prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

GRAND-DEL Slovakia s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 36378887aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
03. 02. 199828 rokov 9 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
32 921 €2020

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
GRAND-DEL Slovakia s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
36378887
daňové identifikačné číslo
2020119123
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Sv.Cyrila a Metoda 15, 03861 Vrútky, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
03. 02. 1998
V registri
28 rokov 9 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 11011/L
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
670984
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
- výskum a vývoj v oblasti prírodných a technických vied,03. 02. 1998—
- reklamné činnosti,03. 02. 1998—
- podnikateľské poradenstvo,03. 02. 1998—
- sekretárske služby a preklady /vrátane technických služieb/,03. 02. 1998—
- sprostredkovanie obchodu,03. 02. 1998—
- vedenie účtovníctvo,03. 02. 1998—
- poskytovanie software - predaj hotových programov na základe zmluvy s autorom,03. 02. 1998—
- dodávky a poradenské služby ohľadne programov na spracovanie dát,03. 02. 1998—
- automatizované spracovanie dát,03. 02. 1998—
- predaj výpočtovej techniky a príslušenstva,03. 02. 1998—
- maloobchod s rozličným tovarom v rozsahu voľných živností,09. 03. 1999—
- veľkoobchod s rozličným tovarom v rozsahu voľných živností,09. 03. 1999—
- ubytovanie v rozsahu voľnej živnosti,09. 03. 1999—
- finančné sprostredkovanie mimo finančných ústavov,09. 03. 1999—
- kúpa, predaj, výmena a sprostredkovanie predaja nehnuteľností,09. 03. 1999—
- prenájom nehnuteľností s poskytovaním iných než základných služieb /upratovanie/,09. 03. 1999—
- čistenie komunikácií od ľadu a snehu,09. 03. 1999—
- skladovanie s výnimkou prevádzkovania verejného skladu,09. 03. 1999—
- organizovanie kultúrnych, spoločenských, telovýchovných a rekreačných aktivít,09. 03. 1999—
- navrhovanie, inštalácia a servis počítačových sietí bez zásahu do elektročastí11. 02. 2003—
- činnosť organizačných a ekonomických poradcov11. 02. 2003—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla03. 02. 2021—
Poskytovanie služieb osobného charakteru03. 02. 2021—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2020119123: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020119123Obdobia daňových registráciíDIČ 2020119123: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020119123Obdobia daňových registráciíDIČ 2020119123: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020119123
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202011912310. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 27. 04. 2023 (rok porušenia 2022).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2020 sa zo straty dostalo na zisk 7 309 € a znížila tržby o ▼2 % na 32,9 tisíc eur.

Tržby

32 921 €

▼ 1,9 %

Výsledok hospodárenia

7 309 €

▲ 567,0 %

Aktíva

30 212 €

▲ 19,1 %

Vlastné imanie

24 450 €

▲ 42,6 %

Zadlženosť

19,1 %

Hrubá marža

25,1 %

Čistá marža

22,2 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2016: tržby 49 485 €. 2017: tržby 38 429 €. 2018: tržby 43 980 €. 2019: tržby 33 542 €. 2020: tržby 32 921 €.50 tis.25 tis.049,5 tis.38,4 tis.44 tis.33,5 tis.32,9 tis.20162017201820192020Tržby2016: tržby 49 485 €. 2017: tržby 38 429 €. 2018: tržby 43 980 €. 2019: tržby 33 542 €. 2020: tržby 32 921 €.50 tis.25 tis.049,5 tis.38,4 tis.44 tis.33,5 tis.32,9 tis.20162017201820192020Tržby2016: tržby 49 485 €. 2017: tržby 38 429 €. 2018: tržby 43 980 €. 2019: tržby 33 542 €. 2020: tržby 32 921 €.50 tis.25 tis.0201620182020

