prezri.sk

platné k 08. 11. 2026

3 COM - GTN Hydraulics, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 36373818aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
22. 08. 199729 rokov 2 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
915 598 €2016

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
3 COM - GTN Hydraulics, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
36373818
daňové identifikačné číslo
2020118606
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Sedmokrásková 6, 82101 Bratislava - mestská časť Ružinov, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
22. 08. 1997
V registri
29 rokov 2 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 125794/B
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
669190
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/, alebo na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/,22. 08. 1997—
- spotrebiteľská činnosť,22. 08. 1997—
- činnosť organizačných a ekonomických poradcov,22. 08. 1997—
- leasing, faktoring, forfaiting,22. 08. 1997—
- kúpa a predaj nehnuteľností,22. 08. 1997—
- prenájom nebytových priestorov,22. 08. 1997—
- poradenstvo pre zdravotnícke činnosti,22. 08. 1997—
- predaj zdravotníckych prostriedkov a pomôcok,22. 08. 1997—
- reklamné činnosti,22. 08. 1997—
- sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľných živností06. 05. 2002—
- zváracie práce06. 05. 2002—
- mechanické úpravy na zakázku v rozsahu voľných živností06. 05. 2002—
- ubytovacie služby v rozsahu voľných živností06. 05. 2002—
- predaj nealkoholických a priemyselne vyrábaných mliečnych nápojov, koktailov, piva, vína a destilátov a tepelne rýchlo upravovaných mäsových výrobkov a obvyklých príloh, ako aj bezmäsitých jedál na priamu konzumáciu06. 05. 2002—
- sprostredkovanie dopravy, vedľajšia a pomocná činnosť06. 05. 2002—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2020118606: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020118606Obdobia daňových registráciíDIČ 2020118606: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020118606Obdobia daňových registráciíDIČ 2020118606: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2020118606
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo202011860610. 09. 2026—07. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 11. 02. 2019 (rok porušenia 2018).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2016 znížila zisk o ▼42 % na 4 026 € a znížila tržby o ▼36 % na 915,6 tisíc eur.

Tržby

915 598 €

▼ 35,8 %

Výsledok hospodárenia

4 026 €

▼ 41,6 %

Aktíva

1 139 106 €

▲ 17,1 %

Vlastné imanie

380 138 €

▲ 1,1 %

Zadlženosť

66,6 %

Hrubá marža

1,1 %

Čistá marža

0,4 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2014: tržby 1 782 400 €. 2015: tržby 1 425 401 €. 2016: tržby 915 598 €.2 mil.1 mil.01,78 mil.1,43 mil.915,6 tis.201420152016Tržby2014: tržby 1 782 400 €. 2015: tržby 1 425 401 €. 2016: tržby 915 598 €.2 mil.1 mil.01,78 mil.1,43 mil.915,6 tis.201420152016Tržby2014: tržby 1 782 400 €. 2015: tržby 1 425 401 €. 2016: tržby 915 598 €.2 mil.1 mil.01,78 mil.20142016

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2014: výsledok hospodárenia 4 556 €. 2015: výsledok hospodárenia 6 893 €. 2016: výsledok hospodárenia 4 026 €.10 tis.5 tis.0+4,6 tis.+6,9 tis.+4 tis.201420152016Výsledok hospodárenia2014: výsledok hospodárenia 4 556 €. 2015: výsledok hospodárenia 6 893 €. 2016: výsledok hospodárenia 4 026 €.10 tis.5 tis.0+4,6 tis.+6,9 tis.+4 tis.201420152016Výsledok hospodárenia2014: výsledok hospodárenia 4 556 €. 2015: výsledok hospodárenia 6 893 €. 2016: výsledok hospodárenia 4 026 €.10 tis.5 tis.0+4,6 tis.+6,9 tis.+4 tis.201420152016

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2014: aktíva 1 387 143 €, vlastné imanie 419 219 €. 2015: aktíva 973 081 €, vlastné imanie 376 113 €. 2016: aktíva 1 139 106 €, vlastné imanie 380 138 €.2 mil.1 mil.0201420152016Aktíva a vlastné imanie2014: aktíva 1 387 143 €, vlastné imanie 419 219 €. 2015: aktíva 973 081 €, vlastné imanie 376 113 €. 2016: aktíva 1 139 106 €, vlastné imanie 380 138 €.2 mil.1 mil.0201420152016Aktíva a vlastné imanie2014: aktíva 1 387 143 €, vlastné imanie 419 219 €. 2015: aktíva 973 081 €, vlastné imanie 376 113 €. 2016: aktíva 1 139 106 €, vlastné imanie 380 138 €.2 mil.1 mil.0201420152016

