 tis.7,5 tis.202020212022

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia −11 082 €. 2021: výsledok hospodárenia 2 857 €. 2022: výsledok hospodárenia 3 239 €.5 tis.0−20 tis.−11,1 tis.+2,9 tis.+3,2 tis.202020212022Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia −11 082 €. 2021: výsledok hospodárenia 2 857 €. 2022: výsledok hospodárenia 3 239 €.5 tis.0−20 tis.−11,1 tis.+2,9 tis.+3,2 tis.202020212022Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia −11 082 €. 2021: výsledok hospodárenia 2 857 €. 2022: výsledok hospodárenia 3 239 €.5 tis.0−20 tis.+3,2 tis.20202022

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 2 896 €, vlastné imanie −20 507 €. 2021: aktíva 3 133 €, vlastné imanie −17 647 €. 2022: aktíva 784 €, vlastné imanie −14 408 €.5 tis.0−25 tis.202020212022Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 2 896 €, vlastné imanie −20 507 €. 2021: aktíva 3 133 €, vlastné imanie −17 647 €. 2022: aktíva 784 €, vlastné imanie −14 408 €.5 tis.0−25 tis.202020212022Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 2 896 €, vlastné imanie −20 507 €. 2021: aktíva 3 133 €, vlastné imanie −17 647 €. 2022: aktíva 784 €, vlastné imanie −14 408 €.5 tis.0−25 tis.202020212022

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 70 €, finančné účty 2 728 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 058 €, finančné účty 1 075 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 45 €, finančné účty 739 €.5 tis.2,5 tis.0202020212022Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 70 €, finančné účty 2 728 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 058 €, finančné účty 1 075 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 45 €, finančné účty 739 €.5 tis.2,5 tis.0202020212022Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 70 €, finančné účty 2 728 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 058 €, finančné účty 1 075 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 45 €, finančné účty 739 €.5 tis.2,5 tis.0202020212022
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2020: vlastné imanie −20 507 €, dlhodobé záväzky 403 €, krátkodobé záväzky 23 000 €. 2021: vlastné imanie −17 647 €, dlhodobé záväzky 422 €, krátkodobé záväzky 20 358 €. 2022: vlastné imanie −14 408 €, dlhodobé záväzky 437 €, krátkodobé záväzky 14 755 €.25 tis.0−25 tis.202020212022Štruktúra pasív2020: vlastné imanie −20 507 €, dlhodobé záväzky 403 €, krátkodobé záväzky 23 000 €. 2021: vlastné imanie −17 647 €, dlhodobé záväzky 422 €, krátkodobé záväzky 20 358 €. 2022: vlastné imanie −14 408 €, dlhodobé záväzky 437 €, krátkodobé záväzky 14 755 €.25 tis.0−25 tis.202020212022Štruktúra pasív2020: vlastné imanie −20 507 €, dlhodobé záväzky 403 €, krátkodobé záväzky 23 000 €. 2021: vlastné imanie −17 647 €, dlhodobé záväzky 422 €, krátkodobé záväzky 20 358 €. 2022: vlastné imanie −14 408 €, dlhodobé záväzky 437 €, krátkodobé záväzky 14 755 €.25 tis.0−25 tis.202020212022
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 256 €. 2022: daň z príjmu 144 €.50025000256144202020212022Daň z príjmu2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 256 €. 2022: daň z príjmu 144 €.50025000256144202020212022Daň z príjmu2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 256 €. 2022: daň z príjmu 144 €.50025000256144202020212022
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok
Tržby7,8 tis.13 tis.7,5 tis.
Výsledok hospodárenia−11,1 tis.2,9 tis.3,2 tis.
Aktíva2,9 tis.3,1 tis.784
Vlastné imanie−20,5 tis.−17,6 tis.−14,4 tis.
Daň z príjmu0256144
Zadlženosť808,1 %663,3 %1 937,8 %

2022

Tržby
7,5 tis.
Výsledok hospodárenia
3,2 tis.
Aktíva
784
Vlastné imanie
−14,4 tis.
Daň z príjmu
144
Zadlženosť
1 937,8 %

2021

Tržby
13 tis.
Výsledok hospodárenia
2,9 tis.
Aktíva
3,1 tis.
Vlastné imanie
−17,6 tis.
Daň z príjmu
256
Zadlženosť
663,3 %

2020

Tržby
7,8 tis.
Výsledok hospodárenia
−11,1 tis.
Aktíva
2,9 tis.
Vlastné imanie
−20,5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
808,1 %

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 03. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API