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2016: výsledok hospodárenia −1 449 €. 2017: výsledok hospodárenia 1 346 €. 2018: výsledok hospodárenia 10 387 €. 2019: výsledok hospodárenia −1 565 €. 2020: výsledok hospodárenia 7 309 €.20 tis.0−2 tis.−1,4 tis.+1,3 tis.+10,4 tis.−1,6 tis.+7,3 tis.20162017201820192020Výsledok hospodárenia2016: výsledok hospodárenia −1 449 €. 2017: výsledok hospodárenia 1 346 €. 2018: výsledok hospodárenia 10 387 €. 2019: výsledok hospodárenia −1 565 €. 2020: výsledok hospodárenia 7 309 €.20 tis.0−2 tis.−1,4 tis.+1,3 tis.+10,4 tis.−1,6 tis.+7,3 tis.20162017201820192020Výsledok hospodárenia2016: výsledok hospodárenia −1 449 €. 2017: výsledok hospodárenia 1 346 €. 2018: výsledok hospodárenia 10 387 €. 2019: výsledok hospodárenia −1 565 €. 2020: výsledok hospodárenia 7 309 €.20 tis.0−2 tis.201620182020

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2016: aktíva 14 202 €, vlastné imanie 6 975 €. 2017: aktíva 12 209 €, vlastné imanie 8 321 €. 2018: aktíva 21 606 €, vlastné imanie 18 707 €. 2019: aktíva 25 357 €, vlastné imanie 17 142 €. 2020: aktíva 30 212 €, vlastné imanie 24 450 €.50 tis.25 tis.020162017201820192020Aktíva a vlastné imanie2016: aktíva 14 202 €, vlastné imanie 6 975 €. 2017: aktíva 12 209 €, vlastné imanie 8 321 €. 2018: aktíva 21 606 €, vlastné imanie 18 707 €. 2019: aktíva 25 357 €, vlastné imanie 17 142 €. 2020: aktíva 30 212 €, vlastné imanie 24 450 €.50 tis.25 tis.020162017201820192020Aktíva a vlastné imanie2016: aktíva 14 202 €, vlastné imanie 6 975 €. 2017: aktíva 12 209 €, vlastné imanie 8 321 €. 2018: aktíva 21 606 €, vlastné imanie 18 707 €. 2019: aktíva 25 357 €, vlastné imanie 17 142 €. 2020: aktíva 30 212 €, vlastné imanie 24 450 €.50 tis.25 tis.020162017201820192020

