prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

D C A, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 36377058aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
15. 12. 199728 rokov 10 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno5 zdrojov · od 31. 07. 2026
Tržby
269 902 €2022

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
D C A, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
36377058
daňové identifikačné číslo
2020097277
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Družstevná 654/75, 01004 Žilina, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
15. 12. 1997
V registri
28 rokov 10 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 10835/L
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
639608
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
- obchodná činnosť v rozsahu voľných živností15. 12. 1997—
- výroba, projektovanie a montáž nábytku do bytových a nebytových priestorov,15. 12. 1997—
- inžinierska činnosť,15. 12. 1997—
- montáž sádrokartonových priečok a podhľadov15. 12. 1997—
- zariaďovanie interiérov na kľúč,15. 12. 1997—
- prenájom hnuteľného a nehnuteľného majetku,15. 12. 1997—
- sprostredkovanie obchodu a prieskum trhu, servisná činnosť v rámci predmetu podmikania,15. 12. 1997—
- nákladná cestná doprava vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5t vrátane prípojného vozidla15. 05. 2004—
- osobná cestná doprava vozidlami s celkovou obsaditeľnosťou do 9 osôb vrátane vodiča s výnimkou taxislužby15. 05. 2004—
- ubytovacie služby v ubytovacích zariadeniach bez poskytovania pohostinských činností15. 05. 2004—
- predaj na priamu konzumáciu tepelne rýchlo upravovaných mäsových výrobkov a obvyklých príloh, ako aj bezmäsitých jedál15. 05. 2004—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2020097277: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020097277Obdobia daňových registráciíDIČ 2020097277: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020097277Obdobia daňových registráciíDIČ 2020097277: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020097277
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202009727710. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 03. 2025 (rok porušenia 2020).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Union zdravotná poisťovňa Pohľadávky štátu Všeobecná zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Pohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Union zdravotná poisťovňaPohľadávky štátuVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Pohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Union zdravotná poisťovňaPohľadávky štátuVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Pohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Union zdravotná poisťovňaPohľadávky štátuVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Union zdravotná poisťovňaod 25. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený04. 11. 2026
Všeobecná zdravotná poisťovňaod 13. 09. 2026 otvorený31. 10. 2026
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 04. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2022 prepadlo do straty −58 218 € a zvýšila tržby o ▲5 % na 269,9 tisíc eur.

Tržby

269 902 €

▲ 5,3 %

Výsledok hospodárenia

−58 218 €

▼ 223,5 %

Aktíva

347 944 €

▼ 3,0 %

Vlastné imanie

51 817 €

▼ 52,2 %

Zadlženosť

85,1 %

Hrubá marža

−21,6 %

Čistá marža

−21,6 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2018: tržby 130 986 €. 2019: tržby 223 324 €. 2020: tržby 158 124 €. 2021: tržby 256 200 €. 2022: tržby 269 902 €.500 tis.250 tis.0131 tis.223,3 tis.158,1 tis.256,2 tis.269,9 tis.20182019202020212022Tržby2018: tržby 130 986 €. 2019: tržby 223 324 €. 2020: tržby 158 124 €. 2021: tržby 256 200 €. 2022: tržby 269 902 €.500 tis.250 tis.0131 tis.223,3 tis.158,1 tis.256,2 tis.269,9 tis.20182019202020212022Tržby2018: tržby 130 986 €. 2019: tržby 223 324 €. 2020: tržby 158 124 €. 2021: tržby 256 200 €. 2022: tržby 269 902 €.500 tis.250 tis.0201820202022

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia −6 961 €. 2019: výsledok hospodárenia 62 717 €. 2020: výsledok hospodárenia 8 718 €. 2021: výsledok hospodárenia 47 122 €. 2022: výsledok hospodárenia −58 218 €.100 tis.0−100 tis.−7 tis.+62,7 tis.+8,7 tis.+47,1 tis.−58,2 tis.20182019202020212022Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia −6 961 €. 2019: výsledok hospodárenia 62 717 €. 2020: výsledok hospodárenia 8 718 €. 2021: výsledok hospodárenia 47 122 €. 2022: výsledok hospodárenia −58 218 €.100 tis.0−100 tis.−7 tis.+62,7 tis.+8,7 tis.+47,1 tis.−58,2 tis.20182019202020212022Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia −6 961 €. 2019: výsledok hospodárenia 62 717 €. 2020: výsledok hospodárenia 8 718 €. 2021: výsledok hospodárenia 47 122 €. 2022: výsledok hospodárenia −58 218 €.100 tis.0−100 tis.201820202022

