Súhrn
- Vznik
- 01. 06. 199924 rokov 4 mesiace v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
- Tržby
- 740 253 €2016
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- LUKE Consulting, s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 36386278
- daňové identifikačné číslo
- —
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Palárikova 1083, 02201 Čadca, Slovenská republika
- Územie
- Čadcaokres ČadcaŽilinský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 01. 06. 1999
- Zánik
- 27. 10. 2023
- V registri
- 24 rokov 4 mesiace
- Stav
- zaniknutý 27. 10. 2023
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 11666/L - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 659569
- Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
- už nie je partnerom · bol zapísaný od 01. 02. 2017 do 25. 09. 2017 · z úradnej moci
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 21. 03. 2018 (rok porušenia 2017).
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Pohľadávky štátu dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 07. 11. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 07. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2016 prepadlo do straty −14 560 € a znížila tržby o ▼18 % na 740,3 tisíc eur.
Tržby
740 253 €
▼ 17,7 %Výsledok hospodárenia
−14 560 €
▼ 440,3 %Aktíva
506 891 €
▼ 30,9 %Vlastné imanie
77 764 €
▼ 15,8 %Zadlženosť
84,7 %
Hrubá marža
−2,0 %
Čistá marža
−2,0 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2014Závierka v registri účtovných závierok | 2015Závierka v registri účtovných závierok | 2016Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|
| Tržby | 1,21 mil. | 899,9 tis. | 740,3 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 794 | 4,3 tis. | −14,6 tis. |
| Aktíva | 873,1 tis. | 733,3 tis. | 506,9 tis. |
| Vlastné imanie | 88 tis. | 92,3 tis. | 77,8 tis. |
| Daň z príjmu | 1,1 tis. | 5,8 tis. | 0 |
| Zadlženosť | 89,9 % | 87,4 % | 84,7 % |
2016
- Tržby
- 740,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −14,6 tis.
- Aktíva
- 506,9 tis.
- Vlastné imanie
- 77,8 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 84,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2015
- Tržby
- 899,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 4,3 tis.
- Aktíva
- 733,3 tis.
- Vlastné imanie
- 92,3 tis.
- Daň z príjmu
- 5,8 tis.
- Zadlženosť
- 87,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2014
- Tržby
- 1,21 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 794
- Aktíva
- 873,1 tis.
- Vlastné imanie
- 88 tis.
- Daň z príjmu
- 1,1 tis.
- Zadlženosť
- 89,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 08. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 08. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 07. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.