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2016: dlhodobý majetok 3 337 €, zásoby 3 267 €, pohľadávky 3 113 €, finančné účty 4 485 €. 2017: dlhodobý majetok 1 428 €, zásoby 2 515 €, pohľadávky 952 €, finančné účty 7 314 €. 2018: dlhodobý majetok 2 073 €, zásoby 2 817 €, pohľadávky 2 244 €, finančné účty 14 472 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 1 619 €, pohľadávky 2 499 €, finančné účty 21 239 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 2 291 €, pohľadávky 1 070 €, finančné účty 26 851 €.50 tis.25 tis.020162017201820192020Štruktúra aktív2016: dlhodobý majetok 3 337 €, zásoby 3 267 €, pohľadávky 3 113 €, finančné účty 4 485 €. 2017: dlhodobý majetok 1 428 €, zásoby 2 515 €, pohľadávky 952 €, finančné účty 7 314 €. 2018: dlhodobý majetok 2 073 €, zásoby 2 817 €, pohľadávky 2 244 €, finančné účty 14 472 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 1 619 €, pohľadávky 2 499 €, finančné účty 21 239 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 2 291 €, pohľadávky 1 070 €, finančné účty 26 851 €.50 tis.25 tis.020162017201820192020Štruktúra aktív2016: dlhodobý majetok 3 337 €, zásoby 3 267 €, pohľadávky 3 113 €, finančné účty 4 485 €. 2017: dlhodobý majetok 1 428 €, zásoby 2 515 €, pohľadávky 952 €, finančné účty 7 314 €. 2018: dlhodobý majetok 2 073 €, zásoby 2 817 €, pohľadávky 2 244 €, finančné účty 14 472 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 1 619 €, pohľadávky 2 499 €, finančné účty 21 239 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 2 291 €, pohľadávky 1 070 €, finančné účty 26 851 €.50 tis.25 tis.020162017201820192020
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2016: vlastné imanie 6 975 €, dlhodobé záväzky 796 €, krátkodobé záväzky 6 431 €. 2017: vlastné imanie 8 321 €, dlhodobé záväzky 796 €, krátkodobé záväzky 3 092 €. 2018: vlastné imanie 18 707 €, dlhodobé záväzky 838 €, krátkodobé záväzky 2 061 €. 2019: vlastné imanie 17 142 €, dlhodobé záväzky 6 433 €, krátkodobé záväzky 1 782 €. 2020: vlastné imanie 24 450 €, dlhodobé záväzky 3 423 €, krátkodobé záväzky 2 339 €.50 tis.25 tis.020162017201820192020Štruktúra pasív2016: vlastné imanie 6 975 €, dlhodobé záväzky 796 €, krátkodobé záväzky 6 431 €. 2017: vlastné imanie 8 321 €, dlhodobé záväzky 796 €, krátkodobé záväzky 3 092 €. 2018: vlastné imanie 18 707 €, dlhodobé záväzky 838 €, krátkodobé záväzky 2 061 €. 2019: vlastné imanie 17 142 €, dlhodobé záväzky 6 433 €, krátkodobé záväzky 1 782 €. 2020: vlastné imanie 24 450 €, dlhodobé záväzky 3 423 €, krátkodobé záväzky 2 339 €.50 tis.25 tis.020162017201820192020Štruktúra pasív2016: vlastné imanie 6 975 €, dlhodobé záväzky 796 €, krátkodobé záväzky 6 431 €. 2017: vlastné imanie 8 321 €, dlhodobé záväzky 796 €, krátkodobé záväzky 3 092 €. 2018: vlastné imanie 18 707 €, dlhodobé záväzky 838 €, krátkodobé záväzky 2 061 €. 2019: vlastné imanie 17 142 €, dlhodobé záväzky 6 433 €, krátkodobé záväzky 1 782 €. 2020: vlastné imanie 24 450 €, dlhodobé záväzky 3 423 €, krátkodobé záväzky 2 339 €.50 tis.25 tis.020162017201820192020
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2016: daň z príjmu 960 €. 2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 286 €. 2020: daň z príjmu 960 €.1 tis.5000960960028696020162017201820192020Daň z príjmu2016: daň z príjmu 960 €. 2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 286 €. 2020: daň z príjmu 960 €.1 tis.5000960960028696020162017201820192020Daň z príjmu2016: daň z príjmu 960 €. 2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 286 €. 2020: daň z príjmu 960 €.1 tis.5000960960028696020162017201820192020
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2016Závierka v registri účtovných závierok2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok
Tržby49,5 tis.38,4 tis.44 tis.33,5 tis.32,9 tis.
Výsledok hospodárenia−1,4 tis.1,3 tis.10,4 tis.−1,6 tis.7,3 tis.
Aktíva14,2 tis.12,2 tis.21,6 tis.25,4 tis.30,2 tis.
Vlastné imanie7 tis.8,3 tis.18,7 tis.17,1 tis.24,4 tis.
Daň z príjmu9609600286960
Zadlženosť50,9 %31,8 %13,4 %32,4 %19,1 %

aj 2014–2015 — v pláne Štandard

2020

Tržby
32,9 tis.
Výsledok hospodárenia
7,3 tis.
Aktíva
30,2 tis.
Vlastné imanie
24,4 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
19,1 %

2019

Tržby
33,5 tis.
Výsledok hospodárenia
−1,6 tis.
Aktíva
25,4 tis.
Vlastné imanie
17,1 tis.
Daň z príjmu
286
Zadlženosť
32,4 %

2018

Tržby
44 tis.
Výsledok hospodárenia
10,4 tis.
Aktíva
21,6 tis.
Vlastné imanie
18,7 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
13,4 %

2017

Tržby
38,4 tis.
Výsledok hospodárenia
1,3 tis.
Aktíva
12,2 tis.
Vlastné imanie
8,3 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
31,8 %

2016

Tržby
49,5 tis.
Výsledok hospodárenia
−1,4 tis.
Aktíva
14,2 tis.
Vlastné imanie
7 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
50,9 %

aj 2014–2015 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API