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2014: dlhodobý majetok 511 737 €, zásoby 725 541 €, pohľadávky 100 735 €, finančné účty 43 039 €. 2015: dlhodobý majetok 431 768 €, zásoby 333 845 €, pohľadávky 130 802 €, finančné účty 72 895 €. 2016: dlhodobý majetok 391 952 €, zásoby 277 845 €, pohľadávky 112 200 €, finančné účty 352 389 €.2 mil.1 mil.0201420152016Štruktúra aktív2014: dlhodobý majetok 511 737 €, zásoby 725 541 €, pohľadávky 100 735 €, finančné účty 43 039 €. 2015: dlhodobý majetok 431 768 €, zásoby 333 845 €, pohľadávky 130 802 €, finančné účty 72 895 €. 2016: dlhodobý majetok 391 952 €, zásoby 277 845 €, pohľadávky 112 200 €, finančné účty 352 389 €.2 mil.1 mil.0201420152016Štruktúra aktív2014: dlhodobý majetok 511 737 €, zásoby 725 541 €, pohľadávky 100 735 €, finančné účty 43 039 €. 2015: dlhodobý majetok 431 768 €, zásoby 333 845 €, pohľadávky 130 802 €, finančné účty 72 895 €. 2016: dlhodobý majetok 391 952 €, zásoby 277 845 €, pohľadávky 112 200 €, finančné účty 352 389 €.2 mil.1 mil.0201420152016
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2014: vlastné imanie 419 219 €, dlhodobé záväzky 136 887 €, krátkodobé záväzky 831 037 €. 2015: vlastné imanie 376 113 €, dlhodobé záväzky 106 982 €, krátkodobé záväzky 489 986 €. 2016: vlastné imanie 380 138 €, dlhodobé záväzky 76 493 €, krátkodobé záväzky 682 475 €.2 mil.1 mil.0201420152016Štruktúra pasív2014: vlastné imanie 419 219 €, dlhodobé záväzky 136 887 €, krátkodobé záväzky 831 037 €. 2015: vlastné imanie 376 113 €, dlhodobé záväzky 106 982 €, krátkodobé záväzky 489 986 €. 2016: vlastné imanie 380 138 €, dlhodobé záväzky 76 493 €, krátkodobé záväzky 682 475 €.2 mil.1 mil.0201420152016Štruktúra pasív2014: vlastné imanie 419 219 €, dlhodobé záväzky 136 887 €, krátkodobé záväzky 831 037 €. 2015: vlastné imanie 376 113 €, dlhodobé záväzky 106 982 €, krátkodobé záväzky 489 986 €. 2016: vlastné imanie 380 138 €, dlhodobé záväzky 76 493 €, krátkodobé záväzky 682 475 €.2 mil.1 mil.0201420152016
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2014: daň z príjmu 9 774 €. 2015: daň z príjmu 9 202 €. 2016: daň z príjmu 6 082 €.10 tis.5 tis.09,8 tis.9,2 tis.6,1 tis.201420152016Daň z príjmu2014: daň z príjmu 9 774 €. 2015: daň z príjmu 9 202 €. 2016: daň z príjmu 6 082 €.10 tis.5 tis.09,8 tis.9,2 tis.6,1 tis.201420152016Daň z príjmu2014: daň z príjmu 9 774 €. 2015: daň z príjmu 9 202 €. 2016: daň z príjmu 6 082 €.10 tis.5 tis.09,8 tis.9,2 tis.6,1 tis.201420152016
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2014Závierka v registri účtovných závierok2015Závierka v registri účtovných závierok2016Závierka v registri účtovných závierok
Tržby1,78 mil.1,43 mil.915,6 tis.
Výsledok hospodárenia4,6 tis.6,9 tis.4 tis.
Aktíva1,39 mil.973,1 tis.1,14 mil.
Vlastné imanie419,2 tis.376,1 tis.380,1 tis.
Daň z príjmu9,8 tis.9,2 tis.6,1 tis.
Zadlženosť69,8 %61,3 %66,6 %

2016

Tržby
915,6 tis.
Výsledok hospodárenia
4 tis.
Aktíva
1,14 mil.
Vlastné imanie
380,1 tis.
Daň z príjmu
6,1 tis.
Zadlženosť
66,6 %

2015

Tržby
1,43 mil.
Výsledok hospodárenia
6,9 tis.
Aktíva
973,1 tis.
Vlastné imanie
376,1 tis.
Daň z príjmu
9,2 tis.
Zadlženosť
61,3 %

2014

Tržby
1,78 mil.
Výsledok hospodárenia
4,6 tis.
Aktíva
1,39 mil.
Vlastné imanie
419,2 tis.
Daň z príjmu
9,8 tis.
Zadlženosť
69,8 %

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 08. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 08. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API