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 300 280 €, vlastné imanie −10 062 €. 2019: aktíva 260 209 €, vlastné imanie 52 655 €. 2020: aktíva 289 506 €, vlastné imanie 61 373 €. 2021: aktíva 358 713 €, vlastné imanie 108 495 €. 2022: aktíva 347 944 €, vlastné imanie 51 817 €.500 tis.0−20 tis.20182019202020212022Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 300 280 €, vlastné imanie −10 062 €. 2019: aktíva 260 209 €, vlastné imanie 52 655 €. 2020: aktíva 289 506 €, vlastné imanie 61 373 €. 2021: aktíva 358 713 €, vlastné imanie 108 495 €. 2022: aktíva 347 944 €, vlastné imanie 51 817 €.500 tis.0−20 tis.20182019202020212022Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 300 280 €, vlastné imanie −10 062 €. 2019: aktíva 260 209 €, vlastné imanie 52 655 €. 2020: aktíva 289 506 €, vlastné imanie 61 373 €. 2021: aktíva 358 713 €, vlastné imanie 108 495 €. 2022: aktíva 347 944 €, vlastné imanie 51 817 €.500 tis.0−20 tis.20182019202020212022

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 191 413 €, finančné účty 108 867 €. 2019: dlhodobý majetok 12 418 €, zásoby 0 €, pohľadávky 14 186 €, finančné účty 233 605 €. 2020: dlhodobý majetok 9 179 €, zásoby 0 €, pohľadávky 30 657 €, finančné účty 249 670 €. 2021: dlhodobý majetok 27 484 €, zásoby 9 291 €, pohľadávky 19 972 €, finančné účty 301 966 €. 2022: dlhodobý majetok 18 858 €, zásoby 399 €, pohľadávky 4 381 €, finančné účty 324 306 €.500 tis.250 tis.020182019202020212022Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 191 413 €, finančné účty 108 867 €. 2019: dlhodobý majetok 12 418 €, zásoby 0 €, pohľadávky 14 186 €, finančné účty 233 605 €. 2020: dlhodobý majetok 9 179 €, zásoby 0 €, pohľadávky 30 657 €, finančné účty 249 670 €. 2021: dlhodobý majetok 27 484 €, zásoby 9 291 €, pohľadávky 19 972 €, finančné účty 301 966 €. 2022: dlhodobý majetok 18 858 €, zásoby 399 €, pohľadávky 4 381 €, finančné účty 324 306 €.500 tis.250 tis.020182019202020212022Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 191 413 €, finančné účty 108 867 €. 2019: dlhodobý majetok 12 418 €, zásoby 0 €, pohľadávky 14 186 €, finančné účty 233 605 €. 2020: dlhodobý majetok 9 179 €, zásoby 0 €, pohľadávky 30 657 €, finančné účty 249 670 €. 2021: dlhodobý majetok 27 484 €, zásoby 9 291 €, pohľadávky 19 972 €, finančné účty 301 966 €. 2022: dlhodobý majetok 18 858 €, zásoby 399 €, pohľadávky 4 381 €, finančné účty 324 306 €.500 tis.250 tis.020182019202020212022
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2018: vlastné imanie −10 062 €, dlhodobé záväzky 8 622 €, krátkodobé záväzky 301 720 €. 2019: vlastné imanie 52 655 €, dlhodobé záväzky 23 046 €, krátkodobé záväzky 184 508 €. 2020: vlastné imanie 61 373 €, dlhodobé záväzky 22 309 €, krátkodobé záväzky 205 824 €. 2021: vlastné imanie 108 495 €, dlhodobé záväzky 16 133 €, krátkodobé záväzky 234 085 €. 2022: vlastné imanie 51 817 €, dlhodobé záväzky 13 685 €, krátkodobé záväzky 282 442 €.500 tis.0−20 tis.20182019202020212022Štruktúra pasív2018: vlastné imanie −10 062 €, dlhodobé záväzky 8 622 €, krátkodobé záväzky 301 720 €. 2019: vlastné imanie 52 655 €, dlhodobé záväzky 23 046 €, krátkodobé záväzky 184 508 €. 2020: vlastné imanie 61 373 €, dlhodobé záväzky 22 309 €, krátkodobé záväzky 205 824 €. 2021: vlastné imanie 108 495 €, dlhodobé záväzky 16 133 €, krátkodobé záväzky 234 085 €. 2022: vlastné imanie 51 817 €, dlhodobé záväzky 13 685 €, krátkodobé záväzky 282 442 €.500 tis.0−20 tis.20182019202020212022Štruktúra pasív2018: vlastné imanie −10 062 €, dlhodobé záväzky 8 622 €, krátkodobé záväzky 301 720 €. 2019: vlastné imanie 52 655 €, dlhodobé záväzky 23 046 €, krátkodobé záväzky 184 508 €. 2020: vlastné imanie 61 373 €, dlhodobé záväzky 22 309 €, krátkodobé záväzky 205 824 €. 2021: vlastné imanie 108 495 €, dlhodobé záväzky 16 133 €, krátkodobé záväzky 234 085 €. 2022: vlastné imanie 51 817 €, dlhodobé záväzky 13 685 €, krátkodobé záväzky 282 442 €.500 tis.0−20 tis.20182019202020212022
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2018: daň z príjmu 2 312 €. 2019: daň z príjmu 9 784 €. 2020: daň z príjmu 6 127 €. 2021: daň z príjmu 11 303 €. 2022: daň z príjmu 0 €.20 tis.10 tis.02,3 tis.9,8 tis.6,1 tis.11,3 tis.020182019202020212022Daň z príjmu2018: daň z príjmu 2 312 €. 2019: daň z príjmu 9 784 €. 2020: daň z príjmu 6 127 €. 2021: daň z príjmu 11 303 €. 2022: daň z príjmu 0 €.20 tis.10 tis.02,3 tis.9,8 tis.6,1 tis.11,3 tis.020182019202020212022Daň z príjmu2018: daň z príjmu 2 312 €. 2019: daň z príjmu 9 784 €. 2020: daň z príjmu 6 127 €. 2021: daň z príjmu 11 303 €. 2022: daň z príjmu 0 €.20 tis.10 tis.00201820202022
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok
Tržby131 tis.223,3 tis.158,1 tis.256,2 tis.269,9 tis.
Výsledok hospodárenia−7 tis.62,7 tis.8,7 tis.47,1 tis.−58,2 tis.
Aktíva300,3 tis.260,2 tis.289,5 tis.358,7 tis.347,9 tis.
Vlastné imanie−10,1 tis.52,7 tis.61,4 tis.108,5 tis.51,8 tis.
Daň z príjmu2,3 tis.9,8 tis.6,1 tis.11,3 tis.0
Zadlženosť103,4 %79,8 %78,8 %69,8 %85,1 %

