Súhrn
- Vznik
- 31. 12. 199728 rokov 10 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno4 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 349 949 €2021
- Oznámenia
- 2020 oznámení vo Vestníku
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- B & B, spol. s r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 36377902
- daňové identifikačné číslo
- 2020134523
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Korňa 889, 02321 Korňa, Slovenská republika
- Územie
- Korňaokres ČadcaŽilinský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 31. 12. 1997
- V registri
- 28 rokov 10 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 10915/L - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 586392
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| - vykonávanie inžinierskych, priemyselných, bytových a občianskych stavieb, vrátane vybavenosti sídliskových celkov, | 31. 12. 1997 | — |
| - staviteľ - vykonávanie jednoduchých stavieb a poddodávok, | 31. 12. 1997 | — |
| - montáž a oprava, údržba elektrických strojov a zariadení dodávateľským spôsobom, | 31. 12. 1997 | — |
| - montáž meračov tepla a vedomerov na teplú vodu a studenú vodu, | 31. 12. 1997 | — |
| - maloobchodná činnosť v rozsahu voľných živností, | 31. 12. 1997 | — |
| - veľkoobchodná činnosť v rozsahu voľných živností, | 31. 12. 1997 | — |
| - sprostredkovateľská činnosť, | 31. 12. 1997 | — |
| - podnikateľské poradenstvo, | 31. 12. 1997 | — |
| - kúpa, predaj a nájom automobilov, strojov a zariadení, | 31. 12. 1997 | — |
| - nákup, predaj, nájom nehnuteľností a nebytových priestorov, | 31. 12. 1997 | — |
| - realitná agentúra, | 31. 12. 1997 | — |
| - ubytovacie služby po triedu III, | 31. 12. 1997 | — |
| - činnosť stavebného dozoru pre pozemné stavby, | 06. 03. 2003 | — |
| - lešenárske práce | 06. 03. 2003 | — |
| - upratovacie práce | 06. 03. 2003 | — |
| - zámočnícke práce | 06. 03. 2003 | — |
| - reklamná činnosť | 06. 03. 2003 | — |
| - zemné a demolačné práce | 06. 03. 2003 | — |
| - prípravne práce pre stavbu | 06. 03. 2003 | — |
| - maliarske a natieračské práce | 06. 03. 2003 | — |
| - montáž sadrokartónu | 06. 03. 2003 | — |
| - práce so stavebnými mechanizmami | 06. 03. 2003 | — |
| - inžinierské činnosti a súvisiace technické poradenstvo | 06. 03. 2003 | — |
| - kúrenárske a vodoinštalatérske práce | 06. 03. 2003 | — |
| - výroba vykurovacích telies a kotlov ústredného kúrenia | 06. 03. 2003 | — |
| - výroba kovových konštrukcií a ich častí | 06. 03. 2003 | — |
| - výroba kovových prefabrikátov pre stavby | 06. 03. 2003 | — |
| - mechanické úpravy na zakázku alebo na zmluvnom základe | 06. 03. 2003 | — |
| - elektroinštalatérstvo | 06. 03. 2003 | — |
| - vykonávanie stavieb a ich zmien | 06. 03. 2003 | — |
| - činnosť technického poradcu pre stavebníctvo a architektúru | 06. 03. 2003 | — |
| - čistenie ulíc a udržiavanie verejných priestranstiev | 06. 03. 2003 | — |
| - zimná údržba komunikácií | 06. 03. 2003 | — |
| - kontrola a údržba dopravných značiek | 06. 03. 2003 | — |
| - ubytovacie služby - prechodné ubytovanie po triedu III. | 06. 03. 2003 | — |
| - predaj na priamu kunzumáciu nealkoholických a priemyselne vyrábaných mliečnych nápojov, koktailov, piva, vína a destilátov | 06. 03. 2003 | — |
| - predaj na priamu konzumáciu zmrzliny, ak sa na jej prípravu použijú priemyselne vyrábané koncentráty a mrazené krémy | 06. 03. 2003 | — |
| - predaj na priamu konzumáciu tepelne rýchlo upravovaných mäsových výrobkov a obvyklých príloh ako aj bezmäsitých jedál | 06. 03. 2003 | — |
| - predaj na priamu konzumáciu jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariad. s kapacitou do 10 lôžok | 06. 03. 2003 | — |
| medzinárodná nákladná cestná doprava | 19. 03. 2012 | — |
- Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
- partner verejného sektora · zapísaný od 31. 08. 2017
- Oprávnená osoba
- Hronček & Partners, s. r. o. · od 23. 02. 2024
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2020134523 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 05. 2025 (rok porušenia 2020).
