prezri.sk

platné k 08. 11. 2026

SVL, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 36382361aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
02. 10. 199828 rokov 1 mesiac v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
1 494 829 €2018

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
SVL, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
36382361
daňové identifikačné číslo
2020102854
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Sedmokrásková 6, 82101 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
02. 10. 1998
V registri
28 rokov 1 mesiac
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 141160/B
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
674628
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
- sprostredkovanie obchodu,02. 10. 1998—
- obchodná činnosť v rozsahu voľných živností,02. 10. 1998—
- prenájom strojov a prístrojov bez obsluhujúceho personálu,02. 10. 1998—
- vedenie účtovnej evidencie12. 10. 2000—
- automatizované spracovanie dát12. 10. 2000—
- podnikateľské poradenstvo v obchode12. 10. 2000—
- uskutočňovanie stavieb a ich zmien27. 11. 2002—
- čistenie budov27. 11. 2002—
- upratovacie práce27. 11. 2002—
- zámočníctvo - výroba a služby stavebného zámočníctva28. 05. 2005—
- výroba kovových konštrukcií a ich častí28. 05. 2005—
- zváranie28. 05. 2005—
- mechanické úpravy na zákazku alebo na zmluvnom základe28. 05. 2005—
prenájom hnuteľných vecí16. 09. 2009—
ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností16. 09. 2009—
reklamné a marketingové služby16. 09. 2009—
Výkon činnosti stavbyvedúceho12. 08. 2017—
Výkon činnosti stavebného dozoru12. 08. 2017—
Výkon činnosti vedenia uskutočňovania stavieb na individuálnu rekreáciu, prízemných stavieb a stavieb zariadenia staveniska, ak ich zastavaná plocha nepresahuje 300 m2 a výšku 15 m, drobných stavieb a ich zmien12. 08. 2017—
Sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť)12. 08. 2017—
Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
už nie je partnerom · bol zapísaný od 01. 02. 2017 do 25. 09. 2017 · z úradnej moci

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2020102854: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020102854Obdobia daňových registráciíDIČ 2020102854: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020102854Obdobia daňových registráciíDIČ 2020102854: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020102854
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202010285410. 09. 2026—07. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 02. 04. 2021 (rok porušenia 2019).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2018 znížila zisk o ▼31 % na 26 016 € a zvýšila tržby o ▲11 % na 1,49 mil. €.

Tržby

1 494 829 €

▲ 11,3 %

Výsledok hospodárenia

26 016 €

▼ 30,9 %

Aktíva

1 003 527 €

▼ 7,6 %

Vlastné imanie

138 081 €

▲ 23,2 %

Zadlženosť

86,2 %

Hrubá marža

1,9 %

Čistá marža

1,7 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2015: tržby 738 324 €. 2016: tržby 1 914 934 €. 2017: tržby 1 342 603 €. 2018: tržby 1 494 829 €.2 mil.1 mil.0738,3 tis.1,91 mil.1,34 mil.1,49 mil.2015201620172018Tržby2015: tržby 738 324 €. 2016: tržby 1 914 934 €. 2017: tržby 1 342 603 €. 2018: tržby 1 494 829 €.2 mil.1 mil.0738,3 tis.1,91 mil.1,34 mil.1,49 mil.2015201620172018Tržby2015: tržby 738 324 €. 2016: tržby 1 914 934 €. 2017: tržby 1 342 603 €. 2018: tržby 1 494 829 €.2 mil.1 mil.020162018

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2015: výsledok hospodárenia 11 194 €. 2016: výsledok hospodárenia 15 887 €. 2017: výsledok hospodárenia 37 658 €. 2018: výsledok hospodárenia 26 016 €.50 tis.25 tis.0+11,2 tis.+15,9 tis.+37,7 tis.+26 tis.2015201620172018Výsledok hospodárenia2015: výsledok hospodárenia 11 194 €. 2016: výsledok hospodárenia 15 887 €. 2017: výsledok hospodárenia 37 658 €. 2018: výsledok hospodárenia 26 016 €.50 tis.25 tis.0+11,2 tis.+15,9 tis.+37,7 tis.+26 tis.2015201620172018Výsledok hospodárenia2015: výsledok hospodárenia 11 194 €. 2016: výsledok hospodárenia 15 887 €. 2017: výsledok hospodárenia 37 658 €. 2018: výsledok hospodárenia 26 016 €.50 tis.25 tis.020162018

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2015: aktíva 827 098 €, vlastné imanie 58 520 €. 2016: aktíva 757 255 €, vlastné imanie 74 408 €. 2017: aktíva 1 085 748 €, vlastné imanie 112 066 €. 2018: aktíva 1 003 527 €, vlastné imanie 138 081 €.2 mil.1 mil.02015201620172018Aktíva a vlastné imanie2015: aktíva 827 098 €, vlastné imanie 58 520 €. 2016: aktíva 757 255 €, vlastné imanie 74 408 €. 2017: aktíva 1 085 748 €, vlastné imanie 112 066 €. 2018: aktíva 1 003 527 €, vlastné imanie 138 081 €.2 mil.1 mil.02015201620172018Aktíva a vlastné imanie2015: aktíva 827 098 €, vlastné imanie 58 520 €. 2016: aktíva 757 255 €, vlastné imanie 74 408 €. 2017: aktíva 1 085 748 €, vlastné imanie 112 066 €. 2018: aktíva 1 003 527 €, vlastné imanie 138 081 €.2 mil.1 mil.02015201620172018