aj 2014–2017 — v pláne Štandard

2022

Tržby
269,9 tis.
Výsledok hospodárenia
−58,2 tis.
Aktíva
347,9 tis.
Vlastné imanie
51,8 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
85,1 %

2021

Tržby
256,2 tis.
Výsledok hospodárenia
47,1 tis.
Aktíva
358,7 tis.
Vlastné imanie
108,5 tis.
Daň z príjmu
11,3 tis.
Zadlženosť
69,8 %

2020

Tržby
158,1 tis.
Výsledok hospodárenia
8,7 tis.
Aktíva
289,5 tis.
Vlastné imanie
61,4 tis.
Daň z príjmu
6,1 tis.
Zadlženosť
78,8 %

2019

Tržby
223,3 tis.
Výsledok hospodárenia
62,7 tis.
Aktíva
260,2 tis.
Vlastné imanie
52,7 tis.
Daň z príjmu
9,8 tis.
Zadlženosť
79,8 %

2018

Tržby
131 tis.
Výsledok hospodárenia
−7 tis.
Aktíva
300,3 tis.
Vlastné imanie
−10,1 tis.
Daň z príjmu
2,3 tis.
Zadlženosť
103,4 %

aj 2014–2017 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Union zdravotná poisťovňaDlhy§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. povinná atribúciaunion.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Všeobecná zdravotná poisťovňaDlhyEkosystém Slovensko.Digital povinná atribúciaekosystem.slovensko.digital
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 04. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

Tento profil cez API