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Pohľadávky štátu Všeobecná zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 05. 11. 2026 |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | od 13. 09. 2026 otvorený | 31. 10. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 05. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2021 prepadlo do straty −9 027 € a znížila tržby o ▼45 % na 349,9 tisíc eur.
Tržby
349 949 €
▼ 44,7 %Výsledok hospodárenia
−9 027 €
▼ 530,5 %Aktíva
371 853 €
▼ 0,1 %Vlastné imanie
97 420 €
▼ 8,5 %Zadlženosť
73,8 %
Hrubá marža
−2,6 %
Čistá marža
−2,6 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2017Závierka v registri účtovných závierok | 2018Závierka v registri účtovných závierok | 2019Závierka v registri účtovných závierok | 2020Závierka v registri účtovných závierok | 2021Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 452,1 tis. | 450,4 tis. | 714,1 tis. | 632,8 tis. | 349,9 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 25,8 tis. | −353 | 71,1 tis. | 2,1 tis. | −9 tis. |
| Aktíva | 668,2 tis. | 751 tis. | 315,5 tis. | 372,4 tis. | 371,9 tis. |
| Vlastné imanie | 529 tis. | 528,6 tis. | 104,3 tis. | 106,4 tis. | 97,4 tis. |
| Daň z príjmu | 961 | 0 | 15,8 tis. | 1,5 tis. | 0 |
| Zadlženosť | 20,8 % | 29,6 % | 66,9 % | 71,4 % | 73,8 % |
aj 2015–2016 — v pláne Štandard
2021
- Tržby
- 349,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −9 tis.
- Aktíva
- 371,9 tis.
- Vlastné imanie
- 97,4 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 73,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2020
- Tržby
- 632,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 2,1 tis.
- Aktíva
- 372,4 tis.
- Vlastné imanie
- 106,4 tis.
- Daň z príjmu
- 1,5 tis.
- Zadlženosť
- 71,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2019
- Tržby
- 714,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 71,1 tis.
- Aktíva
- 315,5 tis.
- Vlastné imanie
- 104,3 tis.
- Daň z príjmu
- 15,8 tis.
- Zadlženosť
- 66,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2018
- Tržby
- 450,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −353
- Aktíva
- 751 tis.
- Vlastné imanie
- 528,6 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 29,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2017
- Tržby
- 452,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 25,8 tis.
- Aktíva
- 668,2 tis.
- Vlastné imanie
- 529 tis.
- Daň z príjmu
- 961
- Zadlženosť
- 20,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2015–2016 — v pláne Štandard
05
Obchodný vestník
20 oznámení
03. 08. 2026
Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz
03. 08. 2026
Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz
03. 08. 2026
Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz
14. 07. 2026
Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz
14. 07. 2026
Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz
14. 07. 2026
Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz
22. 06. 2026
Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz
22. 06. 2026
Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz
22. 06. 2026
Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz
27. 05. 2026
Zápisnica zo zasadnutia veriteľského výboru konkurz
10. 04. 2026
Návrh konečného rozvrhu výťažku z oddelenej podstaty konkurz
17. 03. 2026
Doplnenie súpisu všeobecnej podstaty konkurz
09. 02. 2026
Návrh konečného rozvrhu výťažku z oddelenej podstaty konkurz
09. 02. 2026
Návrh konečného rozvrhu výťažku z oddelenej podstaty konkurz
08. 01. 2026
Preradenie súpisovej zložky konkurz
16. 12. 2025
Oznámenie o zostavení zoznamu pohľadávok proti podstate a zámere zostaviť rozvrh z oddelenej podstaty konkurz
12. 11. 2025
Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz
04. 11. 2025
Oznámenie súvisiace s dražbou majetku podliehajúceho konkurzu konkurz
27. 10. 2025
Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz
07. 10. 2025
Oznámenie súvisiace so speňažovaním majetku podliehajúceho konkurzu konkurz
Oznámenia sú prevzaté z Obchodného vestníka bez úpravy. Stav konania z nich nevyplýva — overte ho v zdroji.
povinná doložkaTexty zverejnené v Obchodnom vestníku majú informatívny charakter a nie sú právne záväzné. Autoritatívnym zdrojom je Obchodný vestník na justice.gov.sk.
06
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
07
Prepojenia
08
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
09
Zdroje a platnosť dát
platné k 06. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | Dlhy | Ekosystém Slovensko.Digital povinná atribúcia | ekosystem.slovensko.digital |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
| Obchodný vestník | Obchodný vestník | Podmienky Obchodného vestníka povinná doložka | justice.gov.sk/ov |
Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 05. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).
povinná doložkaTexty zverejnené v Obchodnom vestníku majú informatívny charakter a nie sú právne záväzné. Autoritatívnym zdrojom je Obchodný vestník na justice.gov.sk.