Súhrn
- Vznik
- 19. 11. 199728 rokov 11 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 12. 10. 2026
- Tržby
- 636 957 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- KRIMAR, spol. s r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 36376183
- daňové identifikačné číslo
- 2021337318
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2021337318
- Sídlo
- 443, 02952 Babín, Slovenská republika
- Územie
- Babínokres NámestovoŽilinský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 19. 11. 1997
- V registri
- 28 rokov 11 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 10754/L - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 591709
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| - obchodná činnosť v rozsahu voľných živností okrem drahých kovov a výrobkov z nich, | 19. 11. 1997 | — |
| - sprostredkovanie obchodu, výroby a služieb, | 19. 11. 1997 | — |
| - zváračstvo, | 19. 11. 1997 | — |
| - pilčícke práce, | 19. 11. 1997 | — |
| - výroba drevených šindlov, | 19. 11. 1997 | — |
| - mechanizačné práce v stavebníctve, | 19. 11. 1997 | — |
| - demolácie a zemné práce, | 19. 11. 1997 | — |
| - maliarstvo, natieračstvo, | 19. 11. 1997 | — |
| - lešenárstvo, | 19. 11. 1997 | — |
| - poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve | 06. 04. 2019 | — |
| - opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva | 06. 04. 2019 | — |
| - výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržba | 06. 04. 2019 | — |
| - výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu | 06. 04. 2019 | — |
| - výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely | 06. 04. 2019 | — |
| - uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 06. 04. 2019 | — |
| - vedenie účtovníctva | 06. 04. 2019 | — |
| - činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 06. 04. 2019 | — |
| - administratívne služby | 06. 04. 2019 | — |
| - prenájom hnuteľných vecí | 06. 04. 2019 | — |
| - poskytovanie služieb osobného charakteru | 06. 04. 2019 | — |
| - nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 06. 04. 2019 | — |
- Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
- partner verejného sektora · zapísaný od 12. 10. 2026
- Oprávnená osoba
- LS Legal, s.r.o. · od 12. 10. 2026
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2021337318 | 11. 09. 2026 | — | 08. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 01. 01. 2010 |
| daňové identifikačné číslo | 2021337318 | 10. 09. 2026 | — | 07. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Sociálna poisťovňa Pohľadávky štátu Všeobecná zdravotná poisťovňa dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Sociálna poisťovňa | od 12. 10. 2026 otvorený | 06. 11. 2026 |
| Pohľadávky štátu | 16. 09. 2026 – 31. 10. 2026 ukončené | 30. 10. 2026 |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | 13. 09. 2026 – 24. 10. 2026 ukončené | 17. 10. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | 11. 09. 2026 – 28. 09. 2026 ukončené | 25. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 06. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- 16. 09. 2026 – 31. 10. 2026 ukončené
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 prepadlo do straty −12 077 € a znížila tržby o ▼26 % na 637 tisíc eur.
Tržby
636 957 €
▼ 26,3 %Výsledok hospodárenia
−12 077 €
▼ 133,0 %Aktíva
163 086 €
▼ 57,4 %Vlastné imanie
165 387 €
▼ 6,8 %Zadlženosť
−1,4 %
Hrubá marža
−1,3 %
Čistá marža
−1,9 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 285,4 tis. | 256,4 tis. | 747,3 tis. | 864,6 tis. | 637 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 33,3 tis. | 13,1 tis. | 67,1 tis. | 36,6 tis. | −12,1 tis. |
| Aktíva | 119,1 tis. | 90,4 tis. | 261,9 tis. | 382,4 tis. | 163,1 tis. |
| Vlastné imanie | 60,6 tis. | 73,7 tis. | 142,9 tis. | 177,5 tis. | 165,4 tis. |
| Daň z príjmu | 9,6 tis. | 5,5 tis. | 20,1 tis. | 13,2 tis. | 3,8 tis. |
| Zadlženosť | 49,1 % | 18,4 % | 45,4 % | 53,6 % | −1,4 % |
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 637 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −12,1 tis.
- Aktíva
- 163,1 tis.
- Vlastné imanie
- 165,4 tis.
- Daň z príjmu
- 3,8 tis.
- Zadlženosť
- −1,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 864,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 36,6 tis.
- Aktíva
- 382,4 tis.
- Vlastné imanie
- 177,5 tis.
- Daň z príjmu
- 13,2 tis.
- Zadlženosť
- 53,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 747,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 67,1 tis.
- Aktíva
- 261,9 tis.
- Vlastné imanie
- 142,9 tis.
- Daň z príjmu
- 20,1 tis.
- Zadlženosť
- 45,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 256,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 13,1 tis.
- Aktíva
- 90,4 tis.
- Vlastné imanie
- 73,7 tis.
- Daň z príjmu
- 5,5 tis.
- Zadlženosť
- 18,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 285,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 33,3 tis.
- Aktíva
- 119,1 tis.
- Vlastné imanie
- 60,6 tis.
- Daň z príjmu
- 9,6 tis.
- Zadlženosť
- 49,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2014–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 08. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Všeobecná zdravotná poisťovňa | Dlhy | Ekosystém Slovensko.Digital povinná atribúcia | ekosystem.slovensko.digital |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 08. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 06. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).