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2015: dlhodobý majetok 295 052 €, zásoby 0 €, pohľadávky 430 576 €, finančné účty 101 456 €. 2016: dlhodobý majetok 269 979 €, zásoby 24 500 €, pohľadávky 298 734 €, finančné účty 163 689 €. 2017: dlhodobý majetok 315 319 €, zásoby 0 €, pohľadávky 532 640 €, finančné účty 234 240 €. 2018: dlhodobý majetok 277 013 €, zásoby 110 000 €, pohľadávky 447 520 €, finančné účty 166 092 €.2 mil.1 mil.02015201620172018Štruktúra aktív2015: dlhodobý majetok 295 052 €, zásoby 0 €, pohľadávky 430 576 €, finančné účty 101 456 €. 2016: dlhodobý majetok 269 979 €, zásoby 24 500 €, pohľadávky 298 734 €, finančné účty 163 689 €. 2017: dlhodobý majetok 315 319 €, zásoby 0 €, pohľadávky 532 640 €, finančné účty 234 240 €. 2018: dlhodobý majetok 277 013 €, zásoby 110 000 €, pohľadávky 447 520 €, finančné účty 166 092 €.2 mil.1 mil.02015201620172018Štruktúra aktív2015: dlhodobý majetok 295 052 €, zásoby 0 €, pohľadávky 430 576 €, finančné účty 101 456 €. 2016: dlhodobý majetok 269 979 €, zásoby 24 500 €, pohľadávky 298 734 €, finančné účty 163 689 €. 2017: dlhodobý majetok 315 319 €, zásoby 0 €, pohľadávky 532 640 €, finančné účty 234 240 €. 2018: dlhodobý majetok 277 013 €, zásoby 110 000 €, pohľadávky 447 520 €, finančné účty 166 092 €.2 mil.1 mil.02015201620172018
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2015: vlastné imanie 58 520 €, dlhodobé záväzky 21 966 €, krátkodobé záväzky 746 612 €. 2016: vlastné imanie 74 408 €, dlhodobé záväzky 50 418 €, krátkodobé záväzky 632 429 €. 2017: vlastné imanie 112 066 €, dlhodobé záväzky 42 547 €, krátkodobé záväzky 931 135 €. 2018: vlastné imanie 138 081 €, dlhodobé záväzky 5 900 €, krátkodobé záväzky 859 546 €.2 mil.1 mil.02015201620172018Štruktúra pasív2015: vlastné imanie 58 520 €, dlhodobé záväzky 21 966 €, krátkodobé záväzky 746 612 €. 2016: vlastné imanie 74 408 €, dlhodobé záväzky 50 418 €, krátkodobé záväzky 632 429 €. 2017: vlastné imanie 112 066 €, dlhodobé záväzky 42 547 €, krátkodobé záväzky 931 135 €. 2018: vlastné imanie 138 081 €, dlhodobé záväzky 5 900 €, krátkodobé záväzky 859 546 €.2 mil.1 mil.02015201620172018Štruktúra pasív2015: vlastné imanie 58 520 €, dlhodobé záväzky 21 966 €, krátkodobé záväzky 746 612 €. 2016: vlastné imanie 74 408 €, dlhodobé záväzky 50 418 €, krátkodobé záväzky 632 429 €. 2017: vlastné imanie 112 066 €, dlhodobé záväzky 42 547 €, krátkodobé záväzky 931 135 €. 2018: vlastné imanie 138 081 €, dlhodobé záväzky 5 900 €, krátkodobé záväzky 859 546 €.2 mil.1 mil.02015201620172018
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2015: daň z príjmu 2 982 €. 2016: daň z príjmu 4 492 €. 2017: daň z príjmu 1 998 €. 2018: daň z príjmu 1 953 €.5 tis.2,5 tis.03 tis.4,5 tis.2 tis.2 tis.2015201620172018Daň z príjmu2015: daň z príjmu 2 982 €. 2016: daň z príjmu 4 492 €. 2017: daň z príjmu 1 998 €. 2018: daň z príjmu 1 953 €.5 tis.2,5 tis.03 tis.4,5 tis.2 tis.2 tis.2015201620172018Daň z príjmu2015: daň z príjmu 2 982 €. 2016: daň z príjmu 4 492 €. 2017: daň z príjmu 1 998 €. 2018: daň z príjmu 1 953 €.5 tis.2,5 tis.02 tis.20162018
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2015Závierka v registri účtovných závierok2016Závierka v registri účtovných závierok2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok
Tržby738,3 tis.1,91 mil.1,34 mil.1,49 mil.
Výsledok hospodárenia11,2 tis.15,9 tis.37,7 tis.26 tis.
Aktíva827,1 tis.757,3 tis.1,09 mil.1 mil.
Vlastné imanie58,5 tis.74,4 tis.112,1 tis.138,1 tis.
Daň z príjmu3 tis.4,5 tis.2 tis.2 tis.
Zadlženosť92,9 %90,2 %89,7 %86,2 %

2018

Tržby
1,49 mil.
Výsledok hospodárenia
26 tis.
Aktíva
1 mil.
Vlastné imanie
138,1 tis.
Daň z príjmu
2 tis.
Zadlženosť
86,2 %

2017

Tržby
1,34 mil.
Výsledok hospodárenia
37,7 tis.
Aktíva
1,09 mil.
Vlastné imanie
112,1 tis.
Daň z príjmu
2 tis.
Zadlženosť
89,7 %

2016

Tržby
1,91 mil.
Výsledok hospodárenia
15,9 tis.
Aktíva
757,3 tis.
Vlastné imanie
74,4 tis.
Daň z príjmu
4,5 tis.
Zadlženosť
90,2 %

2015

Tržby
738,3 tis.
Výsledok hospodárenia
11,2 tis.
Aktíva
827,1 tis.
Vlastné imanie
58,5 tis.
Daň z príjmu
3 tis.
Zadlženosť
92,9 %

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 08. